Nová svn vetva pre PHP 5.3

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
fiso
Člen | 32
+
0
-

Som nadšený užívateľ PHP 5.3 :) a rád by som používal zakaždým čo najčerstvejšiu verziu Nette zo svn, to ale predstavuje trochu problém, keďže používam namespaces z Nette, takže pri každom exporte musím prejsť celý kód a nahodiť namespaces naspäť. Niekde si David tuším spomínal že používaš nejaký automatický konverter pre PHP 5.3, preto som rozmýšľal či by nebolo možné spraviť branch v svn-ku odkiaľ by sa dali ťahať najčerstvejšie verzie. Toto by sa možno dalo spraviť aj automaticky, viď post-commit skripty. Teraz musím zvyčajne čakať na vydanie novej verzie na hlavnej stránke. Čo ty na to?

David Grudl
Nette Core | 8145
+
0
-

Automaticky s každým commitem do SVN uploadnu nový archív i na FTP. Sice jsem líný aktualizovat datum a číslo revize v textu odkazu, ale když soubor stáhneš, bude obsahovat poslední revizi. Včetně verze pro PHP 5.2 a 5.3

fiso
Člen | 32
+
0
-

Tak to je super. Ale predsa len je jednoduchšie napísať svn update :) Robilo by to veľký problém?

fiso
Člen | 32
+
0
-

svn update je hlavne veľmi šikovné vďaka tomu, že mi zostanú moje lokálne modifikácie – spraví inteligentný diff

David Grudl
Nette Core | 8145
+
0
-

Chápu, ale fakt se mi to nechce řešit.

fiso
Člen | 32
+
0
-

Ok, mohol by si uverejniť ten tvoj konverter?