[Poslední sobota] Sociálně pečící, Praha, 27.4.2013

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Poslední sobota

Poslední sobota je pravidelným místem setkání všech fanoušků programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo amatéři. Střídavě se koná v Praze a Brně, občas zavítáme i jinam ;-) Znalost Nette Frameworku je samozřejmě výhodou. Vstup na akci je zdarma, jen prosím potvrďte účast.

Program:

  • Filip Procházka: Nette Tester
  • Honza Marek: KnockoutJS + Nette
  • Karel Čížek aka K47: React.PHP
  • Jirka Kolařík aka Kolda: Scrum v podání Socialbakers
  • … a mimojiné klasický Openspace a třeba i nějaké to překvapení ; )
Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Sliboval jsem, že bych si mohl připravit něco o routerech. Trocha teorie a hodně ukázek řešení konkrétních problémů.

Mám v kapse pár příkladů, co hodně lidí řeší stále dokola. Pokud vás ale někoho napadne use-case, který nebyl zmíněn v odkazovaném příspěvku, tak budu rád, když mi ho pošlete na email, ať nespamujeme tohle vlákno, díky!

castamir
Člen | 629
+
0
-

Jen pouhé 2 dny od poslední PoSoboty a už se řeší další? To jsem tu snad ještě neviděl! Výborně! Chválím ;)

thunderbuff
Člen | 164
+
0
-

Nejsem zrovna pravidelný návštěvník, takže jsem to možná propásl – ale docela bych si poslechl něco o Nette Testeru :-)

jan.vesely
Člen | 4
+
0
-

+1 o Testeru bych si také rád něco poslechl…:)

Eda
Backer | 220
+
0
-

Také bych byl vděčný za pár slov a slidů o Nette\Tester. Materiálů k němu není bohužel mnoho :-(

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Rozhodně bych si rád zapřednášel. Nette\Tester používám už několik měsíců. O co je větší zájem? Nemám si připravit raději tester?

sifik
Člen | 27
+
0
-

Filip Procházka napsal(a):

Rozhodně bych si rád zapřednášel. Nette\Tester používám už několik měsíců. O co je větší zájem? Nemám si připravit raději tester?

Pokud bych se dostavil, tak bych byl raději za Nette\Tester :)

kubajz
Člen | 47
+
0
-

Obojí by nešlo? :D

drahos
Člen | 18
+
0
-

Filip Procházka napsal(a):

Rozhodně bych si rád zapřednášel. Nette\Tester používám už několik měsíců. O co je větší zájem? Nemám si připravit raději tester?

Ocenil bych spíš Nette\Tester

castamir
Člen | 629
+
0
-

Tester > Routy

Vůbec bych se nezlobil za obojí, ale chápu, že by toho bylo asi hodně…

Elfoslav
Člen | 15
+
0
-

Nette\Tester + video pre tých, čo sa nemôžu zúčastniť.

stekycz
Člen | 152
+
0
-

Osobně bych byl raději za Tester. Ale napadá mě, zda by nešlo udělat i nějakou živou ukázku Testeru právě třeba na testování routování…

Marsme
Člen | 75
+
0
-

+1 za Nette\Tester a doufám že bude video

Elijen
Člen | 171
+
0
-

+1 pro Nette\Tester

AT
Člen | 5
+
0
-

+1 Nette\Tester

Jan Endel
Člen | 1016
+
0
-

+100 Nette\Tester

ZZromanZZ
Člen | 87
+
0
-

Nette\Tester +1

A i video by se hodilo, zvlášť pro ty co nepřijdou…

castamir
Člen | 629
+
0
-

Tak je asi vybráno :D

Nepamatuju si, že by byl v poslední době takový zájem o nějaké chystané téma.

castamir
Člen | 629
+
0
-

Vzhledem k tomu, že mám v týdnu docela rušnej program, bych se chtěl v předstihu domluvit, zda bude nějaký společný odjezd z Brna. Podle IDOSu jede rozumný vlakový spoj z Brna v 9:39…

