Debug bar – bar.phtml L285

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Lopo
Člen | 277
+
0
-

na lokalnom Zend Serveri CE (W7 x64) mi havaruje app na https://github.com/…es/bar.phtml#L285 pricom na Linux apache serveri neni problem

nejako som ten riadok vobec nepochopil, ani som nikde inde v Nette nenasiel ziadnu zmienku o NetteQ

takze z mojho pohladu je to riadok ktory je totalne mimo takze ho hlasim ako bug

ak sa nahodu pletem tak prosim o objasnenie jeho vyznamu a fungovania

edit: tak som az teraz pri behani v git repo nasiel client-side adresar, ktory je vsak mimo Nette adresar … kedze vsak linkujem do projektu samotny Nette adresar tak to haluzi …

tym padom menim otazku: je to normalne aby sa nieco z Nette adresara odkazovalo takymto sposobom ? aby som sa vedel zariadit do buducna …

Editoval Lopo (28. 10. 2010 9:01)

pekelnik
Člen | 462
+
0
-
require __DIR__ . '/../../../client-side/NetteQ/netteQ.js';

Jó taky jsem se tomu divil. Je to určitě dost nestandardní. Nicméně je to alpha verze – myslím, že se to ještě změní.

David Grudl
Nette Core | 8170
+
0
-

Nevím, jak to vyřešit jinak. Počítám spíš s tím, že lidi používají buildy než verzi z Gitu.

jtousek
Člen | 951
+
0
-

Osobně tedy verzi z Gitu používám jen jsem delší dobu neaktualizoval.

Jako nejlepší řešení mi připadá ten řádek smazat a napsat do dokumentace že DebugBar potřebuje tenhle javascript.