Nepřesná/chybná dokumentace Quickstart – Nette 2.0 beta 2 – PHP 5.3

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
leskopf
Člen | 1
+
0
-

Ahoj všem,

jsem nováček v práci s Nette Frameworkem, takže jsem se hned pustil do otestování dle aktuální(Návod je psán pro aktuální vývojovou verzi. V době psaní této kapitoly se jedná o verzi c4a9fbb ze dne 23. 12. 2011.) dokumentace ke Quickstartu. Předem uvádím, že používám – Nette 2.0 beta 2 – PHP 5.3. a testuji na localhostu (WAMP server).

Naleznul jsem při procházení návodu několik chybek, kterými jsem se postupně prokousal. Jak autor uvádí na dokumentaci je potřeba ještě zapracovat a já bych tímto chtěl poděkovat za stávající práci a také mu pomoci, aby byl návod plně fuknční pro mé následovníky.

Otázka teď je, mám dodatky/návrhy/doplnění k návodu uvádět rovnou do komentářů na stránkách návodu, uveřejňovat je na fóru(to udělám postupně tak jak tak do tohoto threadu) nebo kontaktovat někoho konkrétního ? Tedy nejspíš tvůrce návodu(ale v tom případě koho konkrétně)? Ideální by bylo nejspíš všechny možnosti, ale nechám si rád poradit. Rozhodně to tu nehodlam spamovat.

Díky za radu a pomoc se sumarizací chybek v návodu. Věřím, že to lidé ocení.

Přeji pěkný den.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Úplně nejlepší by bylo, kdyby jsi to psal přímo do dokumentace. Pokud něco napíšeš špatně, nebo nepřesně, vždycky se to může vrátit, nebo opravit někým zkušenějším.

https://forum.nette.org/…-dokumentaci

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Návrhy je asi lepší psát na fórum, dodatky do komentářů nebo taky na fórum.