[Poslední sobota 7] Slovácká, Uherské Hradiště 25. 7. 2009

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Poslední sobota „slovácká“

Poslední sobota je pravidelné neformální setkání přátel Nette Frameworku, střídavě pořádané v Praze a v Brně. Při příležitosti konání Letní filmové školy tentokrát však v Uherském Hradišti. Akce je určena všem zájemcům o programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo začátečníci, znalost Nette Frameworku je samozřejmě výhodou. Vstup na akci je zdarma.

  • Kdy? Sobota 25. 7. 2009 v 15.00
  • Kde? Uherské Hradiště (místo vymyslíme)
  • Svou účast potvrďte zde! (ať víme, jak velkou hospodu máme sehnat)

Program

bude upřesněn – tentokrát pravděpodobně bez projekce


PS: Pokud chcete zažít 10denní „poslední sobotu“ s Whitkem, Jirkou Kneslem a dalšíma, přihlašte se regulérně na LFŠ ;)

romansklenar
Člen | 655
+
0
-

To by snad šlo. Čím blíže bude ta hospa nádraží ve Starém Městě tím lépe, ikdyž ty spoje nic moc no :(

Mas3r
Člen | 116
+
0
-

Tak ja se teda přijdu podívat.

Spoje:

  • „kačou“: ze Starého Města vlakem do UH
  • busem, myslím že budou jezdit každých 10min

S místem to bude trošku problém:

  • bude dost rušno kvůli filmovce – hospy budou plné i odpoledne
  • nevím jak je to s WiFi – do žádné s WiFI nechodím, takže neporadím kde mají (nikde to nemají označené)
Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

imho kdyz se ta restaurace rezervuje dopredu, tak to pujde krasne. Jenom by to chtelo nejakeho clena Nette foundation z UH, aby zjistil podminky predem ; )

Trosku me napada – kdyz toto bude takove nestandardni setkani svoji lokalitou – co takhle to udelat nestandardni i mistem? Do hospod/baru lezeme stale; nenajdeme neco noveho? At uz to je nejaky vinny sklipek nebo neco uplne jineho (kino sal? : D )

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

David Grudl napsal(a):
…střídavě pořádané v Praze a v Brně

Chtělo by to pozměnit. Ale je to detail.

Whitek napsal(a):
…co takhle to udelat nestandardni i mistem?…

Grilovačka u někoho na zahradě? WiFi snad není taková nutnost ne? (Každopádně by to chtělo zálohu – hospodu kdyby pršelo)

Editoval vrtak-cz (19. 6. 2009 21:23)

stpnkcrk
Generous Backer | 188
+
0
-

Předem hlásím, že projektor přivezu. :)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

vrtak-cz napsal(a):
Grilovačka u někoho na zahradě? WiFi snad není taková nutnost ne? (Každopádně by to chtělo zálohu – hospodu kdyby pršelo)

genialni napad! Jen kdo se svoli?

Jinak musim se, jako vrchni platno-man, omluvit, ze jej na tuto PS nedodam – muzu jej ale predat v Praze pred lfs.

ViliamKopecky
Nette hipster | 230
+
0
-

…ale je hezký jak se už řeší přespříští poslední sobota :-D

stpnkcrk
Generous Backer | 188
+
0
-

Whitek napsal(a):

Jinak musim se, jako vrchni platno-man, omluvit, ze jej na tuto PS nedodam – muzu jej ale predat v Praze pred lfs.

Já pro něj klidně do Prahy sjedu, to není problém. :)

Lopo
Člen | 277
+
0
-

hmmm … UH … neni moc daleko od Myjavy …
ze by som sa dosiel pozriet nez vypadnem na dovolenku do Grecka ? :)
ak mi to casovo (aj financne a pod.) vynde, tak by som prisiel pozriet

honza martinek
Člen | 22
+
0
-

Šel jsem se na poslednosobotnífórum podívat, jestli náhodou nebude další PS v UH a ona jo :) Takže se objevím, na LFŠ mířím (a po státnicích už se zase začínám stávat z fanouška Nette uživatelem :))

zirafka
Člen | 12
+
0
-

Platno z Prahy budeme moct vzit pred filmovkou. Pojedeme autem primo z Phy. Jeste se domluvime.
Jinak tentokrat to potahneme s vama az do rana, ne-li jeste dele. Davidek bude na celou filmovku na hlidani u babicky.
Teste se a treste se!!! (-;

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

hele nakonec to ani snad nebude treba – platno si po minule posledni sobote nechal Stepan Kocourek, ze jej na tu 7. dopravi autem z Pardubic.

//edit:// jak to nakonec dopadlo s vyberem „nestandardniho mista“? Pohli jsme se nekam, nebo je stale na programu „obycejna hospoda“? : )

Editoval Whitek (8. 7. 2009 14:22)

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Poslední sobota se pomalu blíží, možná by to chtělo pořešit pár věcí.

