[Poslední sobota 2] Brno 28. 2. 2009

před 8 lety

David Grudl
founder | 6705
+
0
-

Poslední sobota version 2beta

Vznikla myšlenka pořádat pravidelná setkání Nettistů a to vždy poslední sobotu v měsíci. Místem setkání bude střídavě Praha a Brno, konkrétně Brnu budou patřit sudé měsíce. Takže Sdružení rodičů a přátel Nette Frameworku vás srdečně zve na již druhou a tudíž tradiční členskou schůzi vývojářů webových aplikací.

• Kdy? Sobota 28. 2. 2009 v 15.00
  • Kde? Brno, restaurace Veselá Vačice (WiFi included, mapa)

Akce je určena všem zájemcům o programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo začátečníci, znalost Nette Frameworku je samozřejmě výhodou. Vstup na akci je zdarma. Program bude kromě klasické volby nástěnkáře, recitace oslavných básní a posmívání se ostatním frameworkům zahrnovat i seriózní témata, takže máte-li něco na srdci a není to šelest, můžete to prodiskutovat :-)

Fotky z akce: první várka a druhá

před 8 lety

Tomik
Nette Evangelist | 489
+
0
-

Bohužel nedorazím, ale už se těším na pražskou Poslední sobotu! :)

před 8 lety

Vitek Jezek
hledá kolegy | 298
+
0
-

Pokusim se dorazit. Kdo by jel z Prazskejch? Ze bychom jeli spolecne a zacli se pripravovat uz ve vlaku?

PS. Vzal bych sebou stroj, ktery jen tak jinde neuvidite – myslim, ze mam dokonce svetovy unikat! : D

před 8 lety

Jod
Člen | 703
+
0
-

PMD 85–1? x)

před 8 lety

jiriknesl
Člen | 63
+
0
-

Já se ukážu.

před 8 lety

Wosonj
Člen | 39
+
0
-

taky potvrzuju ucast

před 8 lety

_Martin_
Člen | 679
+
0
-

Skvěle, jak se to rozjíždí. Já se víc kloním ke srazu Pražskému, takže doufám, že se s některými uvidím za měsíc =)

před 8 lety

AceUnihoc
Člen | 23
+
0
-

v sobotu příjdu

před 8 lety

skocourek
Člen | 180
+
0
-

Dorazím. :)

Nepojede někdo z Pardubic nebo okolí? :)

před 8 lety

Petr Daňa
Člen | 108
+
0
-

Tak do Brna nakonec nedorazím, léčím se z nějaký virózy, ono už když nás David ve čtvrtek školil, tak jsem myslel, že mi v krku jede nějaká cirkulárka, a poškolní návštěva Modré session mě dorazila :) Takže se budu těšit na konec března v Praze.

Editoval Petr Daňa (25. 2. 2009 22:26)

před 8 lety

vlki
Člen | 218
+
0
-

Možná se také zastavím. Ale asi později než ve 3…

před 8 lety

Jan Tvrdík
Nette guru | 2528
+
0
-

Pokud mi to vyjde, tak také dorazím.

před 8 lety

honza martinek
Člen | 22
+
0
-

Fajn :) Také se objevím.

před 8 lety

romansklenar
Člen | 658
+
0
-

Pojede někdo z OVY, Opavy, FM či okolí ?

EDIT: Hm, tak asi to nevyjde, tak snad poslední sobotu v dubnu :(

Editoval romansklenar (28. 2. 2009 11:55)

před 8 lety

Tomik
Nette Evangelist | 489
+
0
-

Tak si to užijte a pak dejte vědět, jaká temata se diskutovala! :)

před 8 lety

Patrik Votoček
Člen | 2251
+
0
-

Tak se tam taky ukážu… :-) Jedu z Ústí nad Orlicí – R 871 Punkva
Pokud pojede ještě někdo stejným vlakem můžeme udělat nette kupé nebo pokud nás bude hodně tak nette vagón… :-)

(Veselá Vačice)

Editoval vrtak-cz (28. 2. 2009 23:21)

před 8 lety

Vitek Jezek
hledá kolegy | 298
+
0
-

jsem chytnul spozdeni jeste v Praze, takze dorazim o dost pozdeji : (

před 8 lety

ViliamKopecky
Nette hipster | 231
+
0
-

Budu očekávat podcast. :D

před 8 lety

honza martinek
Člen | 22
+
0
-

Podcast nebude – materiál by nějaký byl, ale jsou věci, které musí zůstat mezi přítomnými :-)

Pár fotek jsem nahodil na Picasu (jsem si ji kvůli tomu založil, ale nezačal mít rád). Jsou takové poněkud davidocentrické, bo seděl pod světlem a přes stůl ode mě ;-) A k tomu ta přirozená úcta :) Ale podařilo se i pěkné panorámo, škoda, že na picase nejde víc přizvětšovat.

