0.9.3 RobotLoadere a Latte

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
sin
Člen | 82
+
0
-

Stahnul jsem si aktualni verzi 0.9.3 a kdyz vymazu Cache tak mi to pri prvnim zobrazeni hazi toto:

Warning: LatteFilter::invoke() is deprecated; use non-static __invoke() instead. in /Users/sinacek/www/mojestranka/libs/Nette/Templates/Filters/LatteFilter.php on line 549

kdyz dam refresh tak uz je to OK. Takze predpokladam ze to bude asi neco s RobotLoaderem a Latte

PS: pri kazdem dalsim nacteni stranky ktera jeste neni cachovana taky…

Editoval sin (27. 1. 2010 0:56)

David Grudl
Nette Core | 8166
+
0
-

Někde v kódu se volá LatteFilter::invoke nebo CurlyBracketsFilter::invoke, zpravidla by mělo stačit inicializaci filtru odstranit.

sin
Člen | 82
+
0
-

Nakonec jsem ho tam nasel schovane… Malo jsem hledal. Dík

blizzboz
Člen | 13
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Někde v kódu se volá LatteFilter::invoke nebo CurlyBracketsFilter::invoke, zpravidla by mělo stačit inicializaci filtru odstranit.

a to sa ako odstranuje?

keď dám

$template->registerFilter('LatteFilter');

tak mi to vyhodí chybu.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

v nette novějším jak 0.9 (myslím ) je to tak že se je Latte registrováno automaticky. Takže to už ručně dělat nemusíš.

Jinak by mělo stačit z kódu odstranit LatteFilter::invoke případně CurlyBracketsFilter::invoke.

David Grudl
Nette Core | 8166
+
0
-

Jak píše Vrták, tento filtr se registruje v šablonách třídy Control automaticky a kdyby byl potřeba jinde, tak přes:

$template->registerFilter(new LatteFilter);
Ondřej Mirtes
Člen | 1536
+
0
-

blizzboz: Tento řádek úplně odstraníš.

blizzboz
Člen | 13
+
0
-

dík už to funguje.