Funkce Nette fora

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
22
Člen | 1478
+
0
-

Nevím, jestli je to jen můj problém někde v nastavení profilu, ale docela mě otravuje zvýraznění nových příspěvků. Některá vlakna pak prokliknu i 2–3 krát, protože příspěvek se má stále ikonu „nový“, ačkoliv jsem ho už přečetl. NAvíc zobrazuje jako nový i příspěvek, ktery jste publikovali, takže musíte kouknout do vlákna, jestli nahodou někdo nepřihodil mezitím nějaký nový příspěvek do jiného vlákna ve stejné sekci.

Editoval 22 (23. 1. 2010 13:32)

Panda
Člen | 569
+
0
-

Chyba v Tvém nastavení to není, je to „specifikum“ punBB fóra 1.2.x. Já osobně toto chování také nemám moc rád, ale úprava je docela náročná a přenést stávající modifikace do jiného fóra bude ještě náročnější… K tomu se ale asi bude muset vyjádřit samotný David.

redhead
Člen | 1313
+
0
-

Já tady mám dobře zaběhnutý postup:

  1. přijdu sem
  2. kliknu na ‚Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy‘
  3. u všech naklikám ‚Nový příspěvek‘ do nového tabu
  4. ‚Označit všechna témata jako přečtená‘
  5. a pak projíždím jednotlivé taby

u těch co vidím, že poslední příspěvek je ode mně, neotevírám..

Ondřej Mirtes
Člen | 1536
+
0
-

A já mám v Google Readeru RSS.

JakubJarabica
Gold Partner | 184
+
0
-

Taktiež RSS u mňa, aj commity odberám a neviem si to vynachváliť(ešte by sa hodili všetky zmeny na wiki – len to som nenašiel). Čo ma zaujme, to otvorím v browseri a prípadne si otagujem. Po hattrick.org fóre(kompletne iný systém) je toto pre mňa druhé naj fórum :)

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Nejsnažší je asi odebírat groupované RSS (pojmenované jako „jen jeden příspěvek z vlákna“) a to prostřednictvím desktopové čtečky, kterou zapnu jen když chci nové příspěvky číst. V online čtečkách jako je Google Reader moc groupování nefunguje.

Úprava fóra víceméně nepříchází v úvahu, to je jako chtít po mě, abych se šel vyválet do hnoje :)

Panda
Člen | 569
+
0
-

A kdyby se do hnoje šel vyválet někdo jiný?

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Já jsem z vesnice… já bych se taky klidně do hnoje vyválet šel :D

Cifro
Člen | 245
+
0
-

HosipLan napsal(a):
Já jsem z vesnice… já bych se taky klidně do hnoje vyválet šel :D

lol :D

David Grudl napsal(a):
Úprava fóra víceméně nepříchází v úvahu, to je jako chtít po mě, abych se šel vyválet do hnoje :)

Úplne rozumiem. Mal som tú česť upravovať to punBB a je to děs. Výsledok je pekný dokonca je tam aj Texyla ale už nikdy viac. To radšej nakodim odznova v Nette nejaké také forum :D

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

tam si myslím že jde o kešování, aby se nemuselo tolik přerendrovávat a Davidovi se nedivím ,protože v takových kódech … (a dál si domyslete :-) )

ic
Člen | 430
+
0
-
  1. lol
  2. Když už jsme u těch funkcí fóra… chápu to správně že ty ‚nové‘ Tagy jsou osobní aby si mohl účastník diskuze tak nějak zorganizovat pro sebe důležité věci? Nebo to naopak bude klasicky pro všechny seřazené od počtu značek?
Bernard Williams
Člen | 207
+
0
-

Nazdárek,

jak to zobrazování nových příspěvků má vůbec fungovat? Nebo spíš jak se projevuje? Já když kliknu na Nový příspěvek, tak se mi zobrazí klasicky vlákno bez jakékoliv změny. Stránka se na nový příspěvek nenaroluje a ani není nový příspěvek nijak graficky odlišen. Jsem slepý nebo dělám něco špatně?

Děkuji
Bernard

22
Člen | 1478
+
0
-

otazkou je, proč nepřejít třeba na phpBB3…to mi vyhovuje plně :-)

redhead
Člen | 1313
+
0
-

Bernard Williams napsal(a):
Stránka se na nový příspěvek nenaroluje a ani není nový příspěvek nijak graficky odlišen. Jsem slepý nebo dělám něco špatně?

Pokud kliknu na ‚Nový příspěvek‘, tak mi to na novej příspěvek nascrolluje v pohodě

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

22 napsal(a):

otazkou je, proč nepřejít třeba na phpBB3…to mi vyhovuje plně :-)

Fórum se bude dělat/psát postavené nad nette… Nabízel jsem se že bych ho i napsal (stejně ho budu pro sebe psát) Ale to bych potřeboval sepsat požadavky.

EDIT: medhi už dokonce fórum nad nette píše… (viz: http://twitter.com/…s/7285927363 a http://twitter.com/…s/7420464494 )

Editoval vrtak-cz (23. 1. 2010 19:16)

Bernard Williams
Člen | 207
+
0
-

redhead napsal(a):
Pokud kliknu na ‚Nový příspěvek‘, tak mi to na novej příspěvek nascrolluje v pohodě

Tak to je fakt divné. Když zkusím kliknout na Nový příspěvek ve FF, tak mě přesměruje správně, ale v Opeře mě to přesměruje už bez záložky. Stejně jako u Opery je to, aspoň tedy v mém případě, u Safari a IE7.

Funguje to někomu jinému v Opeře, Safari nebo IE7?