Snippety (Nittro) – invalidace meta tagů

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Darkling
Člen | 35
+
0
-

Ahoj, zkouším Nittro a vše zatím super. Jenom jsem narazil na jeden problém, který se ani tak netýká Nittro samotného, a sice jak invalidovat meta tagy.

Konkrétně mám stránku detail příspěvků blogu, kde mám v šabloně definovaný {block head}…{/block}, který vkládám do html tagu head v layout.latte (meta tagy pro fb typu og:image, og:title, …). Pokud obalím sekci v layout latte makrem snippet, tak se vegeneruje nevalidní html (div nesmí být v sekci head), pokud použiju n:snippet u konkrétního meta tagu, tak to také nejde (je potřeba překreslit atribut content ne obsah tagu). Existuje nějaké jednoduché řešení? Díky.

David Matějka
Moderator | 6445
+
+1
-

afaik to nepujde a budes si muset napsat nejaky vlastni JS a obsah tech meta tagu posilat v payloadu rucne

Darkling
Člen | 35
+
0
-

Myslel jsem si to no, co se dá dělat. Dík za radu.

chemix
Nette Core | 1296
+
0
-

@Darkling imho to ale neni terba, facebook robot, potazmo dalsi, by se meli dostat k meta datum na regulerni adrese?

Darkling
Člen | 35
+
0
-

Fb se tam dostane, ale pokud přidáš sdílecí tlačítko, tak to bere aktuální html. Alespoň doplněk http://sharrre.com/ to tak dělá. Už jsem to vyřešil přes payload.

chemix
Nette Core | 1296
+
0
-

@Darkling v tomto pripade jo, pochlubis se resenim?