Jak je to s komerčním využitím

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
eldest
Člen | 58
+
0
-

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jestli mohu používat svou aplikaci, kterou jsem napsal v Nette a mám v ní i pár Doplňků např.: callBackPanel, timeAgoInWords, VersionPanel, prodávat i komerčně.

Děkuji za odpověď

Editoval eldest (9. 1. 2011 19:15)

Tharos
Člen | 1030
+
0
-

Můžeš. Případně jen ověř licenci těch doplňků, nejsi-li auterm některých z nich.

Editoval Tharos (9. 1. 2011 19:46)

Mikulas Dite
Člen | 756
+
0
-

CallbackPanel ani VersionPanel nemají open source licence, takže jejich prodáváním bys teoreticky autorský zákon porušil. Doporučuji kontaktovat Vrtak-CZ a domluvit se s ním, jestli by tu licenci přidal.

Edit: licence je pouze zmíněná na stránkách doplňků, ale není přiložená u kódu. New-BSD to vyžaduje.

Editoval Mikulas Dite (9. 1. 2011 19:52)

Aurielle
Člen | 1281
+
0
-

eldest napsal(a):

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jestli mohu používat svou aplikaci, kterou jsem napsal v Nette a mám v ní i pár Doplňků např.: callBackPanel, timeAgoInWords, VersionPanel, prodávat i komerčně.

Děkuji za odpověď

Samotné panely slouží jen pro vývojáře, takže si myslím, že by nebyl problém je z verze prodávané koncovým uživatelům odstranit :)
(což mi připomnělo že si taky budu muset ověřit licence doplňků)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Mikulas Dite napsal(a):

CallbackPanel ani VersionPanel nemají open source licence, takže jejich prodáváním bys teoreticky autorský zákon porušil. Doporučuji kontaktovat Vrtak-CZ a domluvit se s ním, jestli by tu licenci přidal.

Edit: licence je pouze zmíněná na stránkách doplňků, ale není přiložená u kódu. New-BSD to vyžaduje.

Jaj fakt tam nejsou? Že se doteď nikdo neozval :-) To bych to mohl napravit…

Jinak jasně že můžeš

eldest
Člen | 58
+
0
-

Děkuju … takže ty panely odstranim a timeAgoInWords tam můžu mít ?

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

můžeš tam mít všechno i ty panely… u Callback panelu jsem to již napravil a u version panelu to opravím hned jak vydám novou verzi.

eldest
Člen | 58
+
0
-

Jasan díky