[Poslední sobota 6] Perníková, Pardubice 27. 6. 2009

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

to je fakt, ta wifi to ztěžuje.

zatím je nahlášeno 13 lidí (http://srazy.info/…a/2009-06-27)

kdyžtak tady je ještě pár místeček kde by wifi mít měli: http://www.wifi-in.cz/…ubicky-kraj/

phx
Člen | 651
+
0
-

OT: cim to, ze mi nejde na srazy.info dat Avatar? Nahraje se, je tam, ale po reload je fuc:( Stitky to same.

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

ještě včera večer to šlo, teď mi štítky taky nejdou

Tomik
Nette Evangelist | 485
+
0
-

No, já hlásím, že dorazím se dvěma kamarády. Takže za mě. 3+

David Grudl
Nette Core | 8136
+
0
-

Pojedete někdo tímto? EC 170 Hungaria, odjezd z Brna 13:41

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

David a další: já myslel, že začátek je v 15:00 jak stojí v prvním příspěvku :-\

michalh
Člen | 22
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Pojedete někdo tímto? http://blind.jizdnirady.idnes.cz/Route.asp?…

Ano, a pokud bych na předposlední poslední sobotě neztratil modré Nette tričko tak by jsi mě snadno v davu našel. (c;

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Na mě zbylo černé a to není tak nápadné.

Inza
Člen | 330
+
0
-

Whitek napsal(a):

ja bych se asi take pripojil cestou vlackem, ale nevim, zda uz takto brzo. (a Inza na tom bude asi obdobne)

Inza je na tom obdobně;-) – ale čím dříve tím lépe – ale zase by rád jel s Vítkem;-)..

Inza
Člen | 330
+
0
-

Majkl578 napsal(a):

mimochodem, jak to vypadá s programem? na co je možno se těšit? :)

To musíme dořešit kromě mě zatím nikdo příspěvek nenapsal;-)… Ten můj je zde: https://forum.nette.org/…ce-27-6-2009?…

romansklenar
Člen | 655
+
0
-

Mrzí mě to hoši, ale do Pardubic bohužel nedorazím :( budu mimo republiku.

crempa
Člen | 198
+
0
-

Tak sem rezervoval tu Severku,

po zvazeni vsech pro a proti je to myslim dobra volba, jednak s ohledem na dostupnost tak i uzavrenost a kapacitu salonku (20mist a neni pry problem pridat dalsi zidle). Zasuvka pry je, ale internet slecna nevedela, protoze je tam nova. Nikde nic nepisou, ale zkusmo sem na telefonu nejake site vysatral…

Ono najit v Pce nejaky kapacitne vhodny salonek s potvrzenou wifi asi neni tak jednoduchy. Kazdopadne to neni v podzemi, takze pokud bude mit nekdo mobilni, tak signal je…

Rezervace je na moje prijmeni (Míča) od 15:00. Sam to na tu 15 asi nestiham, takze tam nekdo zkuste prijit nacas :-)

jeste link na web: http://www.restauraceseverka.cz/

a pozice na mapach: mapa

PS: jeste tam muzu pripadne brnknout a zrusit to, takze pokud mate nekdo jiny napad tak sem s nim :-)

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Tak nakonec fakt Severka jo?

Něco ve Starém městě by se nenašlo? U zámku a u Třídy míru je docela dost restaurací…

edit: tak jsem chvíli hledal, ale fakt je boj najít něco s wifi… co toto ?

Editoval Majkl578 (23. 6. 2009 14:59)

crempa
Člen | 198
+
0
-

No ale mrkni tam na napojak, severku mam co se tyce piva vyzkousenou.. ;)
Na starem meste toho je dost, ale salonky bejvaji zabrane uz mesic dopredu (vlastni zkusenost), nebo jsou to pajzly dobre na dojezd, ale ne na nejake klidne prezentovani.. :-)

David Grudl
Nette Core | 8136
+
0
-

Á, Severka, tam jsem se už taky zbořil… ;)

To zní dobře, hezký interiér, kousek od nádraží. iPhone už umí tethering, tak kdyžtak vás napojím ;)

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Tak tedy jo, když Severka, tak Severka. :)

Jak se tam dostat?
Poté co dorazíte na hl. nádraží vlakem vlezete do haly a koupíte si lístek na MHD za 13Kč (I. pásmo) (někdo může preferovat jízdu na černo, takže si žádný nekoupí).
Vylezete z budovy a dojdete na zastávku autobusů MHD (20 metrů).
Jedete na zastávku Palackého (druhá od nádraží), takže si chytíte autobus, který tam jede (je jich většina, např. čísla: 2 směr Pardubičky, 3 směr Lázně Bohdaneč, 4 směr Polabiny, 6 směr Dubina, 8 směr Dubina, 13 směr Polabiny).
Až se dopravíte na zastávku Palackého, Severka je přes ulici naproti zastávce.

