Problém se spuštěním na station.cz (st19)

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
joe
Člen | 313
+
0
-

Ahoj,

mám problém se spuštěním Nette. Hosting mám u station.cz, konkrétně station19 – phpinfo

Použil jsem Nette Framework 0.9.1 pro PHP 5.2, na localhostu mi vše funguje, na hostingu ne. Nezobrazuje se mi žádná chyba a nic se mi nezobrazí, jenom bílá stránka.
Včera jsem tam měl night build a stejný problém, zaseklo se to v bootstrapu na řádku

Zkoušel jsem NetteChecker, který na mě vyhodí chybu, že mám zapnuté register globals. Vypnul jsem je pomocí htaccess, jen nevím, kde by tento soubor měl všude být a jestli to register globals mohou způsobovat?

Environment::loadConfig();

U této stable verze se mi to „zasekne“ přímo u spouštění:

$application->run();

Jinými slovy, když si dám nějaký var_dump po run(), nevypíše se mi nic. Můžete mi někdo poradit co s tím mám dělat a jak to zprovoznit? S Nette se pořád učím, a tak neznám ještě všechno co bych měl zkusit v případě takových problémů.

(Jinak na tom samém hostingu jsem už Nette zkoušel, bohužel už nevím, jaká to byla verze, ale fungovalo to)

Díky za rady jak na to

Mas3r
Člen | 116
+
0
-

Nech si web přenést na jiný server. Na tomto (s19) Nette přestalo jet :( Měl jsem stejný problém.

joe
Člen | 313
+
0
-

Jur4 napsal(a):

https://doc.nette.org/…ubleshooting

Teď jsem to také zkusil a neloguje mi to nic. Nic se mi neodešle na e-mail. Prostě pořád bílá stránka.

Mas3r napsal(a):

Nech si web přenést na jiný server. Na tomto (s19) Nette přestalo jet :( Měl jsem stejný problém.

Ok, díky. Zkusím se s nimi nějak domluvit. Zatím nejsou online. A na jakém serveru to beží normálně, jestli to máš na jiném a jakto, že to tam vlastně nejde :-) (jak jsem psal, dřív se mi to tam s velkou pomocí dovedlo rozjet, ale teď ani obyčejný web s defaultním presenterem tam nespustím).
EDIT: Všiml jsem si, že jsi sem psal podobný příspěvek, ale nebylo to tam taky vyřešené. Tak doufám, že to bude fungovat na jiném jejich serveru.

Editoval joe (24. 10. 2009 13:53)

Hynek
Člen | 9
+
0
-

Já mám Nette na station04 a station16, kde jede zatím bez problémů.

Jur4
Člen | 51
+
0
-

Já mám nette na stationu9, taky bez problémů.

joe napsal(a):
Teď jsem to také zkusil a neloguje mi to nic. Nic se mi neodešle na e-mail. Prostě pořád bílá stránka.

Máš dobře nastavené práva pro zápis do adresářů (zapisovatelný temp, popřípadě log)? A zkusil jsi zapnout výpis laděnky podle toho co se píše ve FAQ?

na1k
Člen | 288
+
0
-

Já jedu na station5, ale asi budu přesouvat na nějaký se safe mode off.

Tak či tak by bylo fajn odhalit příčinu. Zkoušel jsi spustit requirements checker?

joe
Člen | 313
+
0
-

Jur4 napsal(a):
Máš dobře nastavené práva pro zápis do adresářů (zapisovatelný temp, popřípadě log)? A zkusil jsi zapnout výpis laděnky podle toho co se píše ve FAQ?

Zkoušel jsem vše, co se píše ve FAQ pod „Biela stranka“. Nepomohlo nic, nic se mi nevypisuje a nic se mi taky neloguje.

na1k napsal(a):
Tak či tak by bylo fajn odhalit příčinu. Zkoušel jsi spustit requirements checker?

Také by mě zajímalo, kde je problém a co se vlastně děje. Zkusím se na to ještě podívat, na čem se to vlastně zamrzá. Ale nevím, proč to nevypisuje vůbec nic.

Kdybyste mi někdo chtěl případně pomoc s tím, tak se mi můžete ozvat. Jakoukoli pomoc uvítám, nechci příliš zaměstnávat podporu, co když mám přece jenom někde chybu a hodiny koukáním do kódu už nevyřeším vůbec nic…

Requirements checker jsem zkoušel, jen jsem to nahoře napsal jako Nette Checker :-) Píše jen chybu u register globals, protože jsou zapnuté. Vypnul jsem je v .htaccess.

joe
Člen | 313
+
0
-

Tak jsem se na to podíval trošku blíž.
Na tomto řádku to nefunguje – je to řádek cca. 260 v Environment.php

<?php
$list = get_defined_constants(TRUE); // tady

var_dump($list); // tenhle dump se nevypise, nezobrazi se mi zadna chyba. Pokud dam nejaky var_dump pred, tak se jeste vypise. Problem je tedy urcite tady.
exit;

?>

Pokud místo TRUE dám FALSE, tak se do $list něco dostane, ale pak to zase nefunguje někde asi úplně jinde… (na localhostu mi ten dump vypisuje i pokud je jako parametr té funkce TRUE/FALSE). Takže, ví někdo, co je špatně a proč to na serveru nefunguje?

http://bugs.php.net/bug.php?…
Jedná se asi o BUG v té verzi, která je na hostingu.

Editoval joe (24. 10. 2009 21:28)