[Posledni sobota 30] Testovací, Bratislava, 25. 6. 2011

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Dnes som bol osobne overit vsetky rezervacie, vsetko je to OK. Urobme to takto:

  • 13:50 vas pockam na stanici
  • zo stanice si pojdu „hotelovi“ odlozit batozinu, ja cvaknem hotel. Ostatni z vlaku hadam trochu pockaju.
  • no a potom vsetci vyrazime busom na lodku

Keby daco: +421 915 629 963.

Editoval srigi (24. 6. 2011 20:30)

wdolek
Člen | 331
+
0
-

mam neblahe poselstvi, s kamerou mi to opet nevyslo (nebo pravdepodobne nevyjde)… doufam tedy, ze nekdo vytvori nejaky vesely zaznam. (a mnou navrhovane fallback reseni pro minulou PS – pouzit muj brand new kompakt fotak asi nevyjde – umi natacet jen 30 minut (i s 32GB pameti))

Darkry
Člen | 101
+
0
-

Tak hlavně ať se to nějak vyřeší :-), i kdyby jen 30 minut tak alespoň něco. Nějakou nejzajimavější přednášku vzít. Bohužel se nemůžu dostavit, takže záznam je pro mě záchranný člun :-)

roarbb
Člen | 29
+
0
-

Mozem zobrat svoj stativ & canon eos 500D da sa s tym nieco natocit :) Ak nema niekto lepsie riesenie. Takze mam zobrat ja?

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

roarbb napsal(a):

Zober to PLS. Ja uz takto nic, okrem maleho kompaktu nevymyslim.

newPOPE
Člen | 648
+
0
-

Tak kamera bude :)

roarbb
Člen | 29
+
0
-

Moja, ci si vybavil ty newPOPE? :)

newPOPE
Člen | 648
+
0
-

o 14 tej uz by som ju mal mat v rukach, do 15tej sa s nou naucim robit :-D. ale fotak urcite vezmi nechce sa mi tak ist aj fot… ako novinar :-D

Editoval newPOPE (25. 6. 2011 11:31)

roarbb
Člen | 29
+
0
-

Okej, tak fotak beriem. Len nebude blesk :) dufam ze sa zaobidem aj bez neho.

arron
Člen | 464
+
0
-

Ja nakonec nedorazim, semlela me prace…

nAS
Člen | 277
+
0
-

Poslední sobota byla naprosto parádní, ohromné díky srigimu za bezchybné zorganizování! A myslím že se jedná o první poslední sobotu, která je hned v následující neděli na novinky.cz (video 1:25).

Editoval nAS (26. 6. 2011 23:53)

David Grudl
Nette Core | 8129
+
0
-

Jedna z nej… Posledních sobot! A Gabriela Marcinková byla hezká, že? ;-)

newPOPE
Člen | 648
+
0
-

tak zatial len jedno video zoznamka :-)

http://vimeo.com/26060652

dalsie doplnim…

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Pocuj Adam, je na kamere zaznam Synopsiho talku? Vsimol som si totiz, ze kamera pocaj jeho prednesu bezala, len natacala platno. Bolo by fajn aspon formou mp3 dat takyto matros po dohode s Rastom von, ak to tam je.

Editoval srigi (6. 7. 2011 19:24)

newPOPE
Člen | 648
+
0
-

No mam tri videa, zoznamka, vitek jezek, a petrP… predpokladam, ze to bolo po petrovi tak to video by som mal mat este cele tak to mozem pozriet…

Darkry
Člen | 101
+
0
-

Prozatím ještě nejsou žádná jiná videa kromě té seznamky na nettu?

newPOPE
Člen | 648
+
0
-

Chcel som ich dat na Vimeo na nette, pisal som Vrtakovi kvoli autorizacii zatial sa neozval :-(… Asi ich rozrezem a nahram a youtube kedze su dlhsie ako limit…

redhead
Člen | 1313
+
0
-

YT už nemá podle mě limity na délku videa (pokud u nich nemáš „černý puntík“)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

sorry jsem tak trochu off… tenhle tyden to chci poresit…

muzes tam upnout 1 tydne video o 500mb (standartni limit na 2.5GB/tyden bude nekdy behem tydne az se k tomu dostanu)

Edit: pokud se ti to nepodaří upnout tak to hoď někam na FTP a pošli link upnu to… :-)

newPOPE
Člen | 648
+
0
-

Okay, ja to teda niekde nahram a poslem ti linky…

Ostatnym sa ospravedlnujem za zdrzanie ;-)

Editoval newPOPE (12. 7. 2011 9:16)

wdolek
Člen | 331
+
0
-

:) kam mam frknout obrazky?

a mam video z uvodu na fotaku (z jineho uhlu)… kdyby si s tim chtel nekdo pohrat, mohl by to nase predstavovani prostrihat :D

Darkry
Člen | 101
+
0
-

Jak je to s těma videama? Nejsou alespoň odkazy na stažení?

newPOPE
Člen | 648
+
0
-

@Darkry stale cakam na Patrik Votocek, slubil zvysenie limitu na upload ;-)…

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Mohli by sme to nahodit zatial ku mne na hosting spolu s nejakym JWMedia playerom. Mozem ti spravit FTP account.

newPOPE
Člen | 648
+
0
-

Tak za par hodin (2–3) by ste mali najst na http://stipo.sk/movie/vitek.mov vitka a jeho testování.

Dalsie az v pondelok, idem na vylet :-)…

EDIT:
tak nic nemam tolko priestoru :-(, srigi posli pristup na mail v pondelok to nahram

EDIT last:

Tak tu to je

Editoval newPOPE (8. 8. 2011 13:06)

norbe
Backer | 405
+
0
-

PetrP: Právě jsem zkouknul video o HTTP spouštěči a chtěl bych se zeptat, je ten HTTP spouštěč už někde ke stažení?