[Poslední sobota] Diskuzní, Praha , 30.6.2012

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Poslední sobota

Poslední sobota je pravidelným místem setkání všech fanoušků programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo amatéři. Střídavě se koná v Praze a Brně, občas zavítáme i jinam ;-) Znalost Nette Frameworku je samozřejmě výhodou. Vstup na akci je zdarma, jen prosím potvrďte účast.

Program:

Diskuzni posobota: Sejdeme se v nejake prihodne Prazske hospudce (v Brne jsme uz byli minuly tyden na Barcampu) a probereme veci, ktere nas trapi. V idelanim pripade z nich i vymyslime dalsi kroky, aby se pripadne problemy ci nove napady zacaly resit. Diskuze bude zezacatku moderovana; v pozdejsich hodinach pak volna zabava.

Temata k diskuzi:

  • #posobota & jejich budoucnost
  • dokumentace
  • jak zapojit komunitu do deni / uprav Nette
  • Nette v zahranici

Dalsi temata k diskuzi prosim navrhujte nize.

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Posledni sobota se blizi; a tak me napada otazka – kde ji chceme provest? (navic pro me to bude pravdepodobne posledni Posledni sobota do zari; nebot v cervenci & srpnu budu asi mimo civilizaci nekde na kole O: )

Napadaji me ruzna mista od Usti nad Labem pres Decin, Ceske Budejovice, Pardubice, Ostravu az po Brno. Otazkou na komunitu je, zda-li v nejakych takovychto destinaci se objevi organizacne schopny jedinec, ktery by zajistil prostor (napr. ve skole / v podnikatelskem inkubatoru / v salonku v hospode), pripadne i nejaky program (prochazka po meste; vypalovak v indicke). A samozrejme je otazka, zda-li delat „hospodskou“ (model roku 2011) a nebo „prednaskovou“ (model „leden+“) Posobotu.

Co myslite?

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Mě napadají Slovenští braťja (bo jak se to píše)…

honza martinek
Člen | 22
+
0
-

Týden po brněnském barcampu by to asi v Brně bylo pro přespolní nezajímavé. Ale pokud Brno, jsem pro model 2012 – záleží pak na přednášejících…

Jan Endel
Člen | 1016
+
0
-

Pakliže by se Posob konala v Ostravě, jsem ochoten se podílet na organizaci a zařídit nějaké místo. Líbíl se vám Ruby, kde jsme měli posobotu minule?

newPOPE
Člen | 648
+
0
-

Ahoj, uz sme o tom mali nejake male rozvory s @srigi ohladom PS v Bratislave.

Co vsetko by bolo potrebne zariadit?

  1. obed (su tu 2 indicke, kde sa bolo minuly rok a mali tam aj projektor, cize 2 muchy jednou ranou)
  2. pokial by sa neostalo v tej ind… tak nejake priestory
  3. poindicke priestory :-D
  4. hotel (motel,…)

Dajte vediet a ked tak by som zacal zistovat veci.

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

Jsem do konce července v Británii, co to udělat tam, ale chtělo by to asi trochu více propagace v anglické části komunity… :-) Bylo by to takové více world-wide. (ovšem jestli budu schopen zařídit prostory a tak, to opravdu netuším :-)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Omlouvam se, do vcerejska jsem resil statnice; nyni je cas venovat se necemu poradnejsimu ; )

Po zrale uvaze bych to videl trosku v netradicnim formatu – rad bych ji udelal neprednaskovou, ale diskuzni. Sejdeme se v nejake prihodne Prazske hospudce (v Brne jsme uz byli minuly tyden na Barcampu) a probereme veci, ktere nas trapi. V idelanim pripade z nich i vymyslime dalsi kroky, aby se pripadne problemy ci nove napady zacaly resit. Diskuze bude zezacatku moderovana; v pozdejsich hodinach pak volna zabava. Temata za sebe bych videl:

  • #posobota & jejich budoucnost
  • dokumentace
  • jak zapojit komunitu do deni / uprav Nette
  • Nette v zahranici

Mate nejaka dalsi temata, ktere vas zajimaji a radi byste je probrali v kolektivu? Ci mate tip na nejakou dobrou hospodu, kde by takovato diskuze mohla fungovat?

// Doufam, ze se nas sejde primereny pocet; kdyby nas bylo prilis hodne, tak bychom udelali vice skupinek.

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Rezervoval jsem Fraktal od 15h.