Weby/Služby/Portály postavené na nette

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Czus,
Na úvodní stránce nette máme sice ukázku webů postavených na nette ale už nějáký čas se tam vyskytuje pouze web bomba.cz a tak by mě zajímalo jestli je ještě někde nějáký seznam těchto webů… Pokud ne tak ho můžeme vytvořit zde v tomto fóru…

Editoval vrtak-cz (2. 5. 2009 19:26)

nAS
Člen | 277
+
0
-

845-poslete-mi-vase-weby-reference-a-nabidky-prace

Jod
Člen | 701
+
0
-

No môžme to sem nahádzať.
Moje práce:

AD REAL – Realitný portál

Prieskum názorov zamestnancov západoslovenskej energetiky

Testovanie jedneho pokusu o cms :)

(nette + dibi)

V novej práci už prehováram aby sme prešli na nette =)

Editoval Jod (11. 2. 2009 10:38)

Petr Daňa
Člen | 109
+
0
-

U nás ve firmě, kde jsem nedávno nastoupil, jsem taky prosadil Nette, aspoň teda prozatím, tak snad to vydrží. Dokonce to vypadá, že na můj popud se domlouvá firemní školení, tak snad to dopadne :)

David Grudl
Nette Core | 8162
+
0
-

Ten AD REAL vypadá výborně. Můžeš mi poslat info sem včetně všech zmíněných bodů?

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

Byl by zájem i o stránky DDM Praha 6? Uznávám, že oproti AD REAL se nepyšní tolika Nette vychytávkami, tak se jen ptám =)

David Grudl
Nette Core | 8162
+
0
-

No samozřejmě! Vůbec nejde o vychytávky. Jde o to demonstrovat, že framework někdo používá.

Etch
Člen | 403
+
0
-

_Martin_ napsal(a):

Byl by zájem i o stránky DDM Praha 6? Uznávám, že oproti AD REAL se nepyšní tolika Nette vychytávkami, tak se jen ptám =)

Nevím jestli si i autorem CSS nebo jestli o tom nevíš, proto ti to sem napíši. V prohlížeči Google Chrome se zobrazují odrážky u seznamů i tam kde by neměly. Přikládám screenshot

LuKo
Člen | 116
+
0
-

Bylo by prosím možné dodat i přibližnou zátěž realizovaných projektů. V Nette dělám backend portálu a rád bych nette nasadil i na frontend, ale nejsem si jistý, zda pro zátěž 80–100.000 pageviews denně nebude výhodnější nechat to na co nejjednodušším php. Díky.

Jod
Člen | 701
+
0
-

Keď si vezmeš, že nette má desatinu záťaže Zendu a na zende bežia dosť velké projekty, tak to podľa mňa neni problém. Najmä keď využiješ niektoré vylepšováky, ktoré ti môžu aplikáciu dosť zrýchliť ak máš blbo nabalastený kód )

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

Etch napsal(a):

Nevím jestli si i autorem CSS nebo jestli o tom nevíš, proto ti to sem napíši. V prohlížeči Google Chrome se zobrazují odrážky u seznamů i tam kde by neměly. Přikládám screenshot

Ahoj, díky za upozornění, nicméně brzkou nápravu neslibuji – když už se web zobrazí shodně v IE 6,7,8, Opeře 6.x i 10 a v trojkovým Firefoxu, objeví se na scéně NOVÝ a LEPŠÍ prohlížeč Google Chrome – a já se jen děsím, kolika různými způsoby se dá ještě rendrovat jeden a ten samý kód…

P.S. Účelem tohoto komentáře není vyvolání flameware ohledně toho, zda je klikva výživnější, než čokoláda, zda musím mít ve špajzu klikvu i čokoládu zároveň, a dokonce ani toho, zda by v každém obchodě měli prodávat klikvu i čokoládu za stejnou cenu a ve stejném balení.

veena
Člen | 98
+
0
-

Jod napsal(a):

No môžme to sem nahádzať.
Moje práce:

AD REAL – Realitný portál

Prieskum názorov zamestnancov západoslovenskej energetiky

Testovanie jedneho pokusu o cms :)

(nette + dibi)

V novej práci už prehováram aby sme prešli na nette =)

Kolik může stát tahle romantika? A je tam internet?
http://www.adreal.sk/…-na-liptove/