Skript se ukončí po zavolání Environment::loadConfig()

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Milanov
Člen | 51
+
0
-

Od dnešního ráno mi bez zjevné příčiny (myslím tím bez provedení nějakých změn v kódu) na hostingu přestala fungovat prezentace. Přišel jsem na to, že se skript ukončí, když se v bootloader.php zavolá Environment::loadConfig(). Pokud to zapoznámkuji, tak skript skončí s chybou 500, že nebyly nalezeny deklarace tříd (nefunguje Autoloader) a hlavička obsahuje zmínku o Nette. V opačném případě zmínka v hlavičce není. Pokud si konfiguraci nejdřív načtu do objektu, tak to funguje, ale pokud ji chci aplikovat opět pomocí Environment::loadConfig($config), tak to opět spadne. config.ini soubor jsem použil i z kostry aplikace z distribuce a stejný problém.

Mohl byste mi někdo nastínit, jak dále hledat chybu? hosting Station, server s04, verze nette 0.9.7. Díky moc

Semik
Backer | 135
+
0
-

Běží ti tam SAFE MODE ??

Milanov
Člen | 51
+
0
-

Ano, běží. Mají i servery bez, tudíž přechod by byl možný, nicméně běželo mi to i se safe mode, tak proto jsem tak konsternován…

Semik
Backer | 135
+
0
-

Také mi to fungovalo sem tam, zkusil bych přejít.

Resp. chyba se začala objevovat při nějaké nové verzi PHP.

Editoval Semik (23. 8. 2011 20:59)

Milanov
Člen | 51
+
0
-

Přechod na safe_mod off server proběhl, ale chyba přetrvává. Požádal jsem o přechod na server s PHP 5.3 (v roce 2011:)). Našel jsem vlákno, které se věnuje zřejmě stejnému problému: https://forum.nette.org/…tion-cz-st19.

Milanov
Člen | 51
+
0
-

Problém vyřešen přechodem na PHP 5.3.