Jak nastavit presenter mapping pro class name App\BlablaModule\Blabla\BlablaPresenter

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Honza Marek
Člen | 1664
+
+2
-

K presenter mappingu jsem nikde nenašel dokumentaci, takže absolutně netuším, co maj znázorňovat ty hvězdičky. Chci mít presentery v namespacech podle složek, tak jsem zkusil nastavit mapping na MojeApp\*Module\Presenter\*\*Presenter, to mi ale neprošlo, protože prý invalid mapping či co.

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
-9
-

To máš blbý, napiš si vlastní presenter factory. Nebo pošli pull request na chytřejší presenter mapping.

norbe
Backer | 405
+
0
-

Současná implementace pokud vím podporuje následující

App\*Module\*Presenter => App\BlablaModule\BlablaModule\BlablaPresenter
App\*\*Presenter => App\Blabla\Blabla\BlablaPresenter
David Grudl
Nette Core | 8082
+
+1
-

@Jan Tvrdík: hele ty v poslední době fakt dost drsně lidi odpálkováváš :-(

@Honza Marek: první hvězdička je modul a druhá presenter, takže tři hvězdičky použít nejdou. Ta syntax je možná až příliš jednoduchá, možná by bylo lepší App\<module>Module\<presenter>Presenter ale ono by úplně stačilo to zdokumentovat. Na což nějak nemám čas… (ani chuť ;)

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

@Jan Tvrdík: hele ty v poslední době fakt dost drsně lidi odpálkováváš :-(

Aspoň jsem se dozvěděl, že to nejde. Takže cajk.

@Honza Marek: první hvězdička je modul a druhá presenter, takže tři hvězdičky použít nejdou. Ta syntax je možná až příliš jednoduchá, možná by bylo lepší App\<module>Module\<presenter>Presenter

S tou složitější syntaxí by šlo i to App\<module>Module\<presenter>\<presenter>Presenter jak jsem chtěl já.

Felix
Nette Core | 1183
+
0
-

S tou složitější syntaxí by šlo i to App\<module>Module\<presenter>\<presenter>Presenter jak jsem chtěl já.

Zkousel jsem nedavno neco podobneho. Taky mi hvezdicky nestacily.

besir
Člen | 170
+
0
-

Ted jak doufám nebudu za blbce… takže v současné době nelze jako v Nette 2.0 udělat něco jako \PublicModule\FooModule\FooPresenter ?

@David Grudl: Pokusím se to pochopit (setkal jsem se s tím až ted při projektu na nette 2.2) a eventuelně pokud se mi to povede, tak se do dokumentace nějak vypotím…

Dejme tomu, žebych chtěl něco takového…?

nette:
	application:
		errorPresenter: Error
		mapping:
			*: App\*Module\*Presenter
			Public: PublicModule\*Module\*Presenter
			Private: PrivateModule\*Module\*Presenter

Editoval besir (22. 5. 2014 0:09)

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Úplně ten mapping vyhoď a bude se to chovat jako v 2.0

besir
Člen | 170
+
0
-

OK, ale kdyz tohle napíšu do dokumentace tak to nikoho moc neosloví :D Asi neni ted uplně správný čas na to koukat. Zkusim to prozkoumat svěžejší a pak dám něco do kupy. Ale Díky