Nebo můžete jít pěšky, je to kousek ;)


Na někoho můžu kdyžtak počkat na nádraží. :)

Editoval Majkl578 (23. 6. 2009 19:43)

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

diky majkle hodí se, kdo mě nechá v pardubicích přespat ? :D

edit: jak jsem se díval na program tak co bude od 19:10 do 20:00 ? :D

Editoval sodae (23. 6. 2009 20:07)

stpnkcrk
Generous Backer | 189
+
0
-

Nabízím se – můžu dělat autem kyvadlovou dopravu Nádraží ČD – (Autobusové nádraží) – Severka a zpět. ;)

Edit: hrubý návrh jízdního řádu :-)

Nádraží ČD 14:00 14:15 14:30 14:45
Autobusové nádraží 14:05 14:20 14:35 14:50
Severka 14:10 14:25 14:40 14:55

Jakékoliv další spoje jsou samozřejmě možné, budu na telefonu +420 775 231 618. ;)
I během akce a po jejím skončení je samozřejmě možný odvoz autem na nádraží nebo kamkoliv po Pardubicích – po předchozí osobní domluvě. Jsem abstinent, tak v tom není problém.

Nějaké informace zde – http://nette.stepankocourek.cz/…sobota-6.pdf.

Editoval skocourek (23. 6. 2009 21:25)

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

skocourek: 14:45 určitě mě čekej, přijedu (doufám bez zpoždění) ve 14:36

Editoval sodae (23. 6. 2009 20:42)

Tomik
Nette Evangelist | 485
+
0
-

Co se týče progamu: tak 15 až 20 minutek si zabírám pro Nettecast koutek. ;)

Edit: tak ještě tak 5 až 7 minut na PŘEKVAPENÍ. :)

Editoval Tomik (23. 6. 2009 23:24)

kravčo
Člen | 721
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Pojedete někdo tímto? EC 170 Hungaria, odjezd z Brna 13:41

Ja ním plánujem ísť… ale z Bratislavy o 12.01; čo už… možno nabudúce…

Tomik
Nette Evangelist | 485
+
0
-

skocourek napsal(a):

(…)

Hodně dobré! Za tuto skvělou službu komunitě Tě navrhuju na ocenění Nette komunity! :)

michalh
Člen | 22
+
0
-

kravco napsal(a):

David Grudl napsal(a):

Pojedete někdo tímto? EC 170 Hungaria, odjezd z Brna 13:41

Ja ním plánujem ísť… ale z Bratislavy o 12.01; čo už… možno nabudúce…

neviděl bych to tak tragicky, je to přeci ten stejný vlak ;-) takže nám můžeš držet místa http://jizdnirady.idnes.cz/draha/?…

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

tak odvolavam, co jsem odvolal; slibuju co jsem slibil.
Prazaci, co takhle odjezd z Hlavaku v 13:40, prijezd v 15:01 do Pardubic? Popr. driv (13:09 → 14:21)? Zjistil jsem, ze v nedeli nekdy v 7:30 me uz odjizdi nejakej bus z Prahy a rad bych se vyspal aspon trosku – tj. rad bych ojedl okolo 21h ; )

Platno beru sebou.

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

skocourek napsal(a):

Pro 2–3 lidi jsem schopen zajistit přenocování u mě doma. Hlaste se. :)

Pokud máš ještě nějaké volné místo, tak se hlásím.

vrana
Člen | 131
+
0
-

Já bych taky rád přijel, když už to je skoro v Praze :-). Tedy pokud mě žena a děti pustí…

Pokud by byl zájem, mohl bych opět stručně poreferovat o Admineru (dříve phpMinAdmin). Minulá Sobota byla pro něj myslím velmi užitečná, všechny rozumné nápady už jsem zapracoval a nová verze je na spadnutí (čekám už jen na překlady). V dalším vývoji bych se chtěl zaměřit na přizpůsobitelnost větší než pomocí stylů – vím, čeho chci dosáhnout, a mám nápad, jak to udělat, ale zpětná (vlastně dopředná) vazba se vždycky hodí.

