Samovolné odhlašování na Savaně

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Neklan
Člen | 21
+
0
-

Mám problém s hostingem na Savaně. Jejich maximální platnost session je možná nastavit na něco málo přes 18 hodin, ale já bych potřeboval aby přihlášení vydrželo alespoň kolem 14ti dnů. Mám vlastní složku v temp/session kde ukládám sessiony a sessiony v configu mám nastavené na 14 dní. Mohli byste mi poradit, jak obejít to nastavení Savany?

Tomáš Votruba
Moderator | 1114
+
0
-

Už se to řesilo zde

Neklan
Člen | 21
+
0
-

Aha, díky moc, snad to pomůže ;-)

Felix
Nette Core | 1193
+
0
-

Kdyztak staci zvysit v zalozce VPS – Nastaveni limit treba na 3000. ;-)

Neklan
Člen | 21
+
0
-

No, ale já potřebuji mnohem víc. maximum povolené je 65536, coz je neco kolem 18ti hodin. potřebuji tak 14 dní

jtousek
Člen | 951
+
0
-

Tak jim napiš na podporu, tohle by ti mohli zvýšit.

Neklan
Člen | 21
+
0
-

Nechtějí to zvýšit, prý že to je maximum co dovolí, kvůli zahlcení. Že když chci víc, tak si to mám ukládat do databáze. Zkoušel jsem ten postup uvedený Schmutzkou v odkazu výše, ale nepomohl mi..

Neklan
Člen | 21
+
0
-

Psali mi, že stačí nastavit session_path někam jinam než defaultně a už to jejich garbage collector nepromazává. takže už nevím čím to může být. Nejspíš že nette si i přes mé nastavení délky trvání vezme expiration od serveru a používá ji. Nevíte co bych tedy měl ještě změnit?