Organizace letnich Poslednich sobot

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Bohuzel o prazdninach nestiham organizovat Posledni soboty (v cervenci jsem na LFS v Uherskem hradisti a v srpnu na kole nekde mezi Ceskem a Istanbulem – v te dobe mozna zrovna v Madarsku ; )

Pokud ma komunita zajem o stretnuti, necht se organizace chopi nejaky clen a zorganizuje se – na srazech jsem jiz vytvoril termin.

Darkry
Člen | 101
+
0
-

Takže z prázdninových PS nic nebude? Pokud se nepletu tak červencová by měla vycházet na Brno a srpnová na Prahu. Ale přece jenom bude počet lidí omezenej takže bych to spíš udělal vždy tam, kde by se mohlo sejít více lidí.

Co se témat týče napadlo mě něco s AJAXem, ale konkrétně nevim. To ať navrhnou zkušenější, kteří by mohli i na nějaké téma mluvit.

Editoval Darkry (12. 7. 2011 20:50)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Pleteš se, červenec Praha, srpen Brno.

A rád bych aby někdo zařídil Prahu.

Jsem ochoten risknout ubohou účast pak v Brně a jít do nějaké hospody někam složit zálohu s tím, že mi ji nevrátí, což mi barman vyhrožoval posledně, když nenaplníme rezervaci :)

Darkry
Člen | 101
+
0
-

Tak záleží jestli se držíme sudý → Brno, lichý → Praha nebo jedeme postupně. (Praha → Bratislava → Brno).

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Ale Blava byla výjimka, místo Brna.

kravčo
Člen | 721
+
0
-

… ešte zopár takých výnimiek ;)

Darkry
Člen | 101
+
0
-

Vím, že byla výjimka, mluvím o tom jestli se bude navazovat jako kdyby červnová sobota „odpadla“ a tj. poslední byla Praha nebo jako kdyby červnová byla v Brně a navazujeme Prahou (sudej, lichej měsíc).
Ale to teď asi nemá smysl řešit ne? :-)

RDPanek
Člen | 189
+
0
-

Otázka – jaké bude téma? Pokud bude posl. sobota „chlastací“ tak je na zváženou se scházet.

RDPanek
Člen | 189
+
0
-

Co takhle zopáknout téma Bratislavy v Praze? testování? PHPUnit, Selenium, BestPractis.
Přeci jenom jsem četl hodně příspěvků, kteří by dali cokoli být na téma testování v Bratislavě. Vzhledem k tomu, že je o toto téma „testování“ obrovský zájem – tak to probrat v praze?

Darkry
Člen | 101
+
0
-

Já jsem pro. Do Bratislavy jsem se dostavit nemohl stejně jako asi hodně lidí z ČR a videa odtamtud stejně ještě nejsou. Jde o to, kdo by mohl co říct?

RDPanek
Člen | 189
+
0
-

PhpUnit by problem nebyl. V bratislave si to vzal na starosti Petr. Selenium mel Vitek? Ten bude ale v terenu.

wdolek
Člen | 331
+
0
-

Gaudentius: na druhou stranu se Vitkovi nejak kaknul FF, takze to take neukazal uplne do hloubky :) takze nekdo, kdo to pouziva kazdy den, by mohl neco povyprave/ukazat.

Jinak neformalni seslost by mi take nevadila – loni v UH jsme sli na par piv, par filmu, nakrmili se v nonstop pizzerii omastkovou pizzou, a ti mene stastni pak spali na nadrazi :D … proste, skvely to cas!

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Jojo, aspoň něco neformálního :)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

takže zase UH? :-)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

To bych bral! To mám kousek a mám tam známé :)

Pavel Kouřil
Člen | 128
+
0
-

Taky bych bral … mám to asi nejmenší kousek z vás :D

PetrP
Člen | 587
+
0
-

Darkry napsal(a):

Tak záleží jestli se držíme sudý → Brno, lichý → Praha nebo jedeme postupně. (Praha → Bratislava → Brno).

Není právě pravda že by se střídalo Praha/Brno, ale je to Praha/Jinde-nejčastěji-Brno.

Darkry napsal(a):

Já jsem pro. Do Bratislavy jsem se dostavit nemohl stejně jako asi hodně lidí z ČR a videa odtamtud stejně ještě nejsou. Jde o to, kdo by mohl co říct?

Dost náš jelo. Nevidím v tom problém. Ostatně jako dojet kamkoli po ČR.