Repair requests

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Inza
Člen | 330
+
0
-

Do tohoto vlákna pište své připomínky a názory na práci jiných – když někdo něco publikuje v Milnících (milestones) pak to zde můžete okomentovat (ne TAM! – ale zde), můžete říci, kde to má chyby a tak dále… Jak byste to vylepšili, atd. V tomto vlákně prosím pouze reagujte na milníky. Připomínky, které nereflektují žádný milník, patří do Feature requests.

Inza
Člen | 330
+
0
-

Nejspíše pro Davida, či pokud to má oprávnění fixnout někdo jiný… – když na /xx/ verzi doku kliknu v menu editace na odkaz na nápověda k wiki syntaxu, tak mě to nabídne vytvoření nové stránky – neboť dotyčná stránka ve jmenném prostoru /xx/ neexistuje – je jen v /cs/ tak jestli by to nešlo nějak poladit…

Inza
Člen | 330
+
0
-

Další věc, dalo by se nějak poladit automatické ukládání konceptů? Právě jsme kvůli tomu totiž přišel o rozpracovanou práci:-(…

romansklenar
Člen | 655
+
0
-

Mě osvědčil na psaní dokumentace tento Davidův výtvor, podporuje to automtické ukládání, takže můžeš klidně vypnout prohlížeč či pracovat na více věcech najednou.

Akorát tam místo

/---php
$a = array();
\---

musíš psát

/---code php
$a = array();
\---

Editoval romansklenar (16. 4. 2009 19:55)

Inza
Člen | 330
+
0
-

romansklenar napsal(a):

Mě osvědčil na psaní dokumentace tento Davidův výtvor, podporuje to automatické ukládání, takže můžeš klidně vypnout prohlížeč či pracovat na více věcech najednou.

Akorát tam místo

/---php
$a = array();
\---

musíš psát

/---code php
$a = array();
\---

Jj. ten výtvor znám;-) – ale má pár nedostatků a už mám skoro napsaný a dokončený jeden takový lepší a celý v Nette;-) – se o něj pak určitě podělím stejným způsobem, jako to udělal David;-)

Jen malá ochutnávka:

  • podpora tvých vlastních css stylů
  • umí vše co Davidův
  • podpora vlastních filtrů
  • vylepšené GUI
  • a mnoho dalšího, dkončen bude cca za dva týdny max., pravděpodobně dříve…
Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Inza napsal(a):

už mám skoro napsaný a dokončený jeden takový lepší a celý v Nette

Bude tam Texyla?

Inza
Člen | 330
+
0
-

Jan Tvrdík napsal(a):

Inza napsal(a):

už mám skoro napsaný a dokončený jeden takový lepší a celý v Nette

Bude tam Texyla?

Ta už tam je;-) – a taková trošku vytuněná;-)…bude se vám to líbit…;-) Ale už se neptat a nechat se překvapit;-)… Hlavně o tom neříkejte Davidovi, chci mu to věnovat jako překvapení;-)…takže pšššt;-)…

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Vytuněná Texyla, to jsem zvědav.

kravčo
Člen | 721
+
0
-

I korektor preriekol: trochu by som poopravil informácie o konfigurácii tempDiru vo FAQ >> Jak na adresářovou strukturu

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

kravco napsal(a):

I korektor preriekol: trochu by som poopravil informácie o konfigurácii tempDiru vo FAQ >> Jak na adresářovou strukturu

Tak planej poplach, co? Chtělo by to některá stará, naktuální témata nadobro smazat.

kravčo
Člen | 721
+
0
-

_Martin_ napsal(a):

Tak planej poplach, co? Chtělo by to některá stará, naktuální témata nadobro smazat.

Planý veru… Horšie je, že aj ja som bol presvedčený, že sa naozaj kešuje :)

Edit: tvoj návrh som trochu rozviedol.

Editoval kravco (20. 4. 2009 23:52)

o5
Člen | 416
+
0
-

Inza napsal(a):

Jan Tvrdík napsal(a):

Inza napsal(a):

už mám skoro napsaný a dokončený jeden takový lepší a celý v Nette

Bude tam Texyla?

Ta už tam je;-) – a taková trošku vytuněná;-)…bude se vám to líbit…;-) Ale už se neptat a nechat se překvapit;-)… Hlavně o tom neříkejte Davidovi, chci mu to věnovat jako překvapení;-)…takže pšššt;-)…

Tak co bude Inza, Davidovi jsme to nerekli, tak tedka chceme odmenu :D

Inza
Člen | 330
+
0
-

jj už to uploaduju;-)…

Tomik
Nette Evangelist | 485
+
0
-

Už to uploaduješ nějak dlouho, ne? :)

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

Tomik napsal(a):

Už to uploaduješ nějak dlouho, ne? :)

To víš, pomalá linka. :)

Inza
Člen | 330
+
0
-

Ne bug je v tom, že nechci dávat online tu verzi, která seká Firefox, nebo mám? Tak jak je? – A na to abych ji předělal potřebuju tak minut – ale díky Whitek aktuálně dvacet minut nemám, ale dneska v noci si je asi najdu – jste natěšení, co?;-)..Tak jo…

A taky bych měl pohnout s tou roadmapou s FAQ…ok ok, jdu na to…buďto dneska v noci nebo zítra ráno to bude.

A i když bych to nestihl tak to uploadnut a můžete se pokusit vyřešit ty bugy vy;-)… mi pomot, ok…