Práce a zakázky – současný koncept asi nefunguje

HonzaN
Člen | 64
+
-15
-

Tak tohle je slušný fail. Poslední poptávka stará 5 měsíců. To už nikdo neshání nette vývojáře ? Asi ne, nejspíš to bude mrtvý framework :(

Mysteria
Člen | 797
+
+1
-

Jak souvisí datum poslední poptávky na Nette fóru se stavem frameworku? Navíc většina lidí neshání Nette vývojáře, ale PHP vývojáře, to jestli to bude v Nette nebo třeba Symfony už je fuk, málokterá společnost dělá jenom ten nebo ten framework, ale střídá se to třeba dle požadavků zákazníka.

David Matějka
Moderator | 6445
+
+10
-

tak do té sekce mohou nyní přispívat pouze sponzoři. a když se kouknu na Jobs.cz, tak

  • laravel 7 nabídek
  • zend 9 nabídek
  • symfony 15 nabídek
  • nette 25 nabídek

takže to asi tak zlé nebude. nebo jsou ostatní frameworky ještě mrtvější :(

chemix
Nette Core | 1296
+
+7
-

Všichni jsou mrtvý Dejve

HonzaN
Člen | 64
+
0
-

Díky za mínusy, holt budeme dělat že to je v pořádku.

Pavel Kravčík
Člen | 1180
+
+1
-

Příspěvek byl trochu hloupě napsaný, ale má něco do sebe.

Nevím, jak ostatní – my externí zakázky tolik nebere – máme několik větších „interních“ partnerů. Ale povedlo se nám tu jednu sehnat. Od firmy, která se vůbec nezabývá programováním. Ale jejich „IT“ mělo o Nette dobré mínění a refence a tak jsem tu nabídku sdíleli. Domluvili jsme se a brzy bude o jeden Nette projekt více.

Jelikož ta firma je z úplně jiného segmentu pochybuji, že by měla zájem sponzorovat Nette. Ani by to pro ně nedávalo smysl a tyhle pobídky už sem dávat nemohou. Je to asi marginálie, jen jsem chtěl vnést trochu jiný pohled na příspěvek od @HonzaN. :)

chemix
Nette Core | 1296
+
+7
-

Pokud by chtel @HonzaN zacit resit vecnou diskuzi imho by nezacal tak jak zacal. Ja v tom vidim jen rejpani…

Nebo se pletu? Je za tim nejaka silnejsi myslenka? Nejaky napad jak to zmenit? Apd?

Finalni tresnickou na postu je posledni veta… takovejjle folklorek jsem tu uz dlouho necetl a doufal jsem ze jsme z toho uz vyrostli…