Tomik
Nette Evangelist | 485
+
0
-

vrana napsal(a):

… Tedy pokud mě žena a děti pustí…

Přijeď! My Ti napíšeme omluvenku! :)

David Grudl
Nette Core | 8136
+
0
-

Jeden kamarád u kterého bych mohl přespat mi odpadl, takže kdyby bylo někde ještě místečko, bylo by to fajn ;)

vrana napsal(a):

Já bych taky rád přijel, když už to je skoro v Praze :-). Tedy pokud mě žena a děti pustí…

Prostě se neptej a uteč!

stpnkcrk
Generous Backer | 189
+
0
-

David Grudl – jedno místo u mě ještě je. Chceš? :)

Odvoz od vlaku na akci, odvoz z akce ke mě, nocleh, snídaně a ráno odvoz na nádraží v Tebou určený čas je included (to platí pro všechny tři, co u mě budou spát). ;)

Editoval skocourek (24. 6. 2009 18:52)

ViliamKopecky
Nette hipster | 230
+
0
-

skocourek napsal(a):

David Grudl – jedno místo u mě ještě je. Chceš? :)

Odvoz od vlaku na akci, odvoz z akce ke mě, nocleh, snídaně a ráno odvoz na nádraží v Tebou určený čas je included (to platí pro všechny tři, co u mě budou spát). ;)

Hehe, to je lepší než spát doma ;)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

sakra, skocourek laka dobre! Bych to nekdy rad vyzkousel (vymenou za stejne sluzby v Praze ; ), ale nejak jsem se nedokazal zatim rozdvojit. Nemas na to Davide nejaky grif? : )

stpnkcrk
Generous Backer | 189
+
0
-

enoice napsal(a):

skocourek napsal(a):

Hehe, to je lepší než spát doma ;)

Pro Nette Foundation jsem k službám. :-)

Tomik
Nette Evangelist | 485
+
0
-

Davide, platí ta pizza v neděli? :)

Jinak, kdybys kdybys sháněl místo, něco by se našlo u toho kamaráda, ale jak se koukám, Štěpán se o Tebe postará dokonale! :)

David Grudl
Nette Core | 8136
+
0
-

skocourek napsal(a):

David Grudl – jedno místo u mě ještě je. Chceš? :)

Odvoz od vlaku na akci, odvoz z akce ke mě, nocleh, snídaně a ráno odvoz na nádraží v Tebou určený čas je included (to platí pro všechny tři, co u mě budou spát). ;)

S takovým servisem se nikomu nebude chtít domů :-) Ale jasně, jestli máš ještě místečko, budu rád. Mám si vzít spacák?

David Grudl
Nette Core | 8136
+
0
-

Tomik napsal(a):

Davide, platí ta pizza v neděli? :)

Navštívit Pardubice a vynechat pizzu v Galeře a Portera v pivovarský? Nemyslitelné :-)

ViliamKopecky
Nette hipster | 230
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Tomik napsal(a):

Davide, platí ta pizza v neděli? :)

Navštívit Pardubice a vynechat pizzu v Galeře a Portera v pivovarský? Nemyslitelné :-)

Už to bude skoro rok, co nám nevychází ten oběd :-)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Davide pořídil sis řetěz na doklady a zapisky? Aby se zase nepropadly do země… :-P

stpnkcrk
Generous Backer | 189
+
0
-

David Grudl napsal(a):

skocourek napsal(a):

S takovým servisem se nikomu nebude chtít domů :-) Ale jasně, jestli máš ještě místečko, budu rád. Mám si vzít spacák?

Když si vezmeš spacák, bude to vítané, když ne, také si s tím poradím.

Pro všechny, kteří neznají – vzhledem k mimořádným situacím na síti ČD na Moravě – doporučuji občas při plánovaní cest mrknout na stránku http://kam.mff.cuni.cz/…lon/zponline – jednak tam člověk najde aktuální zpoždění vlaků, může se podéívat do historie, jaké průměrné zpoždění měl jeho vlak v posledních x dnech a podobně. :-)

medhi
Generous Backer | 255
+
0
-

Přátelé, omlouvám se za malou nefunkčnost na Srazy.info ohledně avatarů. Už jdou nahrávat i JPG avatary.

pmg
Člen | 372
+
0
-

Whitek napsal(a):

Prazaci, co takhle odjezd z Hlavaku v 13:40, prijezd v 15:01 do Pardubic? Popr. driv (13:09 → 14:21)?

