PixDevDay 2014: co byste chtěli slyšet?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
David Grudl
Nette Core | 8147
+
+1
-

Tuto sobotu proběhne v Brně konference PixDevDay pro PHP vývojáře. Měl bych tam mluvit o refaktoringu, vlastně téma vzniklo v souvislosti rozkouskováním Nette. Ale rozdělení Nette není refaktoring v úplně pravém slova smyslu, taktéž dělit se o zkušenosti nemusí být pro posluchače moc přínosné, protože podobný process bude málokdo podstupovat.

Takže se vás ptám, co byste rádi slyšeli (ať už půjdete nebo ne)?

(A zároveň vyzkoušíme nové otázky na Nette fóru.)

Michal Vyšinský
Člen | 608
+
+7
-

Já bych rád slyšel, co bylo hlavním cílem při rozhodnutí framework rozdělit. Zda se podařilo tento cíl splnit. Co jsi očekával od komunity a jaký máš na ni názor (viz jedna z posledních diskuzí na githubu o nette/database).

Pak bych rád slyšel jak postupovalo rozdělení z hlediska kódu, jaké nástroje byly použity, na co jsi při rozdělování opravdu narazil.

Tharos
Člen | 1030
+
+3
-

Zkušenosti s dekompozicí Nette – za mě skvělé téma!

Nebál bych se, že by to pro posluchače nebylo přínosné, protože podobný proces v menším rozsahu (řekněme nějakou dekompozice jen v rámci aplikace) IMHO podstupuje kdekdo každou chvíli.

akadlec
Člen | 1326
+
0
-

Tak ono toto téma bylo zvoleno záměrně proto by bylo vhodné jej dodržet. A Davide, chtělo by to konečně dodat anotaci k přednášce, jseš poslední kdo ji nedodal ;)

David Grudl
Nette Core | 8147
+
0
-

Protože si s tím už dva týdny marně lámu hlavu…

hrach
Člen | 1834
+
0
-

jojo, nejaky ty kody na git muzou byt zajimavy :)

akadlec
Člen | 1326
+
+1
-

Davide pls, šlo by poslat prezentačku co si tam měl? abych ji mohl prásknout na web pixdevday

Zax
Člen | 370
+
0
-

Video na youtube – https://www.youtube.com/watch?… (video z Develu)

Editoval Zax (24. 6. 2014 23:27)

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

@Zax jen to neni video z pixdevday, ale z develu :)

Zax
Člen | 370
+
0
-

;-) Nehledal jsem původní zdroj (lenost), našel jsem to přes youtube „David Grudl“ řadit podle data nahrání XD Jinak bych dal link přímo na stránku kde to je. (Má někdo link?)

Editoval Zax (24. 6. 2014 23:28)

akadlec
Člen | 1326
+
0
-

link na co? na pixdevday? překvapivě ;) pixdevday.com ;)

Zax
Člen | 370
+
0
-

Video má v titulku devel.cz. Nechtělo se mi tam chodit a hledat kde co kdo kam… neřešme to prosím, takhle to dopadá když přes 24 hodin nespím :-)