UserPanel skrytý na subdoméně

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Pavel Janda
Člen | 977
+
0
-

rád bych se dozvěděl, proč se mi skrývá UserPanel v Baru při chodu aplikace na subdoméně, nikoli však na doméně 2. řádu.

Podrobnosti:
1, Domény: Mám nastavené 2 vhosty: domena.dev a bla.domena.dev.
2, Routy: O směrování subdomén se starám v RouterFactory standardně //<subdomain>.%domain%/atdatdatd
3, Cookies: v configu má uvedeno cookieDomain: ‚.domena.dev‘
4, Přihlašování funguje pod všemi doménami, vše jede jak mám, tedy až na UserPanel.

Pokud otevřu v prohlížeči domena.dev, vidím krásného panďuláka signalizující správný chod UserPanelu.
Pokud otevřu v prohlížeči bla.domena.dev, panďulák se nezištně něčeho lekne a schová.

Upravil jsem Nette\Bridges\SecurityTracy\UserPanel.php:37
Předchozí verze:

<?php
	if (headers_sent()) {
		return;
	}
?>

Aktuální verze:

<?php
	if (headers_sent($a, $b)) {
		dump($a, $b); die;
		return;
	}
?>

Tím se dozvím, že hlavičky odesílá nacachovaný soubor, který ovšem na daném řádku žádné hlavičky neposílá. Na daném řádku (150) se nachází tento obsah:

<?php
Nette\Bridges\FormsLatte\FormMacros::renderFormBegin($form = $_form = $_control["newForm"], array())
?>

Když odstraním formulář, ke kterému se toto renderování vztahuje, dozvím se, že se opět někde odesílají hlavičky, tentokráte s řádkem:

<?php
echo Latte\Runtime\Filters::escapeHtml($template->date($event->auto_timestamp_created, 'j. n. Y, G:i'), ENT_NOQUOTES)
?>

Dál se mi už kopat nechce, problém vidím v tom, že by se měl UserPanel asi renderovat dříve, než samotná šablona, není tomu tak?

David Kudera
Člen | 455
+
0
-

Koukni sem , vypadá to, že je to to stejné

Pavel Janda
Člen | 977
+
0
-

Ano, pomohlo, děkuji