Piste nekdo placeny blog o nette

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
frosty22
Člen | 373
+
0
-

Jop taky souhlasím, nejsou tam totiž tyto ikonky, ale včera v noci jsem je udělal, takže ještě je tam doplnit :) Za chvíli tam budou, ale děkuji za povšimnutí :)

Felix
Nette Core | 1189
+
0
-

frosty22: good job :) fakt se mi ten napad libi.. az to umistis na github tak myslim, ze se to rozrozste hodne. Taky mam spoustu napadu na rozsireni. Kazdopadne je tu otazka, jestli to chces pojmout obecne o programovani nebo jenom nette, NDB, dibi, texy, apod..

David Ďurika
Člen | 328
+
0
-

@frosty22 ja by som tam dal veci o programovani vseobecne, a potom moznost prihlasenia kde su bude moc uzivatel zostavovat vlastne filtre (a z nich odoberat RSS)

frosty22
Člen | 373
+
0
-

Jsem rád, že se líbí – asi to opravdu pojmu obecně o programování, jelikož jsou některé články i obecné, a přeci jen člověk i v nette tvorbě využije například CSS / HTML / JS .. a ve finále proč se omezovat a nepřidat další kategorie, zvláště když někteří blogeři píší články pro více jazyků.

Co se týče nápadů tak si samozřejmě vítám, již jich několik zde v topicu proběhlo, takže se je pokusím zrealizovat, v aktuální chvíli mám na pořádníku následující:

  1. Rozdělit web aby bylo možné procházet články jen pro vybrané jazyky (někdo bude chtít i EN někdo ne – články už rozdělné mám, ale někde na frontendu vymyslet ono vybírání + URL
  2. Přidat stránku se seznamem autorů a počtem jejich článků
  3. Možnost přidat ručně článek – je zde totiž problém, že ve feedech je jen nejnovějších N článků, tak aby bylo možnost přidat i starší
  4. RSS export vybraných kategorií + jazykových mutací článků
  5. Identifikacace přečtených a nepřečtených článků
umrlec
Člen | 56
+
0
-

Co možnost přidávat si články na seznam typu „chci přečíst“? Aby mi, když mě nějaký článek zaujme a já neměl aktuálně čas ho přečíst, neutekl.

frosty22
Člen | 373
+
0
-

Ano, taky je to možné, pouze to bude znamenat klientský účet, ikdyž ten se asi hodí do budoucna pro více věcí, ale jak je známo registrace nikoho moc nebaví, takže ideálně ještě přihlášení přes FB, Google a to už je na delší chvilku (prozatimně to byl portál za cca 5h hotovej, vivala nette :)).

Lopo
Člen | 277
+
0
-

nejako mi tam chyba moznost vybrat slovencinu pri zadavani feedu … :)

frosty22
Člen | 373
+
0
-

Lopo napsal(a):

nejako mi tam chyba moznost vybrat slovencinu pri zadavani feedu … :)

To víš diskriminace :) Ne už to tam máš, jsem to slučoval pod CZ, ale rozdělné by to být mohlo to je pravda.

MartinitCZ
Člen | 580
+
0
-

frosty22 napsal(a):

Lopo napsal(a):

nejako mi tam chyba moznost vybrat slovencinu pri zadavani feedu … :)

To víš diskriminace :) Ne už to tam máš, jsem to slučoval pod CZ, ale rozdělné by to být mohlo to je pravda.

Určitě rozdělené. CZ != SK.

Editoval martinit (25. 10. 2012 16:16)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Vůbec by mi nevadilo, kdyby CZ a SK bylo sloučené ;)

David Ďurika
Člen | 328
+
0
-

@HosipLan +1

a este by bolo fajn keby sa clanky otvarali v novom tabe

Editoval achtan (29. 10. 2012 9:25)

frosty22
Člen | 373
+
0
-
  1. Přidána možnost odběru RSS
  2. Nahráno na GitHub https://github.com/…ty22/e-lekce může případně sloužit jako taková sample aplikace v Nette – leč tedy to jistě není best practices, konkrétně ta část importu Feedu v konzoli :) Ale to se refaktoruje až bude chvíle