[Poslední sobota 9] Džínová, Brno 26. 9. 2009

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

K programu: já bych moh představit WebLoader a RssControl, pokud by byl zájem.

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

Já bych se mohl přidat s ukázkou TabControlu, MultipleFileUploadu popřípadě s tím Editovatelným DataGridem v pre-alfa release. S tím, že se sice vrací znova k draftu, ale minimálně jako zajímavost nebo pro inspiraci. Tedy pokud by byl zájem. :)

P.S.: Záměrně píšu ukázkou, protože skoro určitě si nestihnu udělat prezentaci.

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

Se mnou to vypadá zle nedobře…:-( Od víkendu na mě něco leze a dneska se to zhoršilo, takže to spíš vidím na ležení v posteli s čajem a léčení chřipky…ale kdyby se zadařilo, tak bych jel asi vlakem z Prahy. A v noci nejspíš zpět. Nicméně…na pražskou PS doufám půjdu ať se děje cokoliv :-)

skvaros
Člen | 2
+
0
-

Pripojuji se k Prazske vyprave a zpet bych jel nejakym nocnim vlakem.

Inza
Člen | 330
+
0
-

Já potvrzuji účast na pražské výpravě a dalo by se hajinkat u někoho ve spacáku na podlaze?

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

Kdo pojede vlakem z Ostravy nebo Havířova? Připojím se !

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Honza M. napsal(a):

K programu: já bych moh představit WebLoader a RssControl, pokud by byl zájem.

Já bych si to klidně poslechnul.

David Grudl
Nette Core | 8129
+
0
-

skocourek napsal(a):

A tak se ptám – někdo z Pardubic, Hradce Králové či okolí, kdo by byl ochotný vzít si to ode mě, dopravit do Brna, plátno předat a projektor mi potom dovézt zpátky? Můžu to kamkoliv po okolí dovézt…

Nešlo by to předat na nádraží, tedy pokud vlak z Prahy jede přes Pardubice?

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Nešlo by to předat na nádraží, tedy pokud vlak z Prahy jede přes Pardubice?

Teoreticky by to mělo jít, v Pardubicích staví na hlavním nádraží – podle jízního řádu ve 12.34, ale jak už to u ČD bývá, na ten čas je třeba se dívat s rezervou.

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

David Grudl napsal(a):

skocourek napsal(a):

A tak se ptám – někdo z Pardubic, Hradce Králové či okolí, kdo by byl ochotný vzít si to ode mě, dopravit do Brna, plátno předat a projektor mi potom dovézt zpátky? Můžu to kamkoliv po okolí dovézt…

Nešlo by to předat na nádraží, tedy pokud vlak z Prahy jede přes Pardubice?

To me take vcera napadlo, ale Stepan tam uz nebude. Nakonec jsem se s nim dohodl, ze se u me stavi v sobotu v brzke rano, takze bude jak projektor + platno na PS, tak si cestujici naseho Nette expresu budou moci vychutnat kinovlak! : D

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Pražáci který vlak teda?

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

vrtak-cz napsal(a):

Pražáci který vlak teda?

Vítek psal o tom v 11.30, jiný návrh jsem nezaznamenal – tak že by platil tenhle, Vítku?

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Presne tak, sraz v 11hod na Holesovicich (poznavci znameni: tricko & platno, ostatne jako obvykle ; ), pojedeme EC 171 Hungaria, v Ceske Trebove budeme v 13:10, v Brne v 14:14.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Pro pražáky narazil jsem na tohle:

Auto bus Praha-Brno/Brno-Praha za 1Kč

Editoval vrtak-cz (26. 9. 2009 15:01)

ic
Člen | 430
+
0
-

Pokud se člověk nebojí že mu budou cestou vymývat mozek, tak proč to nevyužít… dokud to funguje.

ViliamKopecky
Nette hipster | 230
+
0
-

otázka je… Jede to v sobotu? :)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

je tam jízdní řád… tak se koukni… btw Pražáci který vagón?

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

PetrP a Whitek mi dlužej za vlak.

romansklenar
Člen | 655
+
0
-

:D exekutory na ně!

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

lichva!!! xD

v úterý to vypukne a jestli né tak budu zlej!!! xD

ViliamKopecky
Nette hipster | 230
+
0
-

Jsem out. Co vypukne? :)

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

enoice napsal(a):

Jsem out. Co vypukne? :)

Počkej si… ]=>

ViliamKopecky
Nette hipster | 230
+
0
-

úúú, tak to se nemůžu dočkat, a kdy se taky dozvím co měly znamenat ty rifle? :D Tahle PS je zastřená tajemstvím.

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

enoice napsal(a):

úúú, tak to se nemůžu dočkat, a kdy se taky dozvím co měly znamenat ty rifle? :D Tahle PS je zastřená tajemstvím.

Možná až potkáš nějakého zasvěceného (čí spíš posvěceného) Nettistu.

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

A mně řeknete, co vypukne?

