Snippety a inkludovana šablona

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
hrach
Člen | 1834
+
0
-

jasny, pull sem potom rozdelil, pac sem potreboval neco mergnout a stimto by to david nemergnul. Rabasnu a pushnu.

hrach
Člen | 1834
+
0
-
Jan Jakeš
Člen | 177
+
0
-

Díky díky, to byl fofr :)

matoni555
Člen | 40
+
0
-

Bude podpora snippetů v includovaných šablonách v oficiální verzi Nette?

ondra310
Člen | 25
+
0
-

Zdravím, pro jistotu se chci zeptat někoho zkušenějšího, zda náhodou nejsou nějaké novinky v této otázce? Případně jaké je momentálně použitelné řešení pro verzi 2.0.8 a php 5.3? Jsem se na tom trochu sekl, includované šablony využívám hodně a teď nevím jak to nějak rozumně vyřešit. Díky za info.

Zito
Člen | 8
+
0
-

Ahojte, prave som narazil na tento problem. Vo verzii 2.0.8 to stale nejde a pritom je to dost uzitocna funkcionalita, je sanca ze to bude niekedy fixnute? Rad pouzivam includovane sablony kvoli prehladnosti a v nich by som chcel prekreslovat AJAXOM snippety.

Ako to pls riesite?

Diky.

net-vor
Člen | 35
+
0
-

Zito napsal(a):

Vo verzii 2.0.8 to stale nejde a pritom je to dost uzitocna funkcionalita, je sanca ze to bude niekedy fixnute?

Verze 2.0.10 a stále nic…

rixi
Člen | 109
+
0
-

net-vor wrote:

Zito napsal(a):

Vo verzii 2.0.8 to stale nejde a pritom je to dost uzitocna funkcionalita, je sanca ze to bude niekedy fixnute?

Verze 2.0.10 a stále nic…

akurat som na to tiez narazil (pri tvorbe modal okien, kde je pouzitie include makra celkom uzitocne)

Editoval rixi (28. 3. 2013 8:27)

Vojtěch Dobeš
Gold Partner | 1316
+
0
-

Řešte to přes komponenty.

Felix
Nette Core | 1189
+
0
-

Zatim to taky resim pres komponenty a da se. Nerikam, ze dynamicky snippety by nebyly prinos, byly.

Vojtěch Dobeš
Gold Partner | 1316
+
0
-

Dynamické snippety s tímto nesouvisí.

doublemcz
Člen | 15
+
0
-

Myslíte, že se to někam pohne? Ten bug je tam více méně od začátku. Můžeme to klidně nazývat nedodělanou feature jestli chcete. Ale je to fakt potřeba :-D

vosy
Člen | 525
+
0
-

jak to mohu resit prez komponenty?

rixi
Člen | 109
+
0
-

v 2.1 by to malo byt

akadlec
Člen | 1326
+
0
-

Tak v aktuální dev verzi ten problém stále přetrvává. Obešel jsem to tak že snippet nechám v hlavní šabloně a includuju subšablonu až v něm.

David Grudl
Nette Core | 8136
+
0
-

Ve 2.1 by tento problém měl řešit {snippetArea}, viz hrachův PR.

22
Člen | 1478
+
0
-

a kde, že to PR je?

Editoval 22 (12. 12. 2013 8:21)

rixi
Člen | 109
+
0
-
22
Člen | 1478
+
0
-

super.. snad 3letý problém vyřešen…

akadlec
Člen | 1326
+
0
-

Jak se má ta snippetArea používat? Ať to zkouším jakkoliv tak bez úspěchu.

Mám komponentu co mě renderuje nějaký obsah a v ní potřebuju mít i form. Ale protože komponenta používá dvě šablony protože se renderuje na dvou místech tak abych nemusel form zbytečně psát 2× tak sem jej dal do extra souboru a do obou šablon includoval

šablona: sablona1.latte

<div n:if="$isOwner || $items" n:snippet="items-overview" n:class="$isOwner ? edit-area">
	<div class="row">
		<div class="col-md-6">
			<table class="table table-condensed skills">
				<tbody>
				<tr n:foreach="$items as $item">
					....
				</tr>
				</tbody>
			</table>
		</div>
	</div>
</div>

<div n:if="$isOwner" n:snippet="item-form">
	{includeblock form.latte}
</div>

šablona: form.latte

<div n:snippet="item-form-area" class="modal fade display" tabindex="-1" role="dialog" aria-labelledby="item-form-areaLabel">
	{form itemForm class => 'modal-dialog form-horizontal ajax', data-ajax-off => "['history','scrollTo']"}
		.....
	{/form itemForm}
</div>

zkoušel jsem do snippetArea obalit celou šablonu sablona1.latte a nebo jen konkrétní include, no výsledek je ten že se mě form do šablony vůbec nedostane. Buď se pošle už interní snippet item-form-area a nebo nic. Dokonce i když se mě to naloadovalo bez ajaxu tak to co bylo ve snippet area zmizlo.

rixi
Člen | 109
+
0
-

nefunguje to uplne idealne – https://github.com/…te/pull/1377