Jak vypnout Latte cache v Nette 2.2.6?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
doby
Člen | 8
+
0
-

Zdravím,

jak mohu zablokovat cache pro latte, abych při testování (kódování) nemusel vždy vymazat adresář latte?

Našel jsem diskuzi pro 2.2 viz. odkaz

Bohužel při implementaci kódu (viz. níže) jsem dostal od laděnky chybu (viz. odkaz)

services:
    nette.latteFactory:
        setup:
            - setTempDirectory(null)

předem děkuji za vaše reakce a rady.

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

smaz ten druhy radek „services:“ (na 29. radku), at je to vsechno pod jednou „services“ sekci..

doby
Člen | 8
+
-1
-

Upravil jsem to a vyhodilo to další chybu… viz. odkaz

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

pouzivas mezery a tabulatory v jednom souboru. Pouzij jen jedno.

Editoval matej21 (5. 1. 2015 19:25)

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

A mimochodem, proc potrebujes vypnout cachovani? pokud vyvijis na lokalu, tak se latte bude aktualizovat. A napada me – jestli to opravdu potrebujes, tak bude lepsi tohle nez uplne vypinani cahce.

doby
Člen | 8
+
0
-

Neuvěřitelné, že mezery mezerníkem to vše ovlivnily. Už to šlape, mnohokrát ti děkuji. Jinak chci se ještě zeptat, zda doporučuješ cache po dokončení znova zapnout?

doby
Člen | 8
+
0
-

Vyvíjím na klasickém serveru, zde jsem si jen nahrál verzi právě pro zkoušení těchto úprav. Ten kód pro Refresh funguje i na klasickém serveru?

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

Vyvíjím na klasickém serveru, zde jsem si jen nahrál verzi právě pro zkoušení těchto úprav.

Jako na vzdalenem? Nainstaluj si na localhost apache, php a mysql. Zkus treba XAMPP, ktery to vsechno nainstaluje.

Ten kód pro Refresh funguje i na klasickém serveru?

Ano. Pokud vyvijis (na localu se zapnutym debug modem), tak nette kontroluje aktualnost tech souboru automaticky. Tim autoRefresh to vynutis v jakemkoliv prostredi.