Chyba 324(net::ERR_EMPTY_RESPONSE) po vyšší verzi PHP, Apache, MySQL

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Xavy
Člen | 8
+
0
-

Dobrý den,

pročetl jsem již všechny příspěvky s tímto problémem, ale svůj nevyřešil. Aplikace (využívám ORM Ormion) mi dříve běžela OK , po nainstalování PHP 5.3.5, novější verzi Apache a MySQL mi začala ukazovat hlášku

Chyba324(net::ERR_EMPTY_RESPONSE): Server ukončil spojení, aniž by odeslal jakákoli data.

Po smazání a obnovení temp se aplikace rozběhla, vypadalo vše ok. Večer sama od sebe stejná hláška. Co to může dělat? Budu rád za každou pomoc. S verzí PHP, Apache, MySQL nemohu hýbat dolů.

Semik
Backer | 135
+
0
-

Koukni do logů nebo si nastav logování tak, aby ti ho to zasílalo na email.
Já tam měl, že mi problém způsoboval zapnutý SAFE MODE díky kterému se nevytvářeli soubory, které nette potřebuje.

Edit: Dělalo mi to i po smazání tempu, jak kdy podle počasí asi, přesně jak říkáš.

Editoval Semik (8. 8. 2011 22:46)

Xavy
Člen | 8
+
0
-

Četl jsem tvoje vlákno, jsem už z toho nešťastný. Je to diplomová práce a tlačí mě termín a pořád to vypadává. Kdyby někdo na něco přišel, tak budu rád za radu.

Xavy
Člen | 8
+
0
-

Při každém restartu webového serveru web běží alespoň den, poté opět 324. Nějaké nápady proč se tak děje?

bojovyletoun
Člen | 667
+
0
-

1: děje se tak v cgi/modul – (přepoklad apache): (návod na zprovoznění cgi)

  1. můžes zkusit jiný web server: Abbyss Web Server X1, free

ps: to cgi je nouzovka, při každém požadavku se načítá php znova, aspoň u mě na abbbyss(3sekundy). ->vypnout curl