[Poslední sobota 14] Třísoudková, Praha 27. 2. 2010

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

A jak to vypadá s Tomikem a kamerou? Případně streamem…nebo jiným přenosem…

medhi
Generous Backer | 255
+
0
-

Jde o virtual, podobný spíše vlastnímu serveru s jednoduhou obsluhou. Vyplatí se to, pokud máte hodně hostingů a chcete si je sami zakládat apod. Cenu ještě budeme ladit, ale zatím to vypadá asi na 3000 Kč bez DPH měsíčně. Tímto možná někoho z vás vyvedu z omylu :) Cílovka jsou spíše firmy.

Fórum rád ukážu, pokud se mi ho do soboty podaří dát už na doménu a rozchodit ho tam.

Editoval medhi (25. 2. 2010 16:50)

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

medhi: Pravda, já čekal nějaké řešení pro individuální koncové uživatele.

iguana007 se na jabberu zmínil, že může zajistit DV kameru + stativ.

iguana007
Člen | 970
+
0
-

DV Kameru + stativ se pokusím potvrdit ještě dnes.
Dlouhý VGA kabel už mám připravený.

redhead
Člen | 1313
+
0
-

Tak jsem se rozhodl, že na tuhle PS konečně už dorazím, poprvé. Beru s sebou ještě jednoho spolužáka, Nette neznalého a možná ještě jednoho, trochu začátečnicky-pokročilého. Už se těším, až poznám ty super lidi, co tu jsou, osobně :D

btw: má přezdívka mě dosti charakterizuje, takže mě asi zaručeně poznáte :D

(prosím o 2 L trička navíc)

David Grudl
Nette Core | 8111
+
0
-

Ad trička: tak jsem prošel všechny co tu mám a jsou tu všechny velikosti od S po XXXL s výjimkou M & L.

Tak mi prosím eLkaři napište ještě jednou, o jakou velikost máte zájem, nebo jestli chcete počkat na další várku.

iguana007
Člen | 970
+
0
-

Potvrzuji DV Kameru a stativ – jen musím zítra sehnat čisté kazety, ale to by neměl být problém.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Z první várky mám doma XXLko. I když je na mě poněkud velké. Má skvělé využití jako noční košile pro kamarádky na návštěvě.

No řekněte. Viděli jste někdy něco víc sexy než krásnou slečnu která má na sobě jenom Nette tričko?

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

planujeme tedy streamovat? IMHO by to nebyla spatna tradice (a cim drive se to oznami, tim lepe ; )

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

David Grudl napsal(a):
Tak mi prosím eLkaři napište ještě jednou, o jakou velikost máte zájem, nebo jestli chcete počkat na další várku.

Tak já počkám…

PetrP
Člen | 587
+
0
-

Whitek napsal(a):

planujeme tedy streamovat? IMHO by to nebyla spatna tradice (a cim drive se to oznami, tim lepe ; )

Když se oznámí že se bude streemovat tak hodně lidí nedorazi :)

sin
Člen | 82
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Ad trička: tak jsem prošel všechny co tu mám a jsou tu všechny velikosti od S po XXXL s výjimkou M & L.

Tak mi prosím eLkaři napište ještě jednou, o jakou velikost máte zájem, nebo jestli chcete počkat na další várku.

Bylo by tam jedno XL navíc ? Díky

redhead
Člen | 1313
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Tak mi prosím eLkaři napište ještě jednou, o jakou velikost máte zájem…".

Tak 2× XL navíc, prosím :)

iguana007
Člen | 970
+
0
-

Tak kdyby zbylo i na mne, tak bych taky bral XL :)

redhead
Člen | 1313
+
0
-

oprava: tak vemte když tak ještě +1 (celkem 3 na mě XL) .. dík!

