[Poslední sobota 15] Africká, Brno 27. 3. 2010

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

15. Poslední sobota Africká

Uff, takže proslov jako obvykle: Poslední sobota je pravidelné neformální setkání přátel nejen Nette Frameworku, střídavě pořádané v Praze a v Brně (nebo jinde). Akce je určena všem zájemcům o programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo začátečníci, znalost Nette Frameworku je samozřejmě výhodou. Vstup na akci je zdarma.

Program

bude upřesněn

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Uvazuju, ze bych pro zmenu v Brne prespal – nebylo by treba u nekoho mistecko? O: )

A taky netusite, jak dostat platno od Stepana?

stpnkcrk
Generous Backer | 188
+
0
-

Whitek: řekni a dovezu Ti ho do Prahy. Jezdím tam docela často. ;)

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

A co využít plátno ve Veselé Vačici? Nebo že bychom našli novou hospodu, přecejen, bývá tam k večeru rušno. A nebo si pronajmeme tu větší část?

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

zalezi kolik nas bude – pokud prijde to same stado, co naposle do Prahy, tak bych byl pro (stale nechapu, jak se nam to mohlo podarit, kdyz na srazech bylo max 20 lidi).
Vesela Vacice je IMHO lepsi nez prazsky Fraktal, ale je pravda, ze neni k veceru idealni. Brnaci – nemate vyhlidnutou nejakou jinou?

skocourek: ok, ozvi se mi prosim, az budes mit cestu kolem ; )

Lopo
Člen | 277
+
0
-

hmm … Brno … neni zase az tak hrozne dojst zo Senca …
ak sa mi podari vybavit prespanie tak bych aj uvazoval o ucasti

hrach
Člen | 1834
+
0
-

jako brňák vám doporučuji http://www.restauracevarna.cz
vzadu se da pronajmout salonek, je to totalne privatni, je tam dokonce platno; pocet lidi idealne tak kolem 45, vleze i vic. Jinak je to centrum Brna, kousek od čáry. Tzn. kousek od Vačice.

edit: Fotky daneho salonku:

Editoval hrach (9. 3. 2010 16:07)

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

Určitě přijdu. Vačice byla fajn. Takže bych neměnil.

Fillu
Člen | 1
+
0
-

Jsem tu sice nový, ale rád se zúčastním.

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Pokud se nestane nic mimořádného, tak můžete počítat i s mojí účastí.

HejTi
Člen | 23
+
0
-

I já bych se tam tentokrát měl objevit.

Pokud byste potřeboval někdo přespat, u nás je místa dost… Většina spolubydlících (14) je na víkend doma… 15minut šalinou/rozjezdem z český

HejTi
Člen | 23
+
0
-

Jo a co se týče prostoru, navrhuju změnit na http://www.africanarestaurant.cz – naposledy tam teda kluci měli s wifi trochu problém (nepoučená obsluha), ale kdybysme se na to dotázali při zamlouvání, tak si myslím, že by to bylo OK.

Je dobrý zamluvit horní patro – je to pak hlukově odstíněné od zbytku restaurace, takže je tam super klid. Dokonce i vlastní wc ;o) Koneckonců viz virtuální prohlídka na webu.

Není úplně nejlevnější, ale drahá taky ne.

honza martinek
Člen | 22
+
0
-

Já bych klidně doporučil PUXpub, mělo by tam být i plátno – je tam více hodně stolů pro cca 6–8 lidí a tuším, že snad i plátno (neviděl jsem ho nikdy rozbalené ;-). Kdybychom to zabrali celé, asi by nebyl problém (jen nevím, kolik mají židlí navíc, kdybychom moc zahýbali stoly). Proměnlivá je kvalita obsluhy.

Ale spodek Vačice by asi byl lepší, pokud teda dorazí dostatek lidůch.

Ve čtvrtek se stěhuju do většího, tak kdyby nebylo zbytí, mohl bych někoho přibrat. Ale spaní by to asi bylo tvrdé, mezi spoustou beden :) (Zato blízko v centru.)

Editoval honza martinek (23. 3. 2010 13:03)

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

U Africany se nejvíc bojím, že se číšníkovi nebude chtít běhat pořád po schodech na horu a obsluha tak bude váznout jako na dvou posledních Posledních sobotách.

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

HejTi už zarezervoval tu Africanu, tak to zkusíme tam, ok?

MelkorNemesis
Člen | 36
+
0
-

David Grudl napsal(a):

HejTi už zarezervoval tu Africanu, tak to zkusíme tam, ok?

Ja sem pro.
Skvely interier, ale ten web =-O.

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Africana vypada dobre ; ) Jinak neni tam nahodou i platno? Nejak jsem se nedohodl se Stepanem, takze ho tu zatim nemam.

Prazaci – jaky vlacek je nejlepsi? Asi bych sel do IC 571 Zdeněk Fibich (12:39 → 15:22).
Sraz vidim na 12:20 dole u schodu (pozor, hlavni nadrazi a ne Holesovice). Kdyztak phone (776 184 835).

//pokud se nepletu, tak nam v sobotu vecir nekdo ukradne jednu hodinu : X

Editoval Whitek (26. 3. 2010 16:51)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Whitku: pokud vím tak každý vlak Praha-Brno v pardubicích zastavuje takže by jsi neměl mít problém domluvit se se štěpánem aby ti ho hodil…

pekarna
Člen | 46
+
0
-

We're going to Brno. Do you hear that, Doug? I'm coming to Brno.

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Na kolik hodin je ta rezervace? Na 15 nebo na 16?

PetrP
Člen | 587
+
0
-

Whitek napsal(a):

//pokud se nepletu, tak nam v sobotu vecir nekdo ukradne jednu hodinu : X

Prej jí na podzim vrátí, ale já bych mu nevěřil.

Whitek napsal(a):

Prazaci – jaky vlacek je nejlepsi? Asi bych sel do IC 571 Zdeněk Fibich (12:39 → 15:22).
Sraz vidim na 12:20 dole u schodu (pozor, hlavni nadrazi a ne Holesovice). Kdyztak phone (776 184 835).

Kdyby ste se nemohly dovolat vítkovy tak volejte mě.

Editoval PetrP (27. 3. 2010 10:50)

nAS
Člen | 277
+
0
-

Tak přidávám foto, omluvte sníženou kvalitu obrazu, chyba není na vašem přijímači.

Poslední sobota 15