Pouzitie n makra n:snippet

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
riffmaker
Člen | 5
+
0
-

Zdravim,

chcel by som sa spytat na sposob vyuzitia makra n:snippet. Ked pozuijem napriklad <li n:snippet=„nazov“> element li sa zaobali do div snippetu. Ocakaval by som, ze z elementu li sa stane snippet s prislusnym nazvom. Je toto chovanie chyba, alebo to ma nejaky specialny vyznam?

Pretoze keby som potreboval napr. <li> zaobalit do div snippetu, mozem ho zabalit pomocou zapisu {snippet nazov}<li></li>{/snippet} a nepotrebujem n-makro n:snippet, ktore v tomto pripade robi to iste.

Viem, ze sa da pouzit zapis {snippet nazov li}, ale v tomto pripade som nenasiel sposob ako snippetu priradit css class.

Nasiel som nejake stare temy, kde sa o tom pise, ale zaujimalo by ma, ci bude tato funkcionalita implementovana v buducnosti, alebo zle chapem pouzitie…

Dakujem :)

bauer01
Člen | 30
+
0
-

Ahoj,
zkus tohle:

<li n:inner-snippet="test" class="trida"></li>
Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-
riffmaker
Člen | 5
+
0
-

bauer01 napsal(a):

Ahoj,
zkus tohle:

<li n:inner-snippet="test" class="trida"></li>

Skusil som. Robi to skoro to iste, akurat,ze mi nezaobali <li> do div snippetu, ale dovnutra <li> sa vyvtori dalsi div snippet :/

riffmaker
Člen | 5
+
0
-

riffmaker napsal(a):

bauer01 napsal(a):

Ahoj,
zkus tohle:

<li n:inner-snippet="test" class="trida"></li>

Skusil som. Robi to skoro to iste, akurat,ze mi nezaobali <li> do div snippetu, ale dovnutra <li> sa vyvtori dalsi div snippet :/

Zabudol som napisat, ze mam tento problem v ramci komponenty (control) a ide o dynamicke snippety.

Ked pouzijem ten zapis pre staticky snippet nevytvori sa novy div. Ale aj tak to uplne nefunguje.

Pri pouziti

 <p n:snippet="paragraph">paragraph</p>

alebo

<p n:inner-snippet="paragraph">paragraph</p>

je vystup:

<p id="snippet--">paragraph</p>

resp. vo vnutri komponenty

<p id="snippet-nazovKomponenty-">paragraph</p>
David Grudl
Nette Core | 8166
+
0
-

fixed

riffmaker
Člen | 5
+
0
-

David Grudl napsal(a):

fixed

Super, diky moc. To mi ulahci zivot.

Este som sa chcel spytat aky je rozdiel medzi n:inner-snippet a n:snippet? Druhe mi nefunguje pri dynamickych snippetoch. Mam pouzivat iba n:inner-snippet?

Dik

riffmaker
Člen | 5
+
0
-

riffmaker napsal(a):

David Grudl napsal(a):

fixed

Super, diky moc. To mi ulahci zivot.

Este som sa chcel spytat aky je rozdiel medzi n:inner-snippet a n:snippet? Druhe mi nefunguje pri dynamickych snippetoch. Mam pouzivat iba n:inner-snippet?

Dik

Tak n:snippet niekedy nefunguje aj pri statickom snippete. Vyhodi notice „Undefined offset: 1“. Mam pouzivat iba inner-snippet?

David Grudl
Nette Core | 8166
+
0
-

Mělo by to fungovat stejně. Pokud narazíš na problém, zkus ho sem poslat.