Nejede http://nette.merxes.cz/forum/most-recent

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
buffus
Člen | 101
+
0
-

O včera nejede nette.merxes.cz/forum/most-recent :(

grogy
Člen | 147
+
0
-

Nejde o projekt přímo Nette, spíše zkus kontaktovat přímo Honzu Tvrdíka ;)

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Opraveno, DOMDocument v PHP neumí zřejmě správně zpracovat <meta charset="utf-8">.

David Grudl
Nette Core | 8148
+
0
-
Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Vydal jsem novou verzi s drobnými opravami a vylepšeními.

@David Grudl: Historicky to vniklo jako experiment řešící potřebu sledovat jak české a anglické příspěvky na jedné stránce. To už jsi sice vyřešil, jenomže já si na tu svoji verzi už zvykl, takže ji používám nadále. Následuje seznam rozdílů k dnešnímu dni.

  1. Struktura tabulky vykradená z djpw.cz, kde se mi četly nové příspěvky lépe.
  2. Jednoduchý, spolehlivý a jasně předvídatelný způsob jakým jsou označovány vlákna za přečtené. To tady moc nefunguje.
  3. Anglická vlákna nezmizí tak rychle z očí a jsou opticky zvýrazněná.
  4. Odlišeny zcela nová vlákna a vlákna, které už jsem viděl a někdo tam nově přispěl.
  5. Moje příspěvky jsou automaticky přečtené (tohle ale funguje jenom mně, ta podmínka je tam natvrdo).
  6. Zvýraznění pokud autor posledního příspěvku je zároveň autorem vlákna
  7. Znevýraznění v případě, že vlákno je v koši (BTW: tohle se třeba na djpw řeší mnohem lépe než tady – jakmile je vlákno v koši, tak ho ve výpisu nových vláken vidí jen moderátoři).
  8. Zobrazuje i příspěvky z dibi fóra.
Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Historicky to vniklo jako experiment řešící potřebu sledovat jak české a anglické příspěvky na jedné stránce. To už jsi sice vyřešil, …

To nicméně stále nefunguje v procházení vlastních příspěvků („mé“).