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Společný odjezd bude zcela určitě :) V naprosté většině případů jezdíme s 174 Jan Jesenius. Dyštak pak volej, ať se v sobotu najdeme 774634649 :)

castamir
Člen | 629
+
0
-

Super! Díky! Ještě nevím, jak to bude s příjezdem do Brna, ale ozvu se dostatečně v předstihu. Jízdenku už nejspíš budu mít v předstihu.

brabijan
Člen | 8
+
0
-

Nabízím dvě místa v autě z ČB, pojedu přes Písek. Kdyžak volejte na 608 857 971

grongor
Člen | 31
+
0
-

Pravděpodobně také dorazím, tak se zeptám: chtěl by se někdo ze severu svézt? Pojedu z Děčína, zajížďka není problém (Česká Lípa, Teplice, …).

Myiyk
Člen | 321
+
0
-

Udělejte prosím video, ať se také ti co tam nebudou něco nového dozví.

castamir
Člen | 629
+
0
-

@Filip Procházka všiml jsem si, že byl start PoSoboty posunut až na 15hod. Platí ten 174 Jan Jesenius v 9:39 nebo se pojede o hodinu později?

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Platí, je pravidlem že si před posobotou ještě někam sedneme na jídlo.

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Vítku, to si děláš srandu, že na Srazech změníš účast z volné na omezenou a ani nedáš vědět? Byl jsem mezi Možná už od začátku měsíce a opravdu mě nenapadlo kontrolovat, zda jsi to nezměnil. (Nechápu, proč Srazy třeba nepošlou mail, že se událost změnila.)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Přednáška nebude? :P

Bohužel, místo už je obsazeno
V této chvíli vás už nemůžeme zařadit mezi účastníky, protože účast na tomto srazu je omezená.
Jste ale v pořadí a když se něco změní, zařadíme vás mezi účastníky. Sledujte i nadále tento sraz.
Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

@castamir: on je snad tradičně na 15h; jen sem tam se posune na dříve (když se nemůžeme např. vejít do časových dispozic prostoru atd…)

@Filip Procházka: co takhle indická? ; )
Pfft, já doufám, že tvá přednáška bude; vezmeš si jí nastojáka? : P

@Majkl578: srandu si nedělám. Bohužel jsem musel akci zastropovat, abychom se všichni vešli (a i tak to bude dost narvané). Dával jsem vědět Tweetem; případně poslal tradiční mail komunitě. Nemám jak informovat lidi, kteří byli na „možná“, neboť srazy.info mi nedají jejich mail. Navíc když jsem provedl zastropování, tak se ti lidé „vypařili“ (nebyli v „nejdou“, ani v „jdou“). Budu rád, pokud najdeš s Jirkou Zralým nějaké řešení, které ti příjde dobré.


Mimochodem nenašel by se tu nějaký udatný dobrovolník s kamerou?

David Grudl
Nette Core | 8110
+
0
-

Ad indická: Curry house otevřel pobočku Curry Palace, kousek od Fractal baru (zastávka Letenské náměstí). Obě jsou od sídla SocialBakers stejně daleko, 20 min cesty s jedním přestupem.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Případně je asi 2min od SocialBakers http://www.dillidelhi.com/ ale ještě jsem tam nebyl

xificurk
Člen | 121
+
0
-

Majkl578 napsal(a):

Vítku, to si děláš srandu, že na Srazech změníš účast z volné na omezenou a ani nedáš vědět? Byl jsem mezi Možná už od začátku měsíce a opravdu mě nenapadlo kontrolovat, zda jsi to nezměnil. (Nechápu, proč Srazy třeba nepošlou mail, že se událost změnila.)

+1

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Vyrážíme do Dilli-Delhi.

juzna.cz
Člen | 248
+
0
-

Dilli Dehli maji zaavrene, tak jsme o 50m vedle v The Pind.

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Z mojí přednášky o Knockoutu jsou k dispozici slajdy a příklad na githubu.

Glottis
Člen | 129
+
0
-

budou nejake video zaznamy?

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Bohužel, nepodařilo se sehnat kameru.

Slajdy z přednášky o Nette/Tester

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

(omluvte spoždění, chvilku mi to hnilo v inboxu)

díky všem zúčastněným, já si to moc užil ; )

Fotky najdete mimojiné na https://plus.google.com/…p5oi9vcue9jo.