Editoval redhead (26. 2. 2010 17:28)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

PetrP napsal(a):

Whitek napsal(a):

planujeme tedy streamovat? IMHO by to nebyla spatna tradice (a cim drive se to oznami, tim lepe ; )

Když se oznámí že se bude streemovat tak hodně lidí nedorazi :)

nemyslim si – hodne lidi tam jde kvuli te tekutine, kvuli atmosfere, atd… Mam za to, ze stream je pekne lakadlo pro ty, kteri by stejne nesli – na poprve se podivaji, zjisti, ze to je docela dobre a pak treba i zajdou.

//nemohl by mit Jakub prednasku az kolem vecera? Rad bych ji stihnul O: )

Editoval Whitek (26. 2. 2010 18:40)

medhi
Generous Backer | 255
+
0
-

O počet lidí bych se také nebál, určitě streamovat. Stream nikdy přítomnost nemůže nahradit.

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

Takže stream bude ? Ouky douky

Omlouvám se ale nyní nepřijedu snad se nebudete zlobit, budu na jabber nette room nette@conf.netlab.cz

PetrP
Člen | 587
+
0
-

Kdo vybíral tu hospodu! Ten internet tu vůbec nefunguje. :) (toliko ke streemu)

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

geek bez netu, je jako křestanství bez kříže :D

Prý je malý upload

Editoval sodae (27. 2. 2010 16:40)

PetrP
Člen | 587
+
0
-

sodae napsal(a):

Prý je malý upload

Není malý, má celých 1024, problém je s jednotkama. :)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

heldte mam tu neci zdroj z Posledni soboty. Kdo by se po nem schanel, necht si rekne.

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Myslím, že ten ASUS zdroj je igiho.

veena
Člen | 98
+
0
-

Fotky hezký, ale kde jsou fotky a zážitky z afterparty na který jsem „kurva“ nemohl být? :-(

ViliamKopecky
Nette hipster | 230
+
0
-

veena napsal(a):

Fotky hezký, ale kde jsou fotky a zážitky z afterparty na který jsem „kurva“ nemohl být? :-(

Všichni tam byli asociální – nikdo nám nesdělil svůj Twitter, ani nejsou na Jabberu. :)

Ale vážně, šlo nás tam asi 5, bez foťáku, slečny byly pohledné, ale co my programátoři s tím? :D Ale David se pak rozjel a začal pařit, tak jsme ho s PetremP vyloučili z Nette komunity za nespor… pardon neprogramátorské chování. Mimo to mě a Davida někdo polil pivem. PetrP odešel, pro změnu přišel paranoiq, kterýmu ujel vlak. A odešel jsem já… A o zbytku musí vyprávět někdo jiný. :)

veena
Člen | 98
+
0
-

enoice napsal(a):

Všichni tam byli asociální – nikdo nám nesdělil svůj Twitter, ani nejsou na Jabberu. :)

Ale vážně, šlo nás tam asi 5, bez foťáku, slečny byly pohledné, ale co my programátoři s tím? :D Ale David se pak rozjel a začal pařit, tak jsme ho s PetremP vyloučili z Nette komunity za nespor… pardon neprogramátorské chování. Mimo to mě a Davida někdo polil pivem. PetrP odešel, pro změnu přišel paranoiq, kterýmu ujel vlak. A odešel jsem já… A o zbytku musí vyprávět někdo jiný. :)

Ježiš kluci, to si snad děláte srandu :)

iguana007
Člen | 970
+
0
-

Majkl578 napsal(a):

Myslím, že ten ASUS zdroj je igiho.

JJ ten je můj :( Ještě mi chybí jedna věc … kazeta se záznamem z první přednášky. Ležela na stole u kamery. Nemáte ji někdo?

EDIT: tak kazetu má údajně David … napíšu mu

Editoval iguana007 (1. 3. 2010 10:36)

David Grudl
Nette Core | 8111
+
0
-

iguana007 napsal(a):

EDIT: tak kazetu má údajně David … napíšu mu

Mám. Zdroj bral Whitek, kazetu já.

