fce logování do mailu (DEBUGGER::$email)

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
pidiclovek
Člen | 91
+
0
-

Ahoj,

líbí se mi, že má toto nette zautomatizované. Nicméně chybová hláška která mi přijde je zcela na nic, nelze z ní naprosto nic určit :( Jak debugger nastavit aby se zobrazovaly použitelnější data, případně proč se zobrazuje právě toto?

[2011–09–12 00:17:01] [2011–09–12 00–17–01] PHP Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /web/htdocs1/nejakejweb/www/libs/Nette/nette.min.php:1851 @ http://nejakejweb.com/…lms/new-film?…

Co přesně znamená error_log() has been disabled for security reasons a proč? Samotnému se mi odpověď najít nepodařilo.

edit\\ je fce error_log() otázkou nastavení php na hostingu? Což by asi řešilo celý tento dotaz…

Díky moc :)

Editoval pidiclovek (12. 9. 2011 1:03)

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Ano, funkce error_log ti nefunguje kvůli tomu, že používáš špatný hosting.

pidiclovek
Člen | 91
+
0
-

@Jan Tvrdík Myslel jsem si to. Hosting je forpsi a technická podpora mě odpálila s tím, že fci povolit není možné, čímž mě dost zklamali. No jsem poučen a střízliv alespoň.

Ať je tento topic alespoň užitečný i pro ostatní – nějaká doporučení Nette friendly hostingů s povolenou error_log?

norbe
Backer | 405
+
0
-

Zkus si projít téma Seznam Nette kompatibilních hostingů

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Doporučil bych WEDOS

pidiclovek
Člen | 91
+
0
-

Díky všem, ten link na friendly hostingy znam, ale jednak je mrtvej, jednak tam u většiny člověk nenajde takové detaily, jaké by chtěl. Na WEDOS se podívám :)