[Poslední sobota 2] Brno 28. 2. 2009

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Poslední sobota version 2beta

Vznikla myšlenka pořádat pravidelná setkání Nettistů a to vždy poslední sobotu v měsíci. Místem setkání bude střídavě Praha a Brno, konkrétně Brnu budou patřit sudé měsíce. Takže Sdružení rodičů a přátel Nette Frameworku vás srdečně zve na již druhou a tudíž tradiční členskou schůzi vývojářů webových aplikací.

  • Kdy? Sobota 28. 2. 2009 v 15.00
  • Kde? Brno, restaurace Veselá Vačice (WiFi included, mapa)

Akce je určena všem zájemcům o programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo začátečníci, znalost Nette Frameworku je samozřejmě výhodou. Vstup na akci je zdarma. Program bude kromě klasické volby nástěnkáře, recitace oslavných básní a posmívání se ostatním frameworkům zahrnovat i seriózní témata, takže máte-li něco na srdci a není to šelest, můžete to prodiskutovat :-)


Fotky z akce: první várka a druhá

Tomik
Nette Evangelist | 485
+
0
-

Bohužel nedorazím, ale už se těším na pražskou Poslední sobotu! :)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Pokusim se dorazit. Kdo by jel z Prazskejch? Ze bychom jeli spolecne a zacli se pripravovat uz ve vlaku?

PS. Vzal bych sebou stroj, ktery jen tak jinde neuvidite – myslim, ze mam dokonce svetovy unikat! : D

Jod
Člen | 701
+
0
-

PMD 85–1? x)

jiriknesl
Člen | 56
+
0
-

Já se ukážu.

Wosonj
Člen | 36
+
0
-

taky potvrzuju ucast

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

Skvěle, jak se to rozjíždí. Já se víc kloním ke srazu Pražskému, takže doufám, že se s některými uvidím za měsíc =)

AceUnihoc
Člen | 19
+
0
-

v sobotu příjdu

stpnkcrk
Generous Backer | 188
+
0
-

Dorazím. :)

Nepojede někdo z Pardubic nebo okolí? :)

Petr Daňa
Člen | 109
+
0
-

Tak do Brna nakonec nedorazím, léčím se z nějaký virózy, ono už když nás David ve čtvrtek školil, tak jsem myslel, že mi v krku jede nějaká cirkulárka, a poškolní návštěva Modré session mě dorazila :) Takže se budu těšit na konec března v Praze.

Editoval Petr Daňa (25. 2. 2009 22:26)

vlki
Člen | 218
+
0
-

Možná se také zastavím. Ale asi později než ve 3…

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Pokud mi to vyjde, tak také dorazím.

honza martinek
Člen | 22
+
0
-

Fajn :) Také se objevím.

romansklenar
Člen | 655
+
0
-

Pojede někdo z OVY, Opavy, FM či okolí ?

EDIT: Hm, tak asi to nevyjde, tak snad poslední sobotu v dubnu :(

Editoval romansklenar (28. 2. 2009 11:55)

Tomik
Nette Evangelist | 485
+
0
-

Tak si to užijte a pak dejte vědět, jaká temata se diskutovala! :)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Tak se tam taky ukážu… :-) Jedu z Ústí nad Orlicí – R 871 Punkva
Pokud pojede ještě někdo stejným vlakem můžeme udělat nette kupé nebo pokud nás bude hodně tak nette vagón… :-)

(Veselá Vačice)

Editoval vrtak-cz (28. 2. 2009 23:21)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

jsem chytnul spozdeni jeste v Praze, takze dorazim o dost pozdeji : (

ViliamKopecky
Nette hipster | 230
+
0
-

Budu očekávat podcast. :D

honza martinek
Člen | 22
+
0
-

Podcast nebude – materiál by nějaký byl, ale jsou věci, které musí zůstat mezi přítomnými :-)

Pár fotek jsem nahodil na Picasu (jsem si ji kvůli tomu založil, ale nezačal mít rád). Jsou takové poněkud davidocentrické, bo seděl pod světlem a přes stůl ode mě ;-) A k tomu ta přirozená úcta :) Ale podařilo se i pěkné panorámo, škoda, že na picase nejde víc přizvětšovat.

