Jak vypnout Latte cache v Nette 2.2?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
sKopheK
Člen | 207
+
0
-

Po upgradu na verzi 2.2, kde se oddělilo Latte, mi nefunguje kompletní vypnutí cache a když chci měnit vlastní makra pro Latte, musím cache, která je nyní ve složce latte, vždy ručně mazat, aby se projevily změny. U šablon je to bez problémů. Při zběžném prohlédnutí kódu „nového“ Latte jsem nějakou možnost vypnutí cache nenašel.

Zuben45
Člen | 268
+
0
-

Taky bych potřeboval poradit, po každé změně mazat cache a obzvlášť když začínám nový projekt je tak o nervy :)

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

V Latte je zadrátovaná vlastní a dost neohebná implementace. Popravdě moc nechápu proč a považuji to za krok zpět / k horšímu.

David Grudl
Nette Core | 8139
+
0
-

Jednoduše zruš Latte adresář pro kešování $latte->setTempDirectory(NULL).

Zuben45
Člen | 268
+
+1
-

David Grudl napsal(a):

Jednoduše zruš Latte adresář pro kešování $latte->setTempDirectory(NULL).

a to mám zapsat do jakého souboru ? zkoušel jsem to do presenteru, ale stále se to cachovalo.

oskarmaniak
Člen | 29
+
+2
-

Také se přimlouvám za rozepsání této problematiky jak vypnout latte cachce. Dělá to jen neplechu ta cache. Tam kde vypisuji v šabloně data skrz foregin keys tak to pořád hlásí Trying to get property of non-object.
Vymažu obsah latte cache a do dalšího refreshe to funguje.

David Matějka
Moderator | 6445
+
+7
-

vypnuti latte cache by mohlo byt asi takhle:
2.0, 2.1:

services:
	nette.templateCacheStorage: Nette\Caching\Storages\DevNullStorage

2.2

services:
	nette.latteFactory:
		setup:
			- setTempDirectory(null)

Editoval matej21 (26. 6. 2014 12:25)

oskarmaniak
Člen | 29
+
0
-

matej21:
Díky varianta ve 2.2 funguje.
Teď ještě vykoumat proč vůbec dochází k tomu Trying to get property of non-object rád bych samozřejmě to cachování používal, ale to už je jiné téma.

Ještě jednou děkuji

jednou
Člen | 14
+
0
-

Ahoj, nevíte, je už na světě nějaky update, který by při updatu zdrojové šablony přepsal soubor v cache – abyse složka nemusela ručně promazavat?