propojení šablony a komponenty

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
colek
Člen | 59
+
0
-

ahoj, potřeboval bych předat parametr komponenty, který díky jQuery zjistím až v šabloně celé továrničce…

je to nějaká elementární věc, ale zaboha nemůžu nikde nic podobnýho najít…

v šabloně tedy něco jako

{control postEditForm $id}

a jak k tomu přistoupím v presenteru?

public function createComponentPostEditForm($name)
{
}
Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Zkus to napsat znovu, ale tentokrát použíj české věty. To jsou především věty, kde slova oddělená tečkou, né nezbytně gramaticky správně, dávají smysl jako celek.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

díky tomu že komponenty v podstatě nemají životní cyklus to takhle nefunguje… k parametru kterej předáš v šabloně se dostaneš jenom v render metodě komponenty.

colek
Člen | 59
+
0
-

ok :)

jak předám nějaký parametr, který znám až v šabloně továrničce na komponenty.

prakticky mám udělaté taby pomocí jquery. v nějakém tabu, třeba č.5 mám pak formulář a potřebuji zajistit, aby se po odeslání formuláře přesměrovat na adresu :presenter:action#tab5 aby mi zůstal otevřený tab, ke kterému se vztahuje formulář.

potřebuji tedy znám to číslo 5 v továrničce, abych mohl správně generovat redirect, případně odkazy a tak…

colek
Člen | 59
+
0
-

vrtak-cz: takže prakticky tohle je neřešitelná situace?

newPOPE
Člen | 648
+
0
-

Pokial mas viac formov (tych istych) tak co ti brani si ich nejak oznackovat aby si vedel detekovat ktory bol poslany napr. hidden polickom?

POkial su tie formy rozdielne tak nerozumiem kde je problem. Ohandlujem odoslany formular submitted metodou a presmerujem na …#tab-5

a ten jQuery plugin zaisti aby sa po renderi stranky prepol na tab-5.