IIS 7.5 a ladenka pri ajax requeste

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
bazo
Člen | 620
+
0
-

Ahojte,

prevadzkujem si nette na IIS 7.5 na localhoste, ladenka normalne funguje, ale ak pride k chybe pri ajaxovych reqestoch tak vo firebugu vidim namiesto ladenky standardnu stranku, ktoru vypluje IIS.

otazka znie ako dosiahnem, aby som aj pri ajaxovych requestoch videl vypis ladenky?

bazo
Člen | 620
+
0
-

nikto nevie poradit ako sa mozem dostat k vypisu ladenky aj pri ajaxovych requestoch na IIS 7?
verzia nette Nette Framework 2.0-dev (revision a8e74c1 released on 2010–10–14)

David Grudl
Nette Core | 8150
+
0
-

Při AJAXových requestech se laděnka ukládá do logů. Můžeš si taky nainstalovat rozšíření FireLogger pro Firebug a bude se posílat tam.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

šlo by docílit chování aby se laděnka jak uložila tak zobrazila? (Hodně by se mě to hodilo nejen u AJAXu ale i u CLI – kvuli lepšímu traceroute)

bazo
Člen | 620
+
0
-

no praveze do logov sa mi nic neuklada. mna len zaskocilo to, ze sa mi to uz nezobrazuje vo firebugu, kedze davnejsie tam vzdy naskocila ladenka v html zalozke odpovedi.

ani po nainstalovani fireloggeru nenaskoci ladenka, ale aspon sa vypise error ako cisty text, co je znacne zlepsenie :)

takze diky