Díky za fajn akci, těším se na další :)

ViliamKopecky
Nette hipster | 230
+
0
-

honza martinek napsal(a):

Podcast nebude – materiál by nějaký byl, ale jsou věci, které musí zůstat mezi přítomnými :-)

Samozřejmě, jako vždycky :)

Tak aspoň nějaký referát o oficiálně probraných tématech, z fotek koukám, že se zřejmě řešilo menu.

washo
Člen | 88
+
0
-

A kde jsou dalsi fotky?

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Teprve se davam dohromady :-) jo, vcera jsem v charlies nechal papir s poznamkama, takze mi kdyztak prosim pripomente, co jsem chtel vsechno udelat

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Díval jsem se na fotky a publikovatelné jsou tak první tři :-) Bože, jak jsme mohli vypít 29 tequil?

http://www.flickr.com/…14552521823/

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

My jsme s matesem odcházeli z chalie jako jedni z posledních a nikde jsme tam ty poznámky neviděly… Btw našel se ten mezisoučet? Jinak v těch deskach bylo na první strance vyřešeno pouze to že mates umí hrát piškvorky líp než ty. Ale to vím ještě z vačice pak už jsem je nevyděl.

Edit: A co jsi chtěl udělat netuším spíš bych si potřeboval spomenout co sem chtěl udělat já sám.

Edit 2:

enoice napsal(a):

Tak aspoň nějaký referát o oficiálně probraných tématech, z fotek koukám, že se zřejmě řešilo menu.

Co se řešilo (z toho co si pamatuju):

  • Tričko
  • Rendrování formulářů
  • Nové templates
  • Locales
  • „Univerzální administrace“ – (scaffolding) – viz: 1108-v-nette-bych-uvital
  • Vydávání verzí
  • Restrukturalizace dokumentace – viz: Whitek

PS: Když si na něco vzpomenu tak ještě dopíšu…

Editoval vrtak-cz (2. 3. 2009 0:29)

jiriknesl
Člen | 56
+
0
-

To je 6 tequil pro kazdeho. Uz vim, proc mi cesta domu trvala tak strasne dlouho. :D

A teprve ted jsem si vzpomnel, ze jsme sli jeste do Charlies. Rikal sem si – boze muj, ten David je ale hovado, ze sel z Vacice jeste nekam a ted mi teprve doslo, ze sem sel s nim. :)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Sice jsi tam vydžel jenom asi půl hodinky ale došel jsi na další etapu… Btw nevíte někdo jak je možný že jsem se domů dostal až ve 14hod?

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

jiriknesl napsal(a):

To je 6 tequil pro kazdeho. Uz vim, proc mi cesta domu trvala tak strasne dlouho. :D

A teprve ted jsem si vzpomnel, ze jsme sli jeste do Charlies. Rikal sem si – boze muj, ten David je ale hovado, ze sel z Vacice jeste nekam a ted mi teprve doslo, ze sem sel s nim. :)

Naštěstí v Charlies už jsem nic nepil, takže třeba cestu domu tágem si dokonce pamatuju. Ale už ve Vačici započaly jisté výpadky :-)

tohle tedy vůbec nechápu :-o

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

zato ja si to pamatuju az dobre : D Mimochodem – (neni to tam moc videt), ale sedis tam na tom mym IBMku. Jeste ze vydrzi prejeti i autem : P

Apropo, chtel si jeste:

  • restrukturalizovat dokumentaci na „quick start“ aka beletrii (pro nove) a ref. prirucku (pro ty, kdoz jiz umeji a jen si nevzpomenou)
  • k redirectu dat prozatim PHP-poznamku k te vyhozeni vyjimky (aby to bylo videt v ladence)
  • resit tenhle feature request

Editoval Whitek (1. 3. 2009 23:09)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Czus, po dlouhé době jsem zase zabloudil na HomePage Nette a chtělo by to tam aktualizovat informace o aktuálním nejbližším srazu… :-)