Prázdniny jsou trošku speciální období a proto i tato PS nebude asi standardní. Jednak místem konání, je jím Letní filmová škola v Uherském hradišti, což je něco, jako uspořádat PS uprostřed festivalu. Dále si nejsem jist, jestli někdo v prázdninovém čase bude mít chuť připravovat prezentaci a jestli ji někdo bude chtít poslouchat :-)) Také nebude snadné zajistit hospodu, mělo by to být něco na okraji Hradiště (bo v centru je festival), ale nikdo to tam asi nezná. Na akci jsem pozval řadu „celebrit“, ještě o tom blognu, uvidíme kdo nakonec přijede (Jakub Vrána účast potvdil) a byla by škoda nestrávit s nimi nějaký čas. Suma sumárum mi to vychází, že bych na to šel tentokrát jinak.

Jakub přišel se myšlenkou udělat open-air Poslední sobotu a říkám si – proč ne?

vrana
Člen | 131
+
0
-

Jakub přišel se myšlenkou udělat open-air Poslední sobotu a říkám si – proč ne?

Koupíme soudek, třeba i rozděláme oheň a s počasím by to mohlo vyjít, ne?

S největší pravděpodobností totiž přijedu se starším synem, který by sice třeba do půlnoci vzhůru asi vydržel, ale musel bych se mu věnovat. Takže bych ho radši dal spát, ale to musím být někde v dosahu chůvičky.

stpnkcrk
Generous Backer | 188
+
0
-

Řekněte mi prosím, zda-li bude potřeba plátno a projektor. Pokud ano, přijedu, pokud ne, možná se budu muset omluvit.

Pavel Kouřil
Člen | 128
+
0
-

Zatím jsem Nette dycky jen obhlížel tak nějak z povzdálí – a říkám si, že když už je teda PS v mém rodném městě, že bych se třeba i mohl zastavit. Jestli by tam teda někdo o těžšího začátečníka stál.

K výběru nějaké té lokality – v centru města pro těch ~10 lidí (nebo kolik je zatím nahlášených na srazy.info) zabookovat cokoliv bude opravdu problém.

Svým způsobem mě napadají napadají dvě možnosti, ale vůbec nevím, jak je to s cenami jakéhkoliv zamlouvání. Chtělo by se to optat.
http://www.restauracenet.wz.cz/ (i když ten salónek pro 30 lidí je nejspíš zbytečně velký?)
http://muzeumobchodu.cz/ (není uvedeno, kolik je kapacita, ale asi také zbytečně velká)

U nějakého vinného sklípu v Mařaticích by nejspíš byla úspěšnost mnohem větší – ale tam vůbec neporadím. Víno ani jiný alkohol nepiju, takže se tam nevyznám.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Řešil už někdo kdo jede jenom na PS a né na LFŠ nocleh? Chtělo by to vyřešit co nejrychleji (kvuli LFŠ). Od kamaráda jsem dostal pár tipů.

http://www.uh-ubytovani.cz/
http://www.nastavidle.cz/
http://www.ubytovani-hradiste.cz/
http://www.modraruze.cz/menu.php?…

Editoval vrtak-cz (18. 7. 2009 21:01)

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Pajka napsal(a):

Říkám si (…), že bych se třeba i mohl zastavit.

Super, budeme se těšit.

K výběru nějaké té lokality – v centru města pro těch ~10 lidí zabookovat cokoliv bude opravdu problém.

Nenech se zmást počtem lidí na srazy.info. Z vlastní zkušenosti tipuju, že přijede minimálně 20 lidí, spíš bych ale tipoval k těm 30.

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

No noclech by bylo uplně nějlepší jestli tam někdo bylí a nebo že kdyby se nenašlo u koho přespat tak se večer zašlo na pivko, kofola, a podstatě ráno, nebo ještě tu noc vlakem ? (jak poslední sobota)

Edit:
Jan Tvrdík: ten počet byl celkme extrémni k minulému ale tipoval bych těch 20

Editoval sodae (18. 7. 2009 21:39)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

open-air+soudek+ohen je vyborna kombinace! Nemame nejakeho znameho nettistu v UH, ktery by nam „zapujcil“ zahradu?

muta
Člen | 21
+
0
-

Pokud by měl někdo zájem, může přespat u mě. Bydlím ve Zlíně ale v UH budu autem, takže můžu případně zájemce vzít (tak 3 max. 4). Teda pokud by nevadilo spaní na zemi ( spacáky sebou) :)

Kdyžtak se nahlaste dopředu :)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

zabukovávám si jedno místo… ale musím ještě zjistit jak pojednou vlaky ze Zlína… :-)

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

Taky si zamlouvám jedno místečko :)

David Grudl: asi trička zase nebudou :)

Editoval sodae (20. 7. 2009 19:33)

muta
Člen | 21
+
0
-

počítám s váma

za trička se taky přimlouvám :)

