Biela obrazovka po prihlaseni

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
marek-m
Člen | 66
+
0
-

Uz zacinam byt trochu zufali, php 5.2 /ina moznost u pravojdera super kvalit s nazvom domains asi ani nieje/ prihlasovaci formular poslem so zlimi datami, biela obrazovka. Viem riesilo sa to tu, poziadal som spravcu o riesenie problemu, vypnutim doplnku sa aspon nezasekne domena /predtym biela obrazovka a nefunkcny cely virtualny server na par sekund/. Sranda vsak pokracujem, ak zapnem na serveru DEVELOPMENT mod, tak mi to funguje ok. Akokeby sa by mi nazachytili vynimka NAuthenticationException, nic zvlastne nemam v kode, dokonca ani demo z Nette mi nejde. Kde moze byt pes zakopany. Uz ked sa dostanem dnu, vynimky ineho charakteru mi funguju

Editoval marek-m (11. 5. 2011 21:51)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

a v logu něco je? (možná tam chce něco zapsat a nemá zápis)

pokud to v development módu vše ok koukni zda správně „dědíš módy“

marek-m
Člen | 66
+
0
-

ak dam spracovanie formulara bez zachytenia vynimiek NAuthenticationException tak mi to zapise do logu a da Error – ale ak nie, tak len pri zlom zadani prihlasovacich udajoch to skisne, biela obrazovka. Na inych serveroch je to ok, sranda je, ze ine vynimky mi funguju. Len to prihlasenie. Podobne ako tema forum:https://forum.nette.org/…la-obrazovka ciastocne sa poriesil problem vypnutim ionCube a nejakeho cache /dovtedy to zhodilo cely virtualny server na par sekund – ovplivnene ine domeny/, komunikacia s provajderom je dost zlozita, ludia co tomu rozumeju … presvedcenie na iny server, ved to poznate

ak tam dam nieco totalne ineho na vynimku NAuthenticationException /neregistrujem uzivatela/, tak to ide, sielene je to, ze to ide cez DEVELOPMENT, skusam samozrejme aj vzorovu aplikaciu, a je to presne to iste

marek-m
Člen | 66
+
0
-

ak nezaregistrujem toto v Debug NDebugHelpers::renderDebugBar(self::$panels); tak potom to nejde, ak to zaregistrujem, tak mi to zachyti vynimku

marek-m
Člen | 66
+
0
-

ak sa mi nenacita bar.phtml tak to nejde, ak ano, uz to je ok