Bílá stránka – sandbox – fatal error

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
esorimmer
Člen | 23
+
0
-

Zdravím.
Koukal jsem, že i ostatní měli problém s bílou stránkou. Ale k věci. Chtěl jsem si rozběhnout zkušební aplikaci Sandbox na hostingu a vypsalo mi to akorát v logu tohle:
PHP Warning: array_walk_recursive() expects parameter 2 to be a valid callback, no array or string given in /sandbox/libs/Nette/common/Configurator.php:155
PHP Fatal error: Function name must be a string in /sandbox/libs/Nette/Loaders/RobotLoader.php:252

Při refreshi pak už jen:
PHP Fatal error: Allowed memory size of 50331648 bytes exhausted (tried to allocate 17179869184 bytes)

Požadavky na běh nette ten hosting (endora.cz) splňuje.

Předem díky za tip.

VaKvas
Začátečník | 111
+
0
-

V phpinfo() maji memory limit na 48MB… coz bude mozna problem…

esorimmer
Člen | 23
+
0
-

Nevím, myslím, že spíš ne. Zkoušel jsem to na php5.cz, kde mají memory_limit 24 a tam to běží :-/

VaKvas
Začátečník | 111
+
0
-

Toto jsi ukousel?

Editoval VaKvas (8. 7. 2011 13:17)

esorimmer
Člen | 23
+
0
-

Jo jo, na to jsem koukal a i zkoušel, ale nic :-/

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

Zkus tu paměť – nevím, proč to na php5.cz běželo s limitem 24 a s 48 jinde ne. Nicméně pravdou zůstává, že prvotní načítání RobotLoaderem je paměťově náročnější. Možná se na tom podílí ještě nějaké další nastavení/verze PHP.

mn
Člen | 1
+
0
-

mam stejny problem jako esorimmer (i stejny hosting). zajimave je, ze bez problemu to behalo asi mesic (od te doby jsem nedelal zadne upravy, nebyly ani zadne zmeny db).

[2011-09-13 16-35-49] PHP Fatal error: Allowed memory size of 50331648 bytes exhausted (tried to allocate 17179869184 bytes) in /home/users/.../.../web/libs/Nette/common/Callback.php:52
[2011-09-13 16-35-49] PHP Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/users/.../.../web/libs/Nette/Diagnostics/templates/bluescreen.phtml:95
[2011-09-13 16-35-49] PHP Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, '', to be a valid callback in /home/users/.../.../web/libs/Nette/Diagnostics/BlueScreen.php:125
[2011-09-13 16-35-49] PHP Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/users/.../.../web/libs/Nette/Diagnostics/templates/bluescreen.phtml:203

taky trochu nechapu tu hlasku o pozadavek na alokaci 16GB?

v produkcnim modu to obcas hodi chybu 500 (exceptiony v logu maj velikost 0B), v development vzdy server nic neodpovi.

darkwalker
Člen | 2
+
0
-

Dobrý den,

mohu se zeptat, zda se někomu podařilo tento konkrétní problém vyřešit?

Předem děkuji za odpověď.

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Nikdo jste nedodal ani verzi Nette (nejlépe commit), ani kód (pokud to způsobuje něco konkrétního), ani další informace – celkový stav requirements checkeru, phpinfo apod. a čekáte, že vám někdo pomůže?

janpecha
Backer | 75
+
0
-

zkuste vypnout eAccelerator → https://forum.nette.org/…tny-callback#…, to mi na Endoře zatím vždycky pomohlo