Zmena stavu bez view vdaka URL z FLASH

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
iwtu
Člen | 8
+
0
-

Zdravím. Preskočil som PHP a začal rovno s Nette 2.0 alfa. Robím rozhranie pre Flashove hry. Aplikácia je už skoro hotová. Jediné čo chýba je spustiť flashovú hru, poslať jej userID a prijať výsledky. Prípadne to opakovať. Protokol je vcelku jednoduchý a nakreslil som ho tu . Flashu posielam dáta klasickým echom a flash odpovedá URL adresou. Bolo by pekné, keby sa to celé dialo na pozadí a užívateľ by mal ten istý view ako mal pred kliknutím na hraj hru.

Prípadne viete o nejakej lepšiej komunikácii s Flashom? Určite vďaka za rady a prosím, buďte na mna nežný, som na webe amatér a dúfam, že toto je prvá a posledná moja webová vec.

Teda rád by som zmenil vnútorný stav aplikácie na základe URL požiadavky bez zmeny view. Dá sa to spraviť nejako elegantne? Predpokladám, že by sa na to hodil samostatný presenter. Ešte raz vďaka na nápady!

Editoval iwtu (23. 7. 2011 17:20)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

iwtu napsal(a):

Teda rád by som zmenil vnútorný stav aplikácie na základe URL požiadavky bez zmeny view. Dá sa to spraviť nejako elegantne?

Na to se používají signály