Vítku, Inzo, Honzo, vím, že vám to jezdí každou chvíli, ale jestli chcete, abych jel s vámi, zvolte ten v 13.40 a navrhněte algoritmus, jak mám najít vagon Nette. Dík.

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Navrhuju algoritmus výměny telefonního čísla a pak zaslání informace, ve kterym vagonu jedem. Dále prověření, kteří cestující mají tričko s nápisem nette.

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

jede někdo z Ostravy pomocí EC, nejlépe Havířova
Trasa:

Havířov 		11:25	11:26
Ostrava-Vítkovice 	11:39	11:40
Ostrava-Svinov 		11:47	12:10
Hranice na Moravě 	12:35	12:36
Olomouc hl.n.	 	13:05	13:08
Zábřeh na Moravě 	13:33	13:34
Česká Třebová	 	13:56	13:58
Pardubice hl.n. 	14:34	14:36

Aby jsme se domluvily, jo a dnes odpoledne se zeptam na stav kolejí ohledně potop a jestli to bude zítra ráno vypadat dobře tak určitě se uvidíme

skocourek: jestli by byl problém na dráze tak bych ti zavolal ,že ruším , edit: vlak dnes bez problému dnes jel, tedy na 99% určitě pojedu

Editoval sodae (26. 6. 2009 16:28)

pmg
Člen | 372
+
0
-

Děkuji Honzo, sofistikovaný algoritmus. Poslal jsem číslo. :-)

Inza
Člen | 330
+
0
-

phx napsal(a):

OT: cim to, ze mi nejde na srazy.info dat Avatar? Nahraje se, je tam, ale po reload je fuc:( Stitky to same.

To je jejich bug;-) – psal jsem medhimu (autor srazů.info) a už to fixnul;-)…

Inza
Člen | 330
+
0
-

Whitek napsal(a):

tak odvolavam, co jsem odvolal; slibuju co jsem slibil.
Prazaci, co takhle odjezd z Hlavaku v 13:40, prijezd v 15:01 do Pardubic? Popr. driv (13:09 → 14:21)? Zjistil jsem, ze v nedeli nekdy v 7:30 me uz odjizdi nejakej bus z Prahy a rad bych se vyspal aspon trosku – tj. rad bych ojedl okolo 21h ; )

Platno beru sebou.

Jsem in – jedeme spolu… a ten odjezd vzhledem k úterní zkoušce z MLO vidím asi stejně…

PetrP
Člen | 587
+
0
-

pmg napsal(a):

Whitek napsal(a):

Prazaci, co takhle odjezd z Hlavaku v 13:40, prijezd v 15:01 do Pardubic? Popr. driv (13:09 → 14:21)?

Vítku, Inzo, Honzo, vím, že vám to jezdí každou chvíli, ale jestli chcete, abych jel s vámi, zvolte ten v 13.40 a navrhněte algoritmus, jak mám najít vagon Nette. Dík.

Tak jestli jedete v 13:40 tak pojedu s váma (jestli mě teda vezmete ;])

Kdo to bude organizovat (tedy komu mám případně volat).

Whiteku nepojedem spolu už z ládví?

David Grudl
Nette Core | 8136
+
0
-

Co kdybychom s touto PS pokročili opět o kousíček dál a pokusili se vytvořit videozáznam prezentací? Máte někdo digitální kameru? (nebo mám sehnat? jaký model je dobrý?).

Na živý stream asi není technologie, ale dát natočené prezentace na web by mohla řada lidí ocenit.

zaxeeq
Člen | 17
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Co kdybychom s touto PS pokročili opět o kousíček dál a pokusili se vytvořit videozáznam prezentací? Máte někdo digitální kameru? (nebo mám sehnat? jaký model je dobrý?).

Na živý stream asi není technologie, ale dát natočené prezentace na web by mohla řada lidí ocenit.

Můžu vzít http://www.golias.cz/index.php?… (Panasonic SDR-H250), pokud po mě nikdo nebude chtít abych něco točil :))

zaxeeq
Člen | 17
+
0
-

Btw, jedete někdo finálně tím EC 170 Hungaria z Brna v 13:41?

Tomik
Nette Evangelist | 485
+
0
-

Můžu vzít a i beru Sony HandyCam HDR-SR10. Má někdo stativ? Já sice mám, ale je rozbitý a tudíž nepoužitelný. Bez stativu to nemá cenu vůbec natáčet…

Editoval Tomik (26. 6. 2009 18:04)