Configuration class must be subclass of Doctrine\ORM\Configuration, Doctrine\ORM\Configuration given

Failips
Člen | 54
+
0
-

Ahoj,

po nasadení funkčného projektu na server dostávame nasledujúcu chybu:

Nette\InvalidArgumentException

Configuration class must be subclass of Doctrine\ORM\Configuration, Doctrine\ORM\Configuration given.

CALL STACK:
.../nettrine/orm/src/DI/OrmExtension.php:58	  Nettrine\ORM\DI\OrmExtension->loadDoctrineConfiguration()
.../www/vendor/nette/di/src/DI/Compiler.php:229	  Nettrine\ORM\DI\OrmExtension->loadConfiguration()
.../www/vendor/nette/di/src/DI/Compiler.php:204	  Nette\DI\Compiler->processExtensions()
.../nette/di/src/DI/ContainerLoader.php:119	  Nette\DI\Compiler->compile()
.../nette/di/src/DI/ContainerLoader.php:79	  Nette\DI\ContainerLoader->generate()
.../nette/di/src/DI/ContainerLoader.php:44	  Nette\DI\ContainerLoader->loadFile()
.../bootstrap/src/Bootstrap/Configurator.php:242	  Nette\DI\ContainerLoader->load()
.../bootstrap/src/Bootstrap/Configurator.php:221	  Nette\Configurator->loadContainer()
.../ais.aeclab.local/www/app/bootstrap.php:22	  Nette\Configurator->createContainer()
.../ais.aeclab.local/www/htdocs/index.php:3	  require()

Na serveri to beží cez Apache/2.4.6 (CentOS) s PHP PHP 7.3.7.

Neviete čím môže byť táto chyba spôsobená a ako ju odstrániť?

Vďaka, Filip

Felix
Nette Core | 1183
+
0
-

Neposkodil se nejaky soubor pri deploymentu? Na localu vse bezi? Jsou na locale i serveru stejne verze?

Failips
Člen | 54
+
0
-

Lokálne je to všetko ok. Rovnaké verzie sú aj lokálne aj na serveri. Spôsob deploymentu máme nasledovný. Z lokálu sa to hodí na git (do commitu ide úplne všetko) a následne sa to pomocou airsync stiahne z repozitáru na server.

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

OT: Je ten text výjimky, tedy že to musí být subclass, správný?

Failips
Člen | 54
+
0
-

David Grudl napsal(a):

OT: Je ten text výjimky, tedy že to musí být subclass, správný?

Ak to otázka na mňa, tak text výnimky som skopíroval presne tak ako to tam bolo. Tiež ma prekvapilo, že si to pýta podtriedu.

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Na tebe ne, spíš asi @Felix :)