Přepsání CD-collection pro Doctrine2

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Mohu poprosit zdatného Doctrinistu dvojkistu, jestli by přepsal příklad CD-collection z dibi na Doctrine? Rád bych jej zahrnul do distribuce. Úplně nejlepší by bylo, kdyby se mu to podařilo udělat rychle, pak bych to ukázal na WebExpu společně s https://componette.org/search/?….

Děkuji!

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Přepsat to není problém a Doctrine Panel je pro Doctrine 2 už dlouho…

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Treba napisat, kto to spravi, aby to nerobilo viac ludi naraz.

Editoval srigi (20. 9. 2010 15:55)

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Bylo by úplně super, kdyby to mohlo být trošku víc okomentované, než zdroj ;-)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Základ zatím bez komentářů https://github.com/…D-collection

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

Nella v distribuci? :-)

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Tiez ma to zarazilo. Takisto sa mi nepozdava pouzitie CliPresenter-a, skvor by som siel cestou cli skriptu. Ja som si dovolil obe issues „vyriesit“ vo svojom NBlog.

Neviem ako moc je koser, ze som cely namespace Nella dal dooprec (nie je to moj kod), ale vylozene mi tam vadil (hlavne kvoli tomu, ze tam bol iba kvoli panelu).

Ale inak dobra praca.

Editoval srigi (20. 9. 2010 19:34)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Psal jsem ze jde o zaklad… Btw ono to majit do distra? Ehm… :-)

Co se tyka pouziti CliPresenteru a ne doctrine2cli je to proto že se mě nelíbí svázanost se Symfony a nutnosti celkem hackovat. Navíc proč používat Cli knihovny z jiného framworku když je Nette také obsahuje? Btw ta CLI část tam navíc vůbec být nemusí…

Obecně proč je tam namespace Nella. Je to protože jsem to vykopíroval z Nelly a Panel je addon který je součástí Nelly. Ten panel je tak dokonce distibuovan. (protože addony nemají v namespace Nette co dělat). Obecně jsou to všechno knihovny které jsou součástí Nelly nikoli Nette. (Ale pochopitelně pokud by byly součástí Nette tak je to jiná (Obávám se že součástí example by určitě nemělo být zasahovat do kódu frameworku)

@srigi: necituj prosím zbytečně předchozí post… za*** to forum (citaci jsem odstranil)

marek.dusek
Člen | 99
+
0
-

Jen drobnosti:

Username max 64 chars length
⇒ Username is too long (limit 64 characters)

Username contains only alphanumeric string widht – and _
⇒ Username can contain alphanumerical characters, hyphen or underscore only

User width username ‚$username‘ is exist
⇒ User with username ‚$username‘ already exists

atd.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

tak udělej fork a pošly pull… :-)