Zavést „vyřešeno“ pro vyřešené téma

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Tomáš Votruba
Moderator | 1114
+
0
-

Napadlo mě, že spousta dotazů se vyřeší, ale stále „visí“ někde na první stránce fóra.
Naopak ty složitější, na které málokdo zná odpověď, se propadnou na druhou stránku a už se tolik neřeší.
Plus se ušetří čas nahlížením do vyřešených témat těm, co chtějí ostatním poradit.

Jako nejjednodušší mi přijde využít tagovací systém dole – „vyřešeno“, a pokud bude nastaven a nastavil jej autor, změnit ikonu vlevo na zelený tick, nebo tak něco.

Rád bych tím ostatním i sobě ušetřil čas :)

Melmen
Člen | 132
+
0
-

Super nápad, klikdně by stačil nějakej prefix [solved]

David Grudl
Nette Core | 8152
+
0
-

Je ověřeno, že lidé tohle sami od sebe nedělají. Tudíž to chce vymyslet UX systém, který by je do toho nutil.

(Ale dal jsem víc „před čumák“ tlačítko Zavřít téma)

Tomáš Votruba
Moderator | 1114
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Je ověřeno, že lidé tohle sami od sebe nedělají. Tudíž to chce vymyslet UX systém, který by je do toho nutil.

(Ale dal jsem víc „před čumák“ tlačítko Zavřít téma)

To mají jen moderátoři?
Odlišuje se to ikonou nebo to úplně mizí?… Aha, zmizí to na konec. To je možná někdy škoda, když jde o nejasnost s aktuální verzí Nette a dotaz se pak opakuje.
EDIT: Tak nezmizí, jen to není na úvodních stránkách jednotlivých podfór až na výjimky vidět.

Stále bych byl pro „vyřešeno“, které tam hodí autor, uzná-li, že dostal odpověď, kterou žádal. Zelená ikona by mohla být dostatečně výrazná… nevím jak jinak prosadit usnadnění práce a nějak začít můžem :).

Editoval Schmutzka (9. 1. 2012 1:56)