Feature requests

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Inza
Člen | 330
+
0
-

Do tohoto vlákna pište nápady, návrhy a přání – co vám na dokumentaci chybí, či co byste si v ní přáli. Buďto to pište sem, nebo do dedikovaných témat.

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Objevil jsem krásnou perlu.

Filtr curlyBrackets řadu věcí zjednodušuje tak, že použití Nette\Web\Html dokáže zpříjemnit i například zapisování atributů.

michalh
Člen | 22
+
0
-

Nevím, kam bych to správně zařadil trošku OT :) Pro speciální bloky kodu přidat do CSS také podporu pro negramotný IE bude to hezčí a tedy pro mládež přitažlivějí – slovy klasika:„a o mládež by nám mělo jít přdevším“

min-height:50px; height:auto !important; height:70px;

o5
Člen | 416
+
0
-

Nemelo by se v zavislosti s timhle prepsat tohle (ty posledni odstavce daneho bloku)?

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Celej článek bych chtěl přepsat, ale ten nepravdivej odstavec jsem smazal.

nAS
Člen | 277
+
0
-

Já si myslím, že přirozenější než Ajax kde se podíváš by bylo Ajax kam se podíváš. Viz třeba GoogleFight.

Ale nejsem dobrý češtin, takže nechám na uvážení jiných :)

Inza
Člen | 330
+
0
-

nAS napsal(a):

Já si myslím, že přirozenější než Ajax kde se podíváš by bylo Ajax kam se podíváš. Viz třeba GoogleFight.

Ale nejsem dobrý češtin, takže nechám na uvážení jiných :)

Obě dvě varianty jsou špatné;-) – jsou obě udělány tak, aby byly úderné, a měly „efekt“, ale jsou nejednoznačné – my chceme, aby to bylo především srozumitelné…

Inza
Člen | 330
+
0
-

Pro Davida: Hele, existuje někde RSS feed změn na wiki? Pokud ne mohl bys ho pls udělat? Docela by se mi šikl…

Inza
Člen | 330
+
0
-

Tak mám ještě jeden requestík: mohla by Wiki mít drobečky na jmenné prostory?

Inza
Člen | 330
+
0
-

Tak, několik urgentních requestů pro Davida;-)…

  1. Sledování změn i u jenotlivých stránek – v tom jednom jediném celkovém se to moóóc špatně hledá…
  2. RSS Wiki (a když by bylo i jednotlivých stránek nezlobil bych se;-))
Inza
Člen | 330
+
0
-

Ještě jedna věc:

Hele Davide šlo by udělat nové téma? Něco jako: Ocenení členové Nette Foundation? Taková síň slávy pro ty, kteří obdrží diplom?

A potom také potřebujeme topic ve kterém bychom pokládali a řešili nominace na tato ocenení (a třeba anketu;-))…

Kam bych ty topicy měl zařadit?