Editoval muta (20. 7. 2009 22:35)

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

Muta: Můžu dostat nějaký kontakt na tebe ? zatím stačí Icq/Jabber/Skype

Editoval sodae (22. 7. 2009 23:07)

muta
Člen | 21
+
0
-

na icq (178 994 744) jsem obcas a to jenom vecer, pres den byvam na nette jabberu pod Petr Matulik a jinak na mailu matulik@gmail.com

PetrP
Člen | 587
+
0
-

Jede někdo z prahy nebo přes prahu, že by jsme se složili na oves pro koně. Se mi tam hromadnou dopravou tak dlouho jet nechce ;]

vrana
Člen | 131
+
0
-

Jede někdo z prahy nebo přes prahu, že by jsme se složili na oves pro koně.

Já pojedu z Prahy v sobotu přes den, vracet se budu v neděli přes den. Mám volná 2 a půl místa.

PetrP
Člen | 587
+
0
-

Tak určitě cestu tam bych si rezervoval, díky moc.

Cestu spátky nemám ještě vymyšlenou, bud se ještě porozhlídnu po přespání, nebo pojedu v noci / brzo rano.

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

kdyby nekdo chtel jet z Prahy uz v patek odpoledne, tak bych se take rad slozil na oves pro kone! : )

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Už se ví, kde to bude? :)

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Kde se teda sejdeme? Kde to spácháme? Hradečáci, je to na vás!

Pavel Kouřil
Člen | 128
+
0
-

No, co takhle se sejít na „druhém“ náměstí (Mariánské -to bez plátna, s Morovým sloupem, spojeno prostřední ulicí s Masarykovým (tzv. „první“, to s plátnem)) – na lavičkách u kašny a domluvit se tam? :D

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Dorazím zítra ale asi tak v 15:15 nechá tu na sebe někdo kontakt? Abych zjistil kde vás najdu?

EDIT: Nechce se mě otravovat „taťku“ berana (davídka)… bé bé bé…

Editoval vrtak-cz (24. 7. 2009 20:25)

Pavel Kouřil
Člen | 128
+
0
-

Kontakt bych ti klidně dal, ale nevím, kde vůbec je teda ten sraz?

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Czus lidi jsem v brne trochu mimo… ale rad bych vedel kde vas dneska kolem 15hod najdu…

EDIT: zapomel jsem to podstatne… najdu…

Editoval vrtak-cz (25. 7. 2009 7:39)

Pavel Kouřil
Člen | 128
+
0
-

Tak kde to tedy bude? Přecijen, čas poměrně kvapí – pět hodin do startu.

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

Prosim lidi , už nebudu mít přístup k netu , zavolejte mi na mobil 723101623, kde to bude, nebo poslat sms

honza martinek
Člen | 22
+
0
-

Předpokládám, že už to tu díky promyšlenému způsobu lokalizace akce monitoruje PČR jako potenciální sraz neofašistů :) jsem pro setkání pod sloupem, ale jsem zvědavý, co vymyslíme.

na1k
Člen | 288
+
0
-

Tak třeba se taky objevím, pokud bych moc nesnížil věkový průměr a měl si s váma profíkama co říct :-D

Jinak Davide – my si tady říkáme Hradišťáci a ne Hradečáci, ti jsou trochu jinde .))

A jak jsem viděl fotku z poslední akce, tak netuším, kam se 30+ lidí vejde. Snad jen na (snad oschlou) trávu v parku u čajovnového/pivního stanu .)

Pavel Kouřil
Člen | 128
+
0
-

Hej ale ten park by nebyl zas takový špatný nápad … a sraz teda ten Morový sloup? I podle google map se Mariánské náměstí dá najít líp než park. :D
Nějak se dohodněte, mě je to jedno. Jen abysme se sešli všichni.

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Ok, ve tri u moroveho sloupu na Marianskem namesti.

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

tak jsme nakonec v klubu kultury – http://www.mapy.cz/#…. Ale na jak dlouho? ; )

Edit: akce dal pokracuje,kdyztak se ozvete na muj phone 776 184 835

Editoval Whitek (25. 7. 2009 21:07)

Pavel Kouřil
Člen | 128
+
0
-

Tak jsem už doma – i když jsem odešel předčasně, tak jsem spokojen a bylo to fajn. :)

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

Taky , jen stím bolí mě břicho , jinak fajn

HejTi
Člen | 23
+
0
-

Rád jsem vás poznal osobně. Těším se někdy příště zase na viděnou!

Bude příští poslední sobota (29. 8.) zase v Brně, nebo někde jinde?

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

další by mohla být zase někde v čechách (tím ale nemyslím Aš :P), ne? :)

na1k
Člen | 288
+
0
-

Jo jo, bylo to fajn, vidět že za Nette stojí opravdu fajn lidi :)
(to s Rock4People bylo brutální :-D )

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

no ja bych rekl, ze tentokrat je na rade zase Praha ; )