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Dopadlo to nějak s videozáznamem? Program byl celkem zajímavý, docela bych se na některé části podíval. ;)

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Neměli jsme ani foťák…

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Videozáznam není a nebude protože jsme neměli kameru ani Foták. Můžete sem někdo postnout tu hromadnou fotku focenou mobilem?

ViliamKopecky
Nette hipster | 230
+
0
-

Stop stav do úterý? :) přijdou velké změny?

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

enoice napsal(a):

Stop stav do úterý? :) přijdou velké změny?

Něco velkého přijde určitě – nech se překvapit=)

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

Mno…a teď do úterka neusnu…:-)

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Novej web?

ViliamKopecky
Nette hipster | 230
+
0
-

Doprčic! :D Lidi, tohle mi nedělejte!

honza.stastny
Člen | 2
+
0
-

Exekuce by se měla poslat spíš na ty, co tam včera nechali manko, které musel doplácet z většiny David. Konkrétně jsem zaslechl něco jako víno a Jägermeister. Zkuste tedy zavpomínat, jestli tam po vás něco takového nezůstalo.

David Grudl
Nette Core | 8129
+
0
-

Taky jsem zvědavej, co bude v úterý? ;)

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

Tak „moje“ (i Honza Marek fotil) fotky:
9.Poslední sobota brno 26.9. 2009

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Taky jsem zvědavej, co bude v úterý? ;)

Budou padat hlavy!… xD

David Grudl
Nette Core | 8129
+
0
-

Padají hlavy, něco si přej!

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

sodae napsal(a):

Tak „moje“ (i Honza Marek fotil) fotky:
9.Poslední sobota brno 26.9. 2009

Taky se přidám, i když kvalita je otřesná. :( http://projekty.mujserver.net/…AD%20sobota/

//Edit, klidně to někdo postněte do nějakého hromadného alba. Budu jenom rád.

Editoval honzakuchar (28. 9. 2009 23:26)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Pro vás co jste na Facebooku tak jsem se pokusil otagovat fotky… http://www.facebook.com/album.php?…

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

Pěkné, jen tam máš špatně rok…2008 ;-)

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

Vrátili jsme se v čase mno :D

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Warden napsal(a):

Pěkné, jen tam máš špatně rok…2008 ;-)

Počkej on není rok 2008? Sem asi něco zaspal… :-) (sotva si zviknu psát 2008 už je tu 2009)

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

A za 3 měsíce už dokonce 10…:-D Teda to ten čas ale frčí…;-)

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

Jo ale kolik lidí tam bude po webexpu to chce udělat při webexpu , nemyslíte ? Nebude to sice poslední sobota v měsíci ale určitě to bude super

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

Jen mě tak napadlo, když nebyla možnost filmování přednášek…nemohl by David a případně ostatní někde vystavit jejich pořednáškové slajdy? Pokud by jim to tedy nevadilo. Já bych se docela podíval a určitě nebudu sám ;-) Díky.

ViliamKopecky
Nette hipster | 230
+
0
-

Ano, Warden není sám.

ViliamKopecky
Nette hipster | 230
+
0
-

Sodae: nač troškařit, ať je obojí, WS a po dvou týdnech i PS.

Kdo se účastní webexpo?

Editoval enoice (30. 9. 2009 11:56)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Warden napsal(a):

Jen mě tak napadlo, když nebyla možnost filmování přednášek…nemohl by David a případně ostatní někde vystavit jejich pořednáškové slajdy? Pokud by jim to tedy nevadilo. Já bych se docela podíval a určitě nebudu sám ;-) Díky.

Pokud si dobře pamatuju tak Honza Kuchař prezentaci neměl vůbec… Martin Mayer měl takovou prezentace neprezentaci (spíše se zaměřil na interaktivní demo). David měl 4slajdy se zabudovanou podporou WithekPhone (vypnutý iPhone pomocí Whitka ovládal přechody na další slajdy…). Možná Honza Marek měl nějákou prezentaci ale nevím to jsem zrovna s někým vedl diskuzi o něčem jiném…

washo
Člen | 88
+
0
-

vrtak-cz napsal(a):

Warden napsal(a):

Jen mě tak napadlo, když nebyla možnost filmování přednášek…nemohl by David a případně ostatní někde vystavit jejich pořednáškové slajdy? Pokud by jim to tedy nevadilo. Já bych se docela podíval a určitě nebudu sám ;-) Díky.

Pokud si dobře pamatuju tak Honza Kuchař prezentaci neměl vůbec… Martin Mayer měl takovou prezentace neprezentaci (spíše se zaměřil na interaktivní demo). David měl 4slajdy se zabudovanou podporou WithekPhone (vypnutý iPhone pomocí Whitka ovládal přechody na další slajdy…). Možná Honza Marek měl nějákou prezentaci ale nevím to jsem zrovna s někým vedl diskuzi o něčem jiném…

A ja uz se lekl ze jsem o neco prisel… :)