Řazení odpovědí podle kvality?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Majkl578
Moderator | 1364
+
+2
-

Jsem jediný, kdo si myslí, že je to hloupost?
Aby to mělo smysl, musely by se tak řadit i reakce na odpovědi (jako např. na StackOverflow). Takhle v tom akorát bude příšernej bordel.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
+8
-

Já si myslím, že je to super. Vyzkouší se to a když to nebude fungovat dobře, vždycky se to může zase změnit.

akadlec
Člen | 1326
+
+1
-

no já z toho taky nejsem moc nadšen, když se udělá guláš v timeline :(

hrach
Člen | 1834
+
+4
-

Nechapu, proc delame horsi kopii stacku. Taky se mi to moc nelibi.

Tomáš Kolinger
Člen | 136
+
0
-

Tak ono to fungovat bude, jen je to otravný. Hodí se to na otázky, které mají jasnou a přímou odpověď. Tak to ale většinou není a odpověď bez předchozího kontextu nemusí dávat ani smysl.

Jan Endel
Člen | 1016
+
0
-

Co vím tak na stack overflow ještě není Nette tag, @hrach :proč si děláš palačinky doma, když ti je v restauraci naservírují taky a bez práce, páč ti tam nedaj to co přesně chceš ;).

Editoval Jan Endel (9. 6. 2014 17:38)

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Teď jsem narazil třeba na tohle téma. Totální brainfuck pro čtenáře.

mrtnzlml
Člen | 140
+
0
-

Co vím tak na stack overflow ještě není Nette tag…

Je… http://stackoverflow.com/tags/nette/info (-:

Btw, nefunguje odkaz „Odpovědět“…

Editoval mrtnzlml (9. 6. 2014 17:56)

hrach
Člen | 1834
+
0
-

@Jan Endel: hovadina. za a) tag tam je a za b) jak pise Majkl, je v tom bordel a z to z toho duvod, ze to neni dobra kopie. Nejvic chybi moznost komentovani konkretni jedne odpovedni. Nemluve o moznosti moderovat to treba +100 pro dobrou odpoved, ktera byla pridana az po dlouhe dobe, etc…

echo
Člen | 134
+
+2
-

A přitom by stačilo mít to chronologicky s nejlepší odpovědí duplikovanou hned pod dotazem.

David Grudl
Nette Core | 8135
+
0
-

Samozřejmě je možné komentovat jednotlivé odpovědi, proč to nejprve nevyzkoušíte, než melete kraviny?

Šaman
Člen | 2635
+
+2
-

On to asi myslel tak, že teď nefunguje „komentovat“ nikde.

David Grudl
Nette Core | 8135
+
0
-

Jak nefunguje nikde?

Šaman
Člen | 2635
+
+2
-

Nemohu tě komentovat. Vypíše mi to:

Špatný požadavek. Objekt, který jste požadovali, je nesprávný nebo starý.

Zpět

David Grudl
Nette Core | 8135
+
0
-

Což je pochopitelně chyba (kterou tu teda nikdo nezmínil). Které URL ti to dělá?

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

@dg: Ani mne to nefunguje, delaji mi to vsechny odkazy „komentovat“

Milo
Nette Core | 1283
+
0
-

Stejné u mě. Třeba u Tvého komentáře p132067 mám URL pro komentovat: https://forum.nette.org/cs/post.php?tid=&qid=132067

David Grudl
Nette Core | 8135
+
+1
-

Mělo by to být opravené.

Tomáš Jablonický
Člen | 115
+
+4
-

A nemohlo by být na výběr, zda chci řadit podle času nebo podle hodnocení?

MartinitCZ
Člen | 580
+
+1
-

Možná by to, co navrhuje @jablon, nebylo špatné. Ale tuto změnu bych zavedl v nastavení uživatele. Né nějaký cookie, session atd…

David Grudl
Nette Core | 8135
+
+3
-

Mohli bychom tam rovnou dát i volbu „řadit náhodně“

Šaman
Člen | 2635
+
+2
-

David Grudl napsal(a):

Mohli bychom tam rovnou dát i volbu „řadit náhodně“

A co něco jako Googlí „zkusím štěstí“? Jenom jednu odpověď. A když štěstí, tak náhodnou.

nanuqcz
Člen | 822
+
+1
-

jablon napsal(a):

A nemohlo by být na výběr, zda chci řadit podle času nebo podle hodnocení?

V tom případě bych tam chtěl mít volbu „V otázkách podle hodnocení, v diskuzích podle data“
 ;-)

iguana007
Člen | 970
+
+2
-

Já si myslím, že by nebyla od věci i možnost označit některou z responses ve vlákně jako „Solution“ problému, kterého se dotaz/problém týká, člověk by si tak mohl při hlédání řešení problému ušetřit dost času pročítáním několika stránkových vláken.

A když už by takové vlákno obsahovalo řešení problému, tak by se k nadpisu mohla přidat např. ikona/barva nebo již na mnoha webech zažitý [SOLVED] prefix.

Majkl578
Moderator | 1364
+
+1
-

@iguana007: To jsem navrhoval, @DavidGrudl to odmítl.