Vytvořte si první aplikaci[quickstart] – kdy bude hotov

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
jackm
Člen | 54
+
0
-

Prosím Vás, kdy budete hotový quickstart Vytvořte si první aplikaci.
Je to už docela dlouho, co je tam napsáno, že do cca týdne a nic, do komentářů nikdo neodpověděl. Rád bych se z toho učil. Děkuji

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Jelikož to psal David, tak si k tomu přičti tolik měsíců, kolik ti padne na kostce. Protože David má zrovna prázdniny :)

Ale vážně, tohle vyzvídání nemá význam. Až to bude, tak to bude.

jackm
Člen | 54
+
0
-

Je tam cca týden je to nejméně 2 týdny a není to tam. Zeptat se mohu, nevidím v tom problém od toho tu je toto fórum, nebo se snad mám bát sem něco napsat? Nechápu proč mě hned napadáš, že vyzvídám, je to naprosto zcestné. Význam to pro Tebe, který už je v Nette jistě velmi dobrý asi nemá, pro mě ale určitě ano, pomohlo by mi to. Já bych se zde netázal nebylo-li by tam napsáno, že to bude do cca týdne a nebylo to doteď hotovo, ani napsáno, například termín byl posunut, tímto ani náhodou nenapadám toho co to měl napsat, vím, že to není lehké sepsat dobrý tutoriál, jen nám mohl dát vědět, že se to posune.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Já jsem tě napadl? Rozhodně to neměl být útok. Spíš takové ovlažení realitou s pokusem o vtip… nepovedlo se?

jackm
Člen | 54
+
0
-

Prostě mi nepříjde vhodné, psát zde, že zde vyzvídám. Já se slušně zeptal, proč jsem popsal v mém předešlém příspěvku, ale neřešme to, není to cílem tohoto tvlákna..

Jan Voráček
Člen | 90
+
0
-

Mně by se quickstart taky hodil pro lanaření dalších lidí :) Nicméně počítám s tím, že výrok „bude hotová cca během týdne“ je stále platný a během nějakého týdne skutečně hotová bude. :D

Výborný „quickstart“ je Davidovo školení, které bude bohužel až na konci září.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

A já ti slušně odpověděl. Koukám, že jeden z nás dvou se špatně vyspal :) Najdi si slovo „vyzvídat“ ve slovníku, když jsem koukal posledně, tak bylo ještě spisovné. Já na tebe neútočil. Příště čti, než něco napíšeš.

A k tématu: pokud nezahraješ na správnou strunu a ve správný čas tak s trochou štěstí dostaneš nanejvýš odpověď „brzo“.

bojovyletoun
Člen | 667
+
0
-

<ot>

„Nicméně počítám s tím, že výrok „bude hotová cca během týdne“ je stále platný a během nějakého týdne skutečně hotová bude. :D“
Podobných výroků zde padlo již pár padlo, bylo zajímavé je archivovat. (12)

</ot>

Cifro
Člen | 245
+
0
-

bojovyletoun napsal(a):

Podobných výroků zde padlo již pár padlo, bylo zajímavé je archivovat. (12)

To hej. Nejakú tabuľku Nette čas vs. reálny čas :)))

na1k
Člen | 288
+
0
-

Nechci prudit, ale třeba zrovna tady visí hláška

Omlouváme se, tato stránka je ještě v přípravě a bude hotová dnes večer.

už víc než týden. Tak nevím který dnešek autor vlastně myslel…

Slibování a neplnění termínů už je holt zdejší kolorit :))

(V tomhle případě by se minimálně draft hodil, protože konfigurace prostředí je to první, co mě zajímá než vůbec začnu zkoumat cokoliv dalšího. Ale whatever…)

kravčo
Člen | 721
+
0
-

na1k napsal(a):

Nechci prudit, ale třeba zrovna tady visí hláška

Omlouváme se, tato stránka je ještě v přípravě a bude hotová dnes večer.

už víc než týden. Tak nevím který dnešek autor vlastně myslel…

… ten aktuálny :)