Prefix na nazvy tabuliek v database explorer/core

ikoon
Člen | 70
+
0
-

Zdravim

Da sa v nette nastavit nejaky spolocny prefix na nazvy tabuliek? Ide mi o to, aby som mohol pouzit na jednu databazu viac nette projektov a kazdy mal svoje tabulky. Pred nazov tabulky by database_explorer alebo core pridaval nejaky string. Idealne keby to bolo v neone.

Jako viem to spravit v kode vsade kde davam nazov tabulky, ale je to trochu moc roboty. Ale ked to inac nepojde…

Editoval ikoon (23. 2. 11:43)

Kamil Valenta
Člen | 762
+
0
-

Před 5 lety jsem si tohle v poděděných třídách upravil, aby mi to doplňovalo prefix z neonu u table(), query() a tehdy ještě queryArgs().
Za těch 5 let se to nevyužilo ani jednou. Už je trochu pryč doba, kdy se do jedné DB mastilo více projektů.
I na levném hostingu nebývá problém požádat o přidělení více db.
Nekomplikuj si život.

ikoon
Člen | 70
+
0
-

No ja by som si rad, ale na tom hostingu je len jedna DB, dalsie su platene (aj ked db ma par mega). V podstate mi ide o testovaciu verziu tej istej app na tom hostingu. U mna lokalne si to viem riesit, ale testujem to aj tam, kedze maju ine php, ine nastavenia atd…

Editoval ikoon (23. 2. 12:01)

ikoon
Člen | 70
+
0
-

Ale ak to nejde jednoducho, tak sa na to asi vykaslem.

Marek Bartoš
Nette Blogger | 1176
+
+4
-

Čas co tě bude stát řešení omezení superlevných hostingů tě bude stát víc, než normální hosting. Levné hostingy se nevyplácí.

ikoon
Člen | 70
+
0
-

Jasne, ja by som ten hosting nechcel. Nie je to moj, je to uzivatela toho webu, on ho chce.

Kcko
Člen | 465
+
0
-

ikoon napsal(a):

Jasne, ja by som ten hosting nechcel. Nie je to moj, je to uzivatela toho webu, on ho chce.

Tak mu argumentuj, co ušetří na levném hostingu, zaplatí tobě vícenasobně díky vynaloženému úsilí a řešením zbytečných problémů, když potřebuje šetřit. Vyjde ho to pak ještě dráž viz komentáře nademnou.