David Grudl
Nette Core | 8111
+
0
-

veena napsal(a):
Ježiš kluci, to si snad děláte srandu :)

Nojo, já jsem to přes SMS líčil krapet barvitěji, ale znáš můj bulvární styl :-) Nicméně pravá zábava začala až s městkýma policajtama, ovšem to povykládám až osobně.

Semik
Backer | 135
+
0
-

David Grudl napsal(a):

veena napsal(a):
Ježiš kluci, to si snad děláte srandu :)

Nojo, já jsem to přes SMS líčil krapet barvitěji, ale znáš můj bulvární styl :-) Nicméně pravá zábava začala až s městkýma policajtama, ovšem to povykládám až osobně.

Koukám, že byla docela „sranda“. :-) Škoda, že jsem se nemohl dostavit.

iguana007
Člen | 970
+
0
-

Poslušně hlásím, že se mi podařilo konečně rozchodit grabování videa z kamery (nějak mi to pořád tu kameru nevidělo), takže teď to nechám běžet a ráno uvidím co z toho vzniklo ;)

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Mohol by kazetu #1 spracovat David, alebo treba cakat na az sa kazeta doruci k iguana007?

VasekPurchart
Člen | 20
+
0
-

srigi napsal(a):

Mohol by kazetu #1 spracovat David, alebo treba cakat na az sa kazeta doruci k iguana007?

Ta kazeta je jako kazeta, ne nějaké paměťové médium, tak to david myslím zpracovávat nebude.

iguana007
Člen | 970
+
0
-

Už jsem domluvený s Davidem, kazetu budu mít po neděli u sebe, tak začátkem příštího týdne hodím na net. To co mám jsem zgraboval a zkonvertoval a nahrávám na Youtube – nyní zbývá cca 4 hodiny uploadu (O2 ADSL :P) + zpracování videa Youtubem, to taky chvíli trvá. Jak bude, hned to sem hodím.

Etch
Člen | 403
+
0
-

iguana007:

Myslíš, že kdybych ti udělal ftp account, že by si to mohl uploadnout na můj server??

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

iguana007 napsal(a):

To co mám jsem zgraboval a zkonvertoval a nahrávám na Youtube – nyní zbývá cca 4 hodiny uploadu (O2 ADSL :P) + zpracování videa Youtubem, to taky chvíli trvá. Jak bude, hned to sem hodím.

igi uvědomuješ si že YouTube zkousne jenom 10min video? Btw kdyžtak udělám FTP account kam to muzes hodit rozsekane do partu (třeba rar) a ja to tam pospojuju. (Už teď hostuju asi 10 záznamů nette přednášek)

Editoval vrtak-cz (2. 3. 2010 23:37)

iguana007
Člen | 970
+
0
-

Vrtak-CZ: uvedomil jsem si to, az kdyz jsem to tam uploadnul a pekne jsem se nasr..... :D Takze jsem zas celou noc uploadoval …

Video mate tady: http://nette.vrtak-cz.net/…kubVrana.avi

Dalsi video bude nekdy pristi tyden.

EDIT: Vrtak, to hodil k sobe a zminil, ze pripravi i verzi na blip.tv

Editoval iguana007 (3. 3. 2010 9:35)

Mortaelth
Člen | 24
+
0
-

Staci se podivat na prvnich 10 minut, zbytek je hadani se o nicem a jeste to nikdo neposloucha… Resi se takovy ORM neORM, proste dalsi zpusob abstrakce od SQL, ktery vymyslel JV.

Ondřej Mirtes
Člen | 1536
+
0
-

Co tam dělá ten opilý chlapec? :o)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

je to jasné na příští PS sháním roubík (možná i svěrací kazajku)

tak po porodních bolestech je to na blip-u… http://blip.tv/file/3296160

EDIT: aktualizoval jsem i https://blog.nette.org/

Editoval vrtak-cz (4. 3. 2010 15:58)

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

Blip verze nefunguje =(

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

heh upsal jsem se v číslíčku… už by to mělo jet…

Kirara
Člen | 3
+
0
-

Finoq video ke stažení nefunguje :(