Problem pri aktualizácií stránky

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Takeshi
Člen | 596
+
0
-

Ahojte,

mám menší problém a neviem čo v čom to je, tak sa pýtam kde sa dá :-) Mám project na lokálnom serveri a ten istý na webe – doméne. Keď ale urobím na localhoste nejaké zmeny v súbore.latte a presuniem ho projektu na webe … stránka sa mi neaktualizuje … a pritom som si istý, že ten nový súbor.latte na tom webe je, len nenačíta jeho obsah.

Dúfam, že mi rozumiete. Viete mi pomôcť?

MichalMelich
Člen | 3
+
0
-

Ahoj, zkoušel jsi smazat cache?

Takeshi
Člen | 596
+
0
-

MichalMelich napsal(a):

Ahoj, zkoušel jsi smazat cache?

Ak máš na mysli Ctrl + F5, tak áno. Ale nič sa neudialo. Toto sa mi ešte nestalo – divné. Ten obnovený súbor tam je, ale on načítava stále ten starší, ktorý tam už nieje.

Editoval Takeshi (18. 7. 2014 12:39)

MichalMelich
Člen | 3
+
+7
-

Nene, myslím tím cache Nette, přímo na serveru. Stará neupravená šablona bude nejspíše uložená právě v cache ze které se ti načítá a proto se ti nemusí projevit provedené změny. :)

Takeshi
Člen | 596
+
0
-

MichalMelich napsal(a):

Nene, myslím tím cache Nette, přímo na serveru. Stará neupravená šablona bude nejspíše uložená právě v cache ze které se ti načítá a proto se ti nemusí projevit provedené změny. :)

Palec hore :-) Koľko som sa ja natrápil. Ďiky.

llsm
Člen | 121
+
+1
-

Wow, nechápu, jak jsi mohl bez téhle znalosti vyvíjet v Nette tak dlouho ; )

Takeshi
Člen | 596
+
0
-

llsm napsal(a):

Wow, nechápu, jak jsi mohl bez téhle znalosti vyvíjet v Nette tak dlouho ; )

Nikdz predtým sa mi to ešte nestalo, čiže som túto znalosť ani nepotreboval.

Michal Vyšinský
Člen | 608
+
0
-

Ono se ta cache takto chová až v ‚rozděleném‘ nette. Předtím jsem nikdy problém s latte cache neměl – vždy se správně zkontrolovaly změny a případně se šablony překompilovaly – myslím, že to kontrolovalo čas poslední úpravy latte souboru.

llsm
Člen | 121
+
0
-

To právě nechápu, ale závidím ti

David Matějka
Moderator | 6445
+
+4
-

ta kontrola se necha zapnout i na produkci:

services:
	nette.latteFactory:
		setup:
			- setAutoRefresh(true)

ale je lepsi deploy script, ktery smaze cache

Michal Vyšinský
Člen | 608
+
0
-

@matej21 to jsem nevěděl díky :)

ale je lepsi deploy script, ktery smaze cache

tak to každopádně :)