Při pokusu o autentizaci nastave vyjímka

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
alan_ig
Člen | 11
+
0
-

Ahoj všem,
mám problém a nevím si s ním rady. U mě na serveru vše jede ok, ale na jednom serveru to prostě nejde. Zkusil jsem smazat temp atd., všechny rady co jsem kde našel, ale nic nepomohlo.
Chybová hláška je zde : http://vodrsport.cz/…leError.html
Když není požadováno autorizace, vše funguje. Nevím vůbec odkud vítr vane. Díky

Jan Endel
Člen | 1016
+
0
-

Špatně nakopírovaný sobour/soubor nakopírovaný 2x? Potazmo se podivat do robotloaderu, jak je to zaindexovane nebo u nějakého souboru zrušit indexaci pomocí netterobots.txt

alan_ig
Člen | 11
+
0
-

Zkusil jsem pomoci netterobots.txt vypnout nacitani, ale potom zase tridu nenajde. 2× to tam neni. Stejny projekt me na localu bezi. Zkusil jsme to nahrat jeste na jiny server, a take to nejde. Pracuju na ubuntu 11.04, servery jsou ubuntu 10.04. Problém by asi ve verzích neměl? Nebo je něco, co to může způsobovat? Ještě mě zaujala ta možnost špatně nakopírovaného souboru…synchronizuju složku přes dropbox, není možné, že nějakým způsoben soubory upravý? Synchronizuje se to ještě se stanicí na win, tak jestli to nepřidá nějaké parametry? Díky ža každé nasměrování. Ještě dodám, že to není jediná třída, je jich více, ale zase ne všechny … :(

Editoval alan_ig (4. 7. 2011 20:21)