Díky za fajn akci, těším se na další :)

před 8 lety

ViliamKopecky
Nette hipster | 231
+
0
-

honza martinek napsal(a):

Podcast nebude – materiál by nějaký byl, ale jsou věci, které musí zůstat mezi přítomnými :-)

Samozřejmě, jako vždycky :)

Tak aspoň nějaký referát o oficiálně probraných tématech, z fotek koukám, že se zřejmě řešilo menu.

před 8 lety

washo
Člen | 88
+
0
-

A kde jsou dalsi fotky?

před 8 lety

David Grudl
founder | 6705
+
0
-

Teprve se davam dohromady :-) jo, vcera jsem v charlies nechal papir s poznamkama, takze mi kdyztak prosim pripomente, co jsem chtel vsechno udelat

před 8 lety

David Grudl
founder | 6705
+
0
-

Díval jsem se na fotky a publikovatelné jsou tak první tři :-) Bože, jak jsme mohli vypít 29 tequil?

http://www.flickr.com/…14552521823/

před 8 lety

Patrik Votoček
Člen | 2251
+
0
-

My jsme s matesem odcházeli z chalie jako jedni z posledních a nikde jsme tam ty poznámky neviděly… Btw našel se ten mezisoučet? Jinak v těch deskach bylo na první strance vyřešeno pouze to že mates umí hrát piškvorky líp než ty. Ale to vím ještě z vačice pak už jsem je nevyděl.

Edit: A co jsi chtěl udělat netuším spíš bych si potřeboval spomenout co sem chtěl udělat já sám.

Edit 2:

enoice napsal(a):

Tak aspoň nějaký referát o oficiálně probraných tématech, z fotek koukám, že se zřejmě řešilo menu.

Co se řešilo (z toho co si pamatuju):

• Tričko
  • Rendrování formulářů
  • Nové templates
  • Locales
  • „Univerzální administrace“ – (scaffolding) – viz: 1108-v-nette-bych-uvital
  • Vydávání verzí
  • Restrukturalizace dokumentace – viz: Whitek

PS: Když si na něco vzpomenu tak ještě dopíšu…

Editoval vrtak-cz (2. 3. 2009 0:29)

před 8 lety

jiriknesl
Člen | 63
+
0
-

To je 6 tequil pro kazdeho. Uz vim, proc mi cesta domu trvala tak strasne dlouho. :D

A teprve ted jsem si vzpomnel, ze jsme sli jeste do Charlies. Rikal sem si – boze muj, ten David je ale hovado, ze sel z Vacice jeste nekam a ted mi teprve doslo, ze sem sel s nim. :)

před 8 lety

Patrik Votoček
Člen | 2251
+
0
-

Sice jsi tam vydžel jenom asi půl hodinky ale došel jsi na další etapu… Btw nevíte někdo jak je možný že jsem se domů dostal až ve 14hod?

před 8 lety

David Grudl
founder | 6705
+
0
-

jiriknesl napsal(a):

To je 6 tequil pro kazdeho. Uz vim, proc mi cesta domu trvala tak strasne dlouho. :D

A teprve ted jsem si vzpomnel, ze jsme sli jeste do Charlies. Rikal sem si – boze muj, ten David je ale hovado, ze sel z Vacice jeste nekam a ted mi teprve doslo, ze sem sel s nim. :)

Naštěstí v Charlies už jsem nic nepil, takže třeba cestu domu tágem si dokonce pamatuju. Ale už ve Vačici započaly jisté výpadky :-)

tohle tedy vůbec nechápu :-o

před 8 lety

Vitek Jezek
hledá kolegy | 298
+
0
-

zato ja si to pamatuju az dobre : D Mimochodem – (neni to tam moc videt), ale sedis tam na tom mym IBMku. Jeste ze vydrzi prejeti i autem : P

Apropo, chtel si jeste:

• restrukturalizovat dokumentaci na „quick start“ aka beletrii (pro nove) a ref. prirucku (pro ty, kdoz jiz umeji a jen si nevzpomenou)
  • k redirectu dat prozatim PHP-poznamku k te vyhozeni vyjimky (aby to bylo videt v ladence)
  • resit tenhle feature request

Editoval Whitek (1. 3. 2009 23:09)

před 8 lety

Patrik Votoček
Člen | 2251
+
0
-

Czus, po dlouhé době jsem zase zabloudil na HomePage Nette a chtělo by to tam aktualizovat informace o aktuálním nejbližším srazu… :-)