Nette Camp 2015 – Setkání příznivců Nette Framework mimo město

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
chemix
Nette Core | 1294
+
+23
-

Jedná se o nultý ročník, takže vše bude dosti punk, ale určitě to bude stát za to :-)

Vice informací a registrace na:

http://nettecamp.cz

Další zdroje:

Twitter: http://twitter.com/nettecamp

Srazy: http://srazy.info/nette-camp/5660


Registrujte se ideálně do Neděle 16.8.

Oli
Člen | 1215
+
+2
-

Nééé, to je 20 Km od mého bydliště a zrovna jsem na vodě. To je jedna z nejsmutnějších zpráv co jsem letos dostal :'(

chemix
Nette Core | 1294
+
0
-

WiFi na místě je, zároven je na místě i přednášková místnost

Namespace
Člen | 77
+
0
-

Jedete někdo z Prahy? Nechce se mi jet v jednom :)

Jan Mikeš
Člen | 771
+
0
-

chemix napsal(a):
Registrujte se ideálně do Neděle 16.8.

A do kdy nejpozději? Docela zvažuji, ale budu definitivně vědět až tak v úterý.

rfilip
Člen | 20
+
0
-

Pokud pojedeš vlakem nebo busem přes Pardubice, tak tam se k tobě přidám

chemix
Nette Core | 1294
+
0
-

Jedu z prahy :-) a @DavidMatějka urcite take

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Taky asi pojedu z Prahy.

chemix
Nette Core | 1294
+
0
-

@Lexi v pondeli budu objednavat misto, ale vzdy se jim da zavolat a zjitit zdali budou mit volno takze jak v pondeli budu vedet vic tak aktualizuji stranky

Namespace
Člen | 77
+
0
-

@chemix @DavidMatějka @JanTvrdík no to je super. Můžu se k někomu přidat? :)

David Matějka
Moderator | 6445
+
+1
-

@Namespace urcite se tu objevi informace o spolecnem odjezdu :)

yonix
Člen | 37
+
0
-

Aka je kapacita? Nebude vadit ked sa pridam?

Namespace
Člen | 77
+
0
-

yonix napsal(a):

Aka je kapacita? Nebude vadit ked sa pridam?

http://nettecamp.cz/ zaskroluj úplně skoro dolů :)

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Pojede někdo v pátek (ráno) z Prahy? Kdyžtak se ozvěte (třeba na Gitteru) a něco vymyslíme.

yonix
Člen | 37
+
0
-

Pôjdem autom sám z Partizánskeho cez Brno ak niekto chce môžem ho zobrať.

chemix
Nette Core | 1294
+
0
-

Presnou kapacitu budu vedet v pondeli, ale vzdy se da prespat ve stanu :-)

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
+1
-

Přespání je ten nejmenší problém. Limitující faktor je spíš „pracovní místo“ (tj. židle + stůl + elektřina + wifi).

srigi
Nette Blogger | 558
+
+1
-

yonix napsal(a):

Pôjdem autom sám z Partizánskeho cez Brno ak niekto chce môžem ho zobrať.

Ktory den planujes ist @yonix? Zviezol by som sa, v Brne by som pristupil.

Tomáš Jacík
Člen | 146
+
0
-

Pojedu autem z Nové Vsi nad Popelkou, tedy přes Hradec a Pardubice, kdyby se chtěl někdo přidat.

chemix
Nette Core | 1294
+
+1
-

@JanTvrdík tak je to Camp, takze to budou polni podminky s tim se musi pocitat a nemit zadne deadliny, ktere by jsi z vysociny chtel resit.

Zasuvky tam samozrejme jsou, wifina tam nebude takova co utahne 100 zarizeni, takze na mobilech bude zakazana a na pocitacich se budem stridat :)

Zidle a stoly tam jsou, pripadne budes tukat venku v lese na parezu.

HonzaN
Člen | 64
+
0
-

Ahoj, pojedu ve čtvrtek večer z Prahy, cca 19 hodin, 2 místa budou volná.

edit: zatím obě místa zamluvená

Editoval HonzaN (20. 8. 2015 11:27)

yonix
Člen | 37
+
0
-

@srigi vo štvrtok najpravdepodobnejšie prispôsobim sa tebe ak chceš :)

rfilip
Člen | 20
+
0
-

Tomáš Jacík napsal(a):

Pojedu autem z Nové Vsi nad Popelkou, tedy přes Hradec a Pardubice, kdyby se chtěl někdo přidat.

Můžu se k tobě v Pardubicích přidat?

cactux
Člen | 12
+
0
-

Taky bych jel z Prahy ve čtvrtek… Třeba s @HonzaN?, ale mohl bych i dříve, takže možná radši někdo jiný?

Azathoth
Člen | 495
+
0
-

já jsem z Prahy a hodil by se mi odvoz. @HonzaN máš tam ještě jedno místo volné?

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

@yonix ja osobne by som radsej siel az v piatok. Aj koli praci, ale aj to, ze styri dni sa mi zdaju trocha moc na takyto druh akcie :)

Jelen
Člen | 18
+
0
-

Náhodou někdo z moravskoslezkého kraje? Ostrava, NJ, FM, Valmez..?

HonzaN
Člen | 64
+
+2
-

2 místa z Prahy stále volná, 775590733. Pojedu z Bohnic, takže místo nástupu prakticky kdekoliv v Praze.

chemix
Nette Core | 1294
+
0
-

Registraci je hafec, dneska vecer je budu prochazet a pripadne odpovidat na dotazy, zaroven vsem poslu email s instrukcema, dotazama apd…

chemix
Nette Core | 1294
+
+1
-

Spolecnou dopravu prosim resme skrze http://www.jizdomat.cz, ktery je na to lepe uzpusoben, sem prosim posilejte pouze odkaz s nabidkou.

chemix
Nette Core | 1294
+
+1
-

vypada to dobre, prisel rozpis na pokoje a celkove se nas tam vleze 32 :​) s tim ze velky pokoj je takova nocleharna az pro 13 lidi … takze defakto pokud se nikdo neprida tak v nem spi prozatim jen 5 lidi co by dorazili v patek/sobotu

chemix
Nette Core | 1294
+
+1
-

Odeslal jsem vsem registrovanym email, tak snad dorazil, pokud ne napiste mi email na hello@honzacerny.com

PS: to jmeno *|FULLNAME|* jsem uz opravil, takze priste uz to bude se jmenem :)

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Mně dorazil akorát ten první mail („Děkujeme za registraci (…) brzy pošleme další informace“).

chemix
Nette Core | 1294
+
+1
-

@JanTvrdík posláno ručně. Ješte tam je asi 6 lidí co to neotevřelo…

yonix
Člen | 37
+
+2
-

Dáme aj nejaké športové vyžitie na odreagovanie? môžem priniesť nejaké luky šípy a terčovnice.

chemix
Nette Core | 1294
+
0
-

@yonix ja jsem pro, pokud pojedu autem tak bych vzal take nejake sportnovni vybaveni pokud vlakem tak vezmu alespon karetni/deskove hry vybaveni

Tomáš Jacík
Člen | 146
+
0
-

Kdy v ten čtvrtek kdo přijedete? Plánujete tam být už přes den, nebo až večer? Abych věděl, kdy se mám objevit.

chemix
Nette Core | 1294
+
0
-

@TomášJacík chtel bych co nejdrive, co doprava dovoli

Tomáš Jacík
Člen | 146
+
0
-

@chemix Tzn. pojedeš už ráno? Zvládneš to upřesnit? Nebo dají mi klíče když tam budu dřív?

chemix
Nette Core | 1294
+
0
-

@TomášJacík s @DavidMatějka jsme resili ze nejak kolem brzo, co v Praze :)

me se celem libi vlak v 9:51 s tim ze prijezd je v 13:27, pripadne pozdejsi kdy prijezd je 15:27

yonix
Člen | 37
+
0
-

ja plánujem príchod štvrtok medzi 18:00 až 20:00 záleží kedy vyrazím a akú dlhú dám prestávku. čaká ma cca 4 hodiny cesty v aute. pôjdem cez PE, TN, Brno kto chce zobrať píšte.

@srigi rád vypadnem skôr preto idem už vo štvrtok. potrebujem to :) nemal som ešte dovolenku a toto bude jediná príležitosť tento rok na predlžený víkend mimo práce a domu.

Tomáš Jacík
Člen | 146
+
0
-

@chemix Ok, budu to tedy směřovat spíše na odpoledne. Jsem netušil, že je to z Prahy vlakem tak na dlouho.

srigi
Nette Blogger | 558
+
+1
-

@yonix OK, no problem. Kukam, ze sa da v pohode docestovat autobusmi. Aspon si nieco v klude precitam.

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

Nabízím spolujízdu z Brna:

Jan Suchánek
Člen | 404
+
0
-

Pojedu z Prahy asi v pátek, jízdomat přidám později.

Editoval Jan Suchánek (21. 8. 2015 16:17)

chemix
Nette Core | 1294
+
+1
-
  • zalozil jsem Slack http://nettecamp.slack.com pro digitalni chat pred akci na akci po akci :) pozvani jsou snad vsici
  • zalozil jsem github organizaci https://github.com/NetteCamp a pridal vsechny co jsem mohl (ti co nedostali pozvanku, necht mi napisi email)
  • po telefonickem overeni jedem vsichni (jeste jeden mi chybi overit), a skoro vsichni chteli tricko, volal jsem do tiskarny a snad se to v pohode stihne.
  • vcera jsme resili program, vecer budu posilat email a upravim stranky atd… program je definovan tematicky, tak pokud by si nekdo chtel pripravit nejakou prednasku do tematickeho slotu (treba @JanTvrdík o Nextras/ORM ;-) ) tak urcite muzete!!! Program si z velke casti budem tvorit sami na miste Nejedna se o PoSobotu s predem danym programem na celou dobu!!! Proto pokud te neco trapi/zajima/chces se podelit napis :)
Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
+1
-

Proč Slack a ne radši ně Gitter, který nepotřebuje další registraci?

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
+6
-

Jsem líný si přednášky chystat dopředu, ale klidně cokoliv odimprovizuju.

chemix
Nette Core | 1294
+
0
-

Slack ma snadnou tvorbu kanalu, uvidime treba to je zbytecne, zalozim i ten gitter a uvidime co prezije nulty rocnik

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Chcem sa opytat, pride